Şimdi Ara

Mouse orta tuş kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar farenin aşağı-yukarı kaydırma tuşu kırılırsa ne yapmak gerekir?

• ne kadar kırıldığına bakmak lazım,ne tarz bi mouse olduğuna bakmak lazım,tamir ettirmeye değer mi ona bakmak lazım
  • Kramers Lawyer kullanıcısına yanıt
    everese x7b mavi fare içine giren incecik şeyin tamamı kırıldı :D 49tl bayılmıştım o kadar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusTiMe

everese x7b mavi fare içine giren incecik şeyin tamamı kırıldı :D 49tl bayılmıştım o kadar :D

aman hocam everest mouse alınır mı yav,neyse ben korktum 600 700 tllik mouselardan olmasından bu biraz içime su serpti.

ama cevap olarak ne diyorsunuz fareye ne yapılmalı :D
  • quote:

ama cevap olarak ne diyorsunuz fareye ne yapılmalı :D

hocam bir parça kırıldıysa ilk olarak kırılan parçanın aynısı bulunmaya çalışılır,daha sonra asıl parça sökülür,sonra yenisiyle değiştirilir.eğer ben o parçayı bulamam diyorsanız onsuz kullanabilirsiniz.o da olmazsa yeni bir mouse alabilirsiniz. size nasıl tamir edildiğine dair video gönderdim farkettiyseniz.ne kadar kırıldığını ne durumda olduğunu bilmediğim için bir şey diyemem,eğer tam şekillli kırıldıysa japon yapıştıırıcısıyla da yapıştırılabilir yeni parça aramaya gerek kalmadan.görmediğim için net bir şey söyleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kramers Lawyer -- 26 Mart 2017; 10:31:41 >
    böylelikle cevabımı almış oldum :D Üzgünüm 1 gerçeği gizlediğim için orta tuş var ya şu video da 2.25te göreceğin şey o ince şey koptu sanki videodaki metal gibi.. Böylelikle sorunu anlamış olmalısın. Neyse şimdi gizlediği şey ise büyük O gibi yuvarlak yerden bunu ben matkapla deldim içerisine o içeri yetecek kadar uzunlukta iletken demir koydum. İletkenin başında yuvarlaklaştırılmış kırmızı plastik vardı ki bu deldiğim yerin içine girip oraya sabitlendi :D
  • quote:

böylelikle cevabımı almış oldum :D Üzgünüm 1 gerçeği gizlediğim için orta tuş var ya şu video da 2.25te göreceğin şey o ince şey koptu sanki videodaki metal gibi.. Böylelikle sorunu anlamış olmalısın. Neyse şimdi gizlediği şey ise büyük O gibi yuvarlak yerden bunu ben matkapla deldim içerisine o içeri yetecek kadar uzunlukta iletken demir koydum. İletkenin başında yuvarlaklaştırılmış kırmızı plastik vardı ki bu deldiğim yerin içine girip oraya sabitlendi :D

valla 100 liraya kadar olan mouselar idare etse yeter diye düşünürüm ben hep,şimdi resmini görmediğim için pek bir şey diyemiyorum yani anca hayal edebiliyorum ,sorunu halletin mi halletmedin mi anlamadım.ama gösterirsen resmini ben ne yapardım anlatabilirim.küçüklüğümden beri bir sürü şeyi tamir ettim ,genelde yenisini almamaya kalktım,hatta babam temizlik işlerinde çalışıyordu belediyenin çocukların çöpe attığı ya da taşınan ailelerin attığı bozuk oyuncakları bile getirirdi. tamir ederdim birbirinden alıp parçaları diğerlerine takardım her şeyin tamir edilebileceğine inanıyorum elektronik olmadıkça

yaptığımı söylüyorum yani işe yaraması da cabası işte :) orta tuşu tıklatırdım öyle aşağı iniyordum şimdi tekeri hafifle kaydırmam bile işe yarıyor :) benimkisi elektronik değildi gerçi tamamıyla fiziksel :D
    Mouse orta tuş kırıldı
    sağ taraftaki ince şey kırıldı benimkisiyle nerdeyse aynısı tabi resmi örnek olarak attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTiMe -- 26 Mart 2017; 23:43:33 >
  • quote:

yaptığımı söylüyorum yani işe yaraması da cabası işte :) orta tuşu tıklatırdım öyle aşağı iniyordum şimdi tekeri hafifle kaydırmam bile işe yarıyor :) benimkisi elektronik değildi gerçi tamamıyla fiziksel :D
    Mouse orta tuş kırıldı
    sağ taraftaki ince şey kırıldı benimkisiyle nerdeyse aynısı tabi resmi örnek olarak attım

valla mükemmel ,bunlara cesaret edemeyen tonlarca insan mouselarını çöpe atıyor,kırık kırık kullanıp zarar vermeye devam ediyolar mouse'a ,tebrik ederim

• Benim de o ince parça kırıldı videoya baktım çivi ile falan yapıyor. Ben böyle değil de internetten sipariş versem o tekerleği olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    eni iyi fp ürünü bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.