Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mouse sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1053 Mesaj
    bilgisayar mouseyi görmüyor yeniden başlattım fareyi çıkardım tekrar taktım gene görmedi

|
    |
    Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    bilgisayarının özellikleri nedir, markalımı, oem mi. Bazı markalı bilgisayarlar çok seçici olabiliyor belki çok komik ama mouse bile seçiyor. Sorun bilgisayarın PS/2 portundan olabilir.
    |
    |
    DİŞLİLERİ ZARAR GÖRMÜŞ OLABİLİR
    |
    |

Orjinalden alıntı: bezgin

bilgisayarının özellikleri nedir, markalımı, oem mi. Bazı markalı bilgisayarlar çok seçici olabiliyor belki çok komik ama mouse bile seçiyor. Sorun bilgisayarın PS/2 portundan olabilir.

Dandik birsey win 98 kurulu açılışta windows ps/2 portuna bagli bir mose algılamadı moesu takıp tekrar başlatın diyor
    |
    |
    Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Yüzbaşı
    567 Mesaj
    belki ps/2 portu bozuktur başka port mouse denedin mi? veya önceden çalışıyor muydu ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    başka mousle denedinmi? Belki mouse birşey olmuştur. Kablosu falan zarar görmüştür.

Birde ona bak bence
    |
    |
    çalışıyordu sabah açtım fare çalışmadı sorun ne anlamadım şirketin faresi ugraş dur şimdi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    482 Mesaj
    insanlarında olduğu gibi mouseların bile bir ömrü var. bu gayet normal bozulabilir. şirketinse şirketin. alt tarafı bir mouse... siz canınızı sıkmayın
    |
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,254
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.