Şimdi Ara

MOUSE VE KLAVYE TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Si Arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var fps oyunlarını oynuyorum genelde pubg bf1 vs tarzı. Eski mouse rival 310 RGB şu an bir de corsair dark core mevcut fakat değiştirmek istiyorum. Kafamda mouse olarak 3 marka var. Steelseries rival 710 logitech g703 veya 903 birde zowie mouse lar. Klavye konusunda ise kararsızım aşırı para vermeye gerçekten değer mi corsair k70 mk2 modelini düşünüyorum. Sizce ne almalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpaciino -- 5 Eylül 2019; 0:58:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mouse Zowie EC2-A kullanıyorum çok memnunum. Klavyenin marka ve modelinden çok switchlerinin markası ve hangi switch olduğu önemli bence. Cherry mx marka switchlerden şaşmayın derim. Bende şu an Asus Rog Strix Flare ve Razer Blackwidow V2 var. Red switch düşünürseniz; Asus Rog Strix Flare bence alanında en iyisi fakat Corsair de tabi ki çok kaliteli. Ben iş için de kullandığımdan yazı yazarken red switch beni zorluyor. Bana en rahat gelen brown switch. Biraz tercih meselesi olduğu için şansınız varsa klavyeyi deneyerek alın derim.

Geçen ay İstanbul'a tatile gittiğimde mouse almak için gameekstra'nın mağazasına gitmiştim. Orada hem mouseları hem de klavyeleri deneyebiliyorsunuz. İstanbul'da ikâmet ediyorsanız orada deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Mouse Zowie EC2-A kullanıyorum çok memnunum. Klavyenin marka ve modelinden çok switchlerinin markası ve hangi switch olduğu önemli bence. Cherry mx marka switchlerden şaşmayın derim. Bende şu an Asus Rog Strix Flare ve Razer Blackwidow V2 var. Red switch düşünürseniz; Asus Rog Strix Flare bence alanında en iyisi fakat Corsair de tabi ki çok kaliteli. Ben iş için de kullandığımdan yazı yazarken red switch beni zorluyor. Bana en rahat gelen brown switch. Biraz tercih meselesi olduğu için şansınız varsa klavyeyi deneyerek alın derim.

Geçen ay İstanbul'a tatile gittiğimde mouse almak için gameekstra'nın mağazasına gitmiştim. Orada hem mouseları hem de klavyeleri deneyebiliyorsunuz. İstanbul'da ikâmet ediyorsanız orada deneyebilirsiniz.
    hocam cevapladığını için teşekkür ederim valla aslında bi hafta önce istanbuldaydım ama hiç fırsatım olmadı şu an izmirdeyim normalde diyarbakırda yaşıyorum. İzmir'de böyle bir yer bulursam incelemeye giderim. Mouse olarak şu an ec2-b razer deathradder elite bide deiğim mouselar. Klavye olarak biraz daha araştırma yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolpaciino

hocam cevapladığını için teşekkür ederim valla aslında bi hafta önce istanbuldaydım ama hiç fırsatım olmadı şu an izmirdeyim normalde diyarbakırda yaşıyorum. İzmir'de böyle bir yer bulursam incelemeye giderim. Mouse olarak şu an ec2-b razer deathradder elite bide deiğim mouselar. Klavye olarak biraz daha araştırma yapacağım.

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Klavyede Logitech'ten uzak durmanızı tavsiye ederim bu arada. Çok çok fazla şikayet var kullanıcılarından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Rica ederim. Klavyede Logitech'ten uzak durmanızı tavsiye ederim bu arada. Çok çok fazla şikayet var kullanıcılarından.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam bakalım umarım uzun süreli kullanacağım doğru tercihleri yaparım.

• Ayrıca hyperx klavyeler nasıldır alınabilir mi

• Microsoft tavsiye ederim.
  • Klavyede tercihimi corsair k70 mk2 den yana kullandım mouse ta ise kafam şunlar var g703 zowie ec2-b bir de razer deathadder elite

• quote:

Orijinalden alıntı: kolpaciino

Klavyede tercihimi corsair k70 mk2 den yana kullandım mouse ta ise kafam şunlar var g703 zowie ec2-b bir de razer deathadder elite
    Güzel klavye enteri büyük model olduğuna dikkat edin.
    Mouse içinde Corsair bakın set olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Güzel klavye enteri büyük model olduğuna dikkat edin.
    Mouse içinde Corsair bakın set olsun

Alıntıları Göster
    Hocam şu an mouse ta aslında corsair kulaklık revolver s hyperx ama mouse ağır geldi bana o yüzden bu modellere geçmek istedim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.