Şimdi Ara

Moussa Sow hata olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Moussa Sow hata olur
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    352 Mesaj
    Buraya nacizane fikrimi belirtmek için konu açayım dedim
    Fenerbahçe deki forvet sıkıntısı aşikar
    Ama ben Sow transferinin hata olacağını düşünüyorum
    Niang gittikten sonra boşalan forvet hattına onun yerini doldurabilecek kalitede birini bulmak tabiki zor
    Ama sanki sadece 1 senelik istatistiğe ya da performansa bakarak transfer yapıyor Fenerbahçe
    Tıpkı Guiza transferi gibi , 1 sezonda 27 gol atması çok cezbedici ama genel anlamda oyuncuların ince elenip sık tarandığını düşünmüyorum
    Sow hakkında görüşüm neden olumsuz?
    Geçen sene 25 golle çok iyi bir performans sergilediğini hepimiz biliyoruz
    Ama genel anlamda baktığımızda önceki senelerde vasatı bile aşamamış
    Fenerbahçe nin tatmin olabilmesi için her sene 20 gol civarında atması beklenir
    Toplam performansına bakarsak 136 maçta 43 golü var. Santrafor için çok yüksek bir rakam değil
    Gol kralı olmadan önceki sene 24 maçta 3 golü var , 08/09 senesinde de 32 maçta 9 golü var.
    Bence en büyük + sı devamlılığı olan bir oyuncu , bugüne kadar düzenli bir şekilde oynamış
    Ama 15 mil € falan bu adama gene de çok fazla olacağını düşünüyorum
    Yanılıyor olabilirim, karşıt görüşler olabilir ; hatta sanane git sen kendi bölümüne diyen de olabilir
    Kıskandığımı ve Fb 'nin transferi yapmasını çekemediğimi düşünen de olabilir.
    Canınız sağ olsun , sizi temin ederim bu görüşlerimin kıskançlık veya çekememizlikle alakası yoktur.
    Hatta transfer olup başarılı olmasını da isterim
    Verilen paraların karşılığını bulması ve ligdeki kaliteli oyuncu sayısının artması beni mutlu eder.
    Görüşlerim böyledir iyi forumlar

|
    |

Yollar uzun, dikenli, taşlı olsa da
    Bastığın yer hüzünle dolsa da
    Sel, çığ, ateş önünde her ne olsa da
    Cim Bom lular başı dik yürür

• Yarbay
    2998 Mesaj
    Hoca kimse Sow'a %100 güvenerek almıyor zaten. Gönül ister Niang gibi son 3 senesinde en az 18 gol atmış bi adam gelsin ama bunun şu an imkanı yok. Golcü özgüveni yerine gelmiş bir şekilde alıyoruz Sow'u ve buraya gelişindeki ilk 1 ay çok önemli. Yani velhasıl bu oyuncuya mecburuz. Daha iyisini alamıyoruz. Nitekim Sow Lille'deki oyununu oynarsa 25 golü bulur zaten burada.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Kocaman Umutlarımızın Sahibisin!
  • Binbaşı
    1646 Mesaj
    Önceki yıllarda kötü performans göstermesi yüzünden alınamaması durumu ile gol kralı olduğu için alınması aynı şey olur bana göre Önemli olan oyuncuyu izleyip performansına takıma uygunluğuna bakılarak hareket edilmesidir
    Ben Sow un bize yararlı olacağını düşünüyorum Hatta Niangtan daha iyi bir performans göstereceğini düşünüyorum ama ben olsam uygun maliyetli iyi gözlemlenmiş iyi bir adamla anlaşmayı tercih ederdim
    |
    |

"I'm gonna kick your ass"
  • Yarbay
    4446 Mesaj
    Sow kaliteli adam. Devre arasında daha iyisini bulmanız zor ki ben bunu bile beklemiyordum. Ama Sow Fenerbahçe'de başarılı olamazsa bu tamamen onun yüzünden olmayacak bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Burak Yılmaz hepimizi bu konuda rezil etmemiş midir?
    |
    |
    Benim için o 136 maç 46 golün pek anlamı yok. Neden yok, Sow'u izlemiş biri olarak konuşuyorum Fenerbahçe için harika bir transfer olacak.
    |
    |
    Burda ne kadar konuşursak konuşak Sow'un Fenerbahçeye yararlı olup olmayacağını bilemeyiz. Yukarda bir arkadaşında belirttiği gibi şans olayı bunlar. Takıma adapte,lige alışma vs. faktörler büyük etken.
    |
    |
    |
    |

Deli gibi aşığız FENERBAHÇE

Bu Dünya'yı yakarız senin için

Şampiyonluk gelince
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj
    Sow daha genç 25 yaşında bu sene zaten başarılı olursa seneyede devamı gelecektir. Tıpkı Burak Yılmaz gibi.
    Çünkü Burak'da geçen sezon 19 gol atarak özgüven kazandı ve bu sezon kariyer rekorunu kırdı.
    |
    |
    |
    |
    Güiza da çok yetenekliydi ama(Hatta Anelka'dan sonraki forvetlerimizden açık ara en yeteneklisi)...1 sezonda patlamış yapması şansla değildi.Özgüveni -'lere düştükten sonra boş kaleye gol atamadı.Yoksa o pozisyonların iyi yada kötü oyuncu olmakla alakası yok, boş kale çünkü, tribündeki adam atar.Özgüveni düşünce, çok tek kalınca; yaptığı boş koşulara pas atılmayınca küstü ve özgüvenini kaybetti.

Onun dışında Sow'u izleyen biri olarak harika bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ancak dikiş tutturabilir mi emin değilim...Bunun sebebi de biz ve oyun sistemimiz.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Walk on, walk on, with hope in your heart and You'll never walk alone!
  • Binbaşı
    1593 Mesaj
    Sow, Giroud'la birlikte Fransa'nın en iyi golcüsü..
    sow = burak yılmaz

burak yerli + 5 m €uro veren alır.

kimse almasın sezon sonu biz alalım burağı

METİN olun, CAN'ınızla oynayın, HAKKI'nızla kazanın!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Birşeydiyicem

sow = burak yılmaz

burak yerli + 5 m €uro veren alır.

kimse almasın sezon sonu biz alalım burağı

Burak büyük takımlara karşı veya Euro 2012 elemelerinde ne yapmış? Burak Anadolu takımlarından başka takımlara karşı oynayamaz.

Walk on, walk on, with hope in your heart and You'll never walk alone!
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    devre arasından yapabilinecek en iyi transfer bu
    |
    |
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.