Şimdi Ara

Mouse Sensörlerinin Teknik Özellikleri, İlgili Terimler ve Oyunculara Tavsiyeler (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
76
Favori
53.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar arkadaşlar g402 modeli elime çok müthiş uyum sağladı bütçem 200 tl. fakat çoğu kişi g303e bakmamı söyledi fakat arka kısmı bombeli oldugu için alışamadım ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osasuna2

selamlar arkadaşlar g402 modeli elime çok müthiş uyum sağladı bütçem 200 tl. fakat çoğu kişi g303e bakmamı söyledi fakat arka kısmı bombeli oldugu için alışamadım ne yapmalıyım?

G403 bakin hocam
  • jeffogu kullanıcısına yanıt
    hocam butceyi baya aşıyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: osasuna2

selamlar arkadaşlar g402 modeli elime çok müthiş uyum sağladı bütçem 200 tl. fakat çoğu kişi g303e bakmamı söyledi fakat arka kısmı bombeli oldugu için alışamadım ne yapmalıyım?

bula bula bu konuyu mu buldun bunu sorucak... başlık sensörlerin teknik özellikleri ile alakalı farkındaysan.
  • can_celik kullanıcısına yanıt
    alt mesajlarda tonlarca ayni soru var kardes baya gerildiysen yapabileceğim pek birşey yok
  • Arkadaşlar A4 Tech X7 XL-750BH almayı düşünüyorum daha çok cs:go lol için. Bütçem 60 TL civarı, bu mouse'dan başka önerebileceğiniz mouse var mı?
  • Logitech G Pro kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar özellikle Counter Strike de çok kullanışlı. Eli uyanlar alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lori2 -- 23 Ocak 2017; 13:16:26 >
  • LOGITECH G300s GAMING MOUSE + PAD HEDIYE 127 TL
    A4 TECH Bloody A90 129 TL

Max bütcem 150 TL
  • Arkadaşlar rival 700 Logitech g403 g pro mouseleri hakkinda degerlendirmeleriniz nedir. Ben rival 300 kullanıyorum mouse degistrcem hangisini tercih etmem lazım. Oyun counter strike :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcnx

Arkadaşlar rival 700 Logitech g403 g pro mouseleri hakkinda degerlendirmeleriniz nedir. Ben rival 300 kullanıyorum mouse degistrcem hangisini tercih etmem lazım. Oyun counter strike :)

Hocam bende bu ara baya araştırdım. CS oynuyorum genelde.

-G pro mouse'u eleyin direk. Rival 300'den sonra elinize çok küçük gelecektir muhtemelen.
    -Rival 700 ağırlığı nedeni ile pek tavsiye edilmiyor.

Şuan bende 2 haftalık araştırmam sonucu g403 ve zowie ec1-a arasında kaldım. Büyük ihtimalle g403 alacağım. Bana kalırsa listenize zowie ec1-a'yıda ekleyin. Geri kalanı zevk meselesi. g403'te ec1-a'da pişman etmez. Birbirlerine çok yakınlar.
  • G pro eleyin yazmış :) el yapınıza tutuş şeklinize uyuyorsa çok iyi mouse benden demesi. El yapınıza uymuyorsa kötü. DPİ, sensivity.. ayarları yaptıktan sonra baya hoşunuza gidiyor.

Mouse alırken bence en önemli şey el yapınıza uyması eğer uyuyorsa diğerleri sonrada gelir kanaatimce.

Evga torq x5L, logitech g pro, logitech g mx 518, a4 tech bloody, a4 tech standart... mouse kullandım arada ne fark diyeceksiniz bence aradaki fark yüzde 1 ile 5 arasıdır kanaatimce. öyle arada ahım şahım fark yok arkadaşlar. Önemli olan el yapınıza uyması 1 hafta filan kullandıktan sonra alışıyorsunuz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lori2

G pro eleyin yazmış :) el yapınıza tutuş şeklinize uyuyorsa çok iyi mouse benden demesi. El yapınıza uymuyorsa kötü. DPİ, sensivity.. ayarları yaptıktan sonra baya hoşunuza gidiyor.

Mouse alırken bence en önemli şey el yapınıza uyması eğer uyuyorsa diğerleri sonrada gelir kanaatimce.

Evga torq x5L, logitech g pro, logitech g mx 518, a4 tech bloody, a4 tech standart... mouse kullandım arada ne fark diyeceksiniz bence aradaki fark yüzde 1 ile 5 arasıdır kanaatimce. öyle arada ahım şahım fark yok arkadaşlar. Önemli olan el yapınıza uyması 1 hafta filan kullandıktan sonra alışıyorsunuz zaten.

Adam rival 300 kullanıyor. Rival 300 den sonra g pro alırsa elinde kaybolur o mouse. O nedenle direk eleyin yazdım. Anlayana :)

• onkuba kullanıcısına yanıt

Birincisi Arkadaş karışık yazdığına göre demek hepsi uyuyor el şekline. (Bazı insanlar için fark etmiyor tüm mouselere uyum sağlıyor ayrıca G pro ufak değil normal boyutta)
    İkincisi Karışık şekilde mouse modelleri yazmış.
    Üçüncüsü ne güzel şekilde yorumlarımızı dile getiriyoruz bu laf sokmak nedir.
    Dördüncüsü sütünü iç git uyu yavrucum. Burası lise üniversite değil.

Düzenleme: bu ergenlere neden cevap yazmak için uğraşıyorum anlamadım bi türlü :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lori2 -- 13 Şubat 2017; 10:28:27 >

• Valla ne dilim hocam elinize bilginize sağlık. Mouse üzerine okuduğum en bilgilendirici ve daha önemlisi en anlaşılır çalışmaydı.

Sayenizde sağlıklı seçimler yapmıştır bir çok kisi@Brightmist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musta35 -- 11 Nisan 2017; 0:7:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky41

LOGITECH G300s GAMING MOUSE + PAD HEDIYE 127 TL

Max bütcem 150 TL

bence düz g300 alın 30-40 tl g300s ile arasında sanırsam ki sanırsam değil hiçbir fark yok üstüne üstlük g300 ün 3 yıl g300s'in 2 yıl garantisi mevcutdu sanırsam gariptir.Ama düzelttiler heralde çünkü benim g300 ü garantiye almadılardı 3 sene garanti yazdığı halde belkide ben yanlış hatırladım bilmiyorum ama sitede hala 3 yıl yazıyor g300 garantisi.Bu arada iyi mousedur bence 3 seneyi aştı. http://support.logitech.com/en_us/product/gaming-mouse-g300#warranty
    Mouse pad olarakda bundan al ama ben 15-20 tlye almıştım yani sen daha ucuza bulabilirsin.https://www.bimeks.com.tr/urun/addison-rampage-mp-10-320x270x3mm-gaming-mouse-pad-150208 hem yeterli büyüklükde hemde kaygan ve yumuşak iyi bence.totalde g300+mouse 60-70 tlye kapatırsın %50 si yani geriside cebinde kalır yada git 30-40 daha koy amazondan 60 dolara mekanik klavye al yada boşver

Bu arada arkadaşlar sizce fps için hangi mouse zowie vs diyorlarda ama yanlış bilmiyorsam zowie ler hem çok pahalı hemde sensor 3310 diye biliyorum razer deathhadder elite sitesinde %99.4 accuracy diyor ama oda pahalı gibi alacağımdan değilde merak ettim şuan g300 kullanıyorum aradaki sensor farkı çokmu fark eder ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seriouslyman -- 14 Nisan 2017; 23:15:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Seriouslyman

quote:

Max bütcem 150 TL

bence düz g300 alın 30-40 tl g300s ile arasında sanırsam ki sanırsam değil hiçbir fark yok üstüne üstlük g300 ün 3 yıl g300s'in 2 yıl garantisi mevcutdu sanırsam gariptir.Ama düzelttiler heralde çünkü benim g300 ü garantiye almadılardı 3 sene garanti yazdığı halde belkide ben yanlış hatırladım bilmiyorum ama sitede hala 3 yıl yazıyor g300 garantisi.Bu arada iyi mousedur bence 3 seneyi aştı. http://support.logitech.com/en_us/product/gaming-mouse-g300#warranty
    Mouse pad olarakda bundan al ama ben 15-20 tlye almıştım yani sen daha ucuza bulabilirsin.https://www.bimeks.com.tr/urun/addison-rampage-mp-10-320x270x3mm-gaming-mouse-pad-150208 hem yeterli büyüklükde hemde kaygan ve yumuşak iyi bence.totalde g300+mouse 60-70 tlye kapatırsın %50 si yani geriside cebinde kalır yada git 30-40 daha koy amazondan 60 dolara mekanik klavye al yada boşver

Bu arada arkadaşlar sizce fps için hangi mouse zowie vs diyorlarda ama yanlış bilmiyorsam zowie ler hem çok pahalı hemde sensor 3310 diye biliyorum razer deathhadder elite sitesinde %99.4 accuracy diyor ama oda pahalı gibi alacağımdan değilde merak ettim şuan g300 kullanıyorum aradaki sensor farkı çokmu fark eder ?

Fps için zowie ec1, g403 gibi mouseların önerilmesinin nedenleri mouse'un şekli, makro tuşunun olmayışı ve sensörün kalitesi. Ele çok iyi oturan tasarımları var.

G300'den üst seviye bir mousea geçerseniz farkı hissedersiniz. Ama her vuruşunuz headshot gitmez tabi :)

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocamda merak ettim mesela atıyorum sensitivity 2 yaptığımızda mouse az titriyor gibi oluyor kaliteli bir mouse aldığımızda titreme en aza iniyormu ? heralde fark bu ?
  • quote:

Sağolun hocamda merak ettim mesela atıyorum sensitivity 2 yaptığımızda mouse az titriyor gibi oluyor kaliteli bir mouse aldığımızda titreme en aza iniyormu ? heralde fark bu ?

Rica ederim. Şuan g403 kullanmaktayım. Cs go'da dpi 400 sens 2 oynuyorum. Titreme hiç yok.

Fark dediğiniz gibi doğruluk üzerine. Mesela hızlıca kaydırırken hata olmaması yada ufak titreşimlerin olmaması gibi.
  • quote:

quote:

Max bütcem 150 TL

A4 TECH Bloody A90 alındı bile :/

• furky41 kullanıcısına yanıt
    Valla hiç bakmamış yazma tarihi 30 ocak diye öbür üyenin sandım Hayırlı olsun hocam
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.