Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

mouseu USB'den bağlamak

5
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3250 Mesaj
      20 Mart 2006 17:11:24 Konu Sahibi
      a4tech mouse aldım usb girişli yanında bir tane usb yi ps2 ye çeviren aparat geldi onunla kullanıyorum mouse u ancak nedendir bilmiyorum mouse bazen duruyor ışığı felanda sönüyo sonra arkadan girişini çıakrıp tekrar takınca oluyor sanırım ps2 de bir gevşeklk var bende mouse'umu USB den bağlamk istiyorum ama bağlayınca çalışmıyor bios'tan girip mouse'u usb den kullanma seçeneğini aktiv edeyim dedim ama onuda bulamadım nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz

|
      |
      20 Mart 2006 20:44:48
      bendede aynı sorun vardı şu an usb kullanıyorum

usb den tak yeniden başlat ve a4 driver kur
      |
      |
      20 Mart 2006 22:45:42
      ben de azda olsa buna benzer bi başlık açacaktım. imzadaki mouse dan var bendede. hem ps2 hem usb girişli. acaba veri aktarım hızında ps2 veya usb olması farkedermi. yani ne biliyim usb daha hızlı olabilirmi?
      |
      |
      Asus Maximus VIII Formula // Intel Core i7 7700K // Corsair H110i // Palit Gamerock Premium GTX 1080 Ti // 16GB (8GBx2) G.Skill Trident Z 3000MHz CL16 // AOC Q3279VWF 31.5'' 2K 75Hz Freesync // Thermaltake View 31 TG RGB // Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W // Intenso M.2 Sata SSD 512GB // 250GB Sandisk Ultra 3D SSD // 1TB WD Caviar Black // Tp-Link TL-PA4010PKIT Powerline // Logitech G710 // Logitech G500 // Havit HV-MS794 RGB // Logitech G430 Headset // Logitech F710 Gamepad
    • Yüzbaşı
      305 Mesaj
      21 Mart 2006 00:16:02
      quote:

Orjinalden alıntı: Reathzul

ben de azda olsa buna benzer bi başlık açacaktım. imzadaki mouse dan var bendede. hem ps2 hem usb girişli. acaba veri aktarım hızında ps2 veya usb olması farkedermi. yani ne biliyim usb daha hızlı olabilirmi?

Herhangi bi hız değişikliği olmuyo... Yani ben sezmedim.. PC de PS2 dn laptopta USB den kullanıyom 2 mouse da aynı hız...

quote:

a4tech mouse aldım usb girişli yanında bir tane usb yi ps2 ye çeviren aparat geldi onunla kullanıyorum mouse u ancak nedendir bilmiyorum mouse bazen duruyor ışığı felanda sönüyo sonra arkadan girişini çıakrıp tekrar takınca oluyor sanırım ps2 de bir gevşeklk var bende mouse'umu USB den bağlamk istiyorum ama bağlayınca çalışmıyor bios'tan girip mouse'u usb den kullanma seçeneğini aktiv edeyim dedim ama onuda bulamadım nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz

Dostum mouse ile gelen sürücüleri kurdun mu ? Şayet USB den çalışması için driver şart deil ama kurmadıysan kurmanı tavsiye ederim..
      |
      |

• Yarbay
      8828 Mesaj
      21 Mart 2006 01:53:12
      Usb farenin driveri olmaz diye biliyorum ben.Dostum bende de aynı sıkıntı vardı ama ps2 converterı değiştirdim düzeldi.Sen de başka bir converter ile dene...
      |
      |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
    • Binbaşı
      1700 Mesaj
      21 Mart 2006 02:56:46
      eğer normal tuşların dışında fazladna tuşları varsa programı ve driver ı olur...
      |
      |
      Gigabyte Aorus Pro Wifi İtx
      Gigabyte Aorus DDR4 3200 Mhz
      İntel 9700K @4.8 Ghz / Coolermaster Nepton 140XL
      MSİ Ventus RTX 2080
      Samsung 970 Evo 500GB x2
      Seasonic Prime 750W Platinum
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.