Şimdi Ara

Mouse ve klavye sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rayt1n (4 mesaj) kaelah (4 mesaj) KillForYou! (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Mouse ve klavye sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    363 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Şuan anlamadıgım bi nedenden dolayı aniden caps lock açıkken küçük kapalıyken büyük yazıyor sol tıklamada sayfayı başka bir pencerede açıyor sorun mousedemi diyerek kapattıgımda dokunmatik yerinde aynı durumda oldugunu gordum ayarları degiştirmedim kesinlikle bilen varsa anlatırsa sevinirim çözümünü

|
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    İşletim sisteminizi tekrardan kurmanız sorunu çözecektir.. Veya daha önceki bir zamana sistem geri yükleme yaparsanız da sonuca ulaşabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sistem geri yüklemeyi yaptım üç gün öncesine gene aynı sorun var ne yapabilirim ara ara takılmaya başladı bu arada
    |
    |
    rayt1n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Sisteminiz takılma yapıyor ise HDTune programını indirerek Harddisk inizde BadSectors olup olmadığını denetleyebilir, neticesinde bad sectors veya weak sectors oluşmuş ise yavaşlamasının ve takılmasının sebebiyetini buna bağlayabilirsiniz. Fakat klavye ve touchpad ile ilgili dile getirdiğiniz sorunu işletim sistemi kurarak rahat bir şekilde çözebilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim ki; klavyeniz daha önceki zamanlarda sıvı temasına maruz kaldı ise düzelmeme olasılığı da var.
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İşletim sistemi kurarak dediginiz şey nasıl oluyor windows yedi kurmak gibimi bu arada sıvı teması olmadı ve sayıları yazamıyorum üç yazınca ^bu çıkıyor ! de bu
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj

Evet efendim Windows 7 ' yi tekrardan kurarak sorununuzu çözeceksinizdir. Şayet kurmayı bilmiyorsanız forumun ilgili konularını inceleyerek kendiniz de para harcamadan kurabilirsiniz. @TunahanÖzdemir
    |
    |
    TunahanÖzdemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Format kurtarırmı pek anlamam bu işlerden
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj

Format kurtaracaktır efendim. Belirttiğim gibi donanımsal bir sıkıntısıları yok ise. %90 Format atarak sorunu gidereceksiniz.
    |
    |
    TunahanÖzdemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11216 Mesaj
    Ben de aynı sorunla arkadaşın laptopunda karşılaşmıştım. Format atarak çözebilmiştim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.