Şimdi Ara

Mouse önerir misinz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam ss rival 100 ssin en dandik modelidir , ben rival 100 kullanıyordum bozuldu şuan logitech g103 aldım . Tepkime süresi ve lazer olması tercih sebebimdi . Logiteche çöp diyen arkadaşlar gitsin loginin üst serilerini falan bi kullansın , g35 kulaklık kullansın daha sonra tekrar çöp desinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alexturner kullanıcısına yanıt
    Hocam rival 300 almaya karar verdim bayramda topladigim paralarla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • G300s alıcak kadar da fakir ruhlu olmayın ( ironi içerir, kimsenin elindeki bütçeye laf etme hakkımız yoktur) ama razer'a da o para verilmez. Yabancı sitelerde bile yüzlerce kişi overprice diyor. O para verilmez diyor yani. Kalite ile ilgili bu sorun olmasa da o adamlar için bile pahalı razer ürünleri. Ben şu sıralar 250 lira civarı bir fare bakıyorum roccat geldi aklıma da model isimleri biraz sıkıntı, kova, kıro diye fare mı olur yahu

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Rival 300 hakkinda arastirma yapiyorum hocam sizin fikriniz var mi butcemi arttirdim normal fiyati 250 300 gameekstrada 200 indirim var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • g300s tam F/P bence , 1 senedir kullanıyorum memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Rival 300 hakkinda arastirma yapiyorum hocam sizin fikriniz var mi butcemi arttirdim normal fiyati 250 300 gameekstrada 200 indirim var

Amazon.com dan almanızı öneririm. Daha mantıklı seçimler olabiliyor mesela bahsettiginiz fiyat aralığında razer Diamondback var indirimde. Veya moba faresi olsun derseniz logitech g302 var. İndirimde olması gerekmez derseniz g303 ve G Pro da oldukça güzel mouse diyebilirim. Özellikle bu ikisinin sensörleri çok beğenilen kaliteli sensörler. Maalesef şu anda amazondan SS mouse pek mantıklı fiyatlarda değil. SS olsun derseniz Türkiye'den almanız gerekecek. Yukarida bi arkadaş James donkey demiş. O markanın da 325 i sanırsam indirimde. Fareleri kullanmadim belirteyim bu arada.

• Tesekkur ederim hocam maksimum 220 lira vermek.istiyorum rival 100 alacaktim kotu yorumlar okudum butceyi arttirdim bakalim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Tesekkur ederim hocam maksimum 220 lira vermek.istiyorum rival 100 alacaktim kotu yorumlar okudum butceyi arttirdim bakalim hocam

Rica ederim. Buradaki arkadaş olanca açıklığıyla soruları yanıtlamış sonunda da fareleri sınıflandırmış. Buraya bakmadan almanızı tavsiye etmem. Bu arada yazmayı unutmuşum g602 de amazonda indirimde şu anda.

Edit: linki unutmuşum. :(
    https://forum.donanimhaber.com/mouse-sensorlerinin-teknik-ozellikleri-ilgili-terimler-ve-oyunculara-tavsiyeler--105703243

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egrino -- 26 Haziran 2017; 16:34:7 >

• everest sgm-x7 kullanıyorum fakirlerin razeri 1 yıl oldu tavsiye ederim
  • zowie ec2-a kesinlikle

Rival 300 var bende ama ucuza getirdigim için aldım onu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.