Şimdi Ara

Mouse Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • G9x az daha verebiliyorsan lachesis v2
  • kucuk ellıler ıcın G9x ıdeal buyuk ellıler ıcın DA ıyı gıder
  • X7 XL-760H
  • quote:

Orijinalden alıntı: HQ Member

X7 XL-760H

HER TÜRLÜ 760H :D
  • Logitech g500 oncelıkle onerım sana bu ben ve cevremde bır cok arkadasımda sorunsuz bır sekılde kullanıyor sıkıntısız bır cıhazdır problem yasamadan kullanabılecegın bır cıhaz ..

A4 egomanyasından sıyrılıp Logıtechın bu urunu rahat bır sekılde kullanabılırsın.En azında performans serısı bır urun

eger kablosuz da dusunursen Kesınlıkle M705 marathon Mouse Logıtech BU serıyı onerırıım kardesım rahat edebılecegın bır cıhaz bunları kullanmamıs olan kısı mouse kullanmamıstır..

onerımı hıce atma tshır urunlerınden nasıl cıhaz olduklarını ınceleyebılırsın bırcok tekno markette acıkları mevcuttur
  • Selam beyler, 300 TL butcem var. Razerin hangi urununu almaliyim sizce elimde suan G502 var. Elime buyuk geldigi icin onu satip Razer alicam ama oncesinde bi arastirmak istedim. Bu butceye hangisini onerirsiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mouse alacaksan tek marka : a4tech
    kablolu mouseları yıllardır bozulmuyor, yere düşüyor atıyorum tutuyorum tık yok.
    Kesinlikle ve kesinlikte tavsiye ederim. Tablosuz 15 20 liralık mouselardan gına geldi her hafta mouse alıyorduk bir zamanlar. en son 2 tane a4tech aldım abime ve kendime, yıllarca kullanıyoruz.
  • a4 tech g3 280 a vardi yere duse duse bozuldu.

hemen hemen her yuzeyde calisiyordu.150 tl olmus

simdi logitech alayim diyorum, ama her yuzeyde calisacak mi bilmiyorum, bazilari sert zeminlerde koltukta vs calismiyormus.

ne yapmam lazim

not oyuncu degilim genel kullaniciyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Todo Al Blancos -- 27 Mayıs 2020; 22:47:42 >
  • Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    begendigin modellerin youtubeda incelemesine bakıcaksın orda her yuzeyde calısıyorsa soylerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFEFPSTR

begendigin modellerin youtubeda incelemesine bakıcaksın orda her yuzeyde calısıyorsa soylerler
    hocam bakiyorum da sadece tiklamasi dpi i vs diyorlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.