Şimdi Ara

Mouse önerir misinz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Baktığım mouseler şunlar

Logitech G300S . G400S. G402

Hangisini önerirsiniz?

• Logitech çok dayanıksız ve leş bir marka.

Razer ve Steelseries'e yönel.
  • Maddi durumun çok iyiyse Razer, biraz daha düşükse James Donkey al. İkisini de kullandım ikisinden de memnun kaldım.
    Şuanda da Razer Rz01 kullanmaktayım, çok memnunum.
  • LaMorel kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 120 TL verebilirim maksimum o yüzden g300s veya g400s alacak gibiyim fps ve mobaya uygun mudur bunlar g402 fiyatı çok fazla

Vitalion

Hocam sizin önerdiğiniz ne var bu markalardan 120 TL gibi bir fiyata alabileceğim moba ve fpsler için uygun olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Yok hocam 120 TL verebilirim maksimum o yüzden g300s veya g400s alacak gibiyim fps ve mobaya uygun mudur bunlar g402 fiyatı çok fazla

Vitalion

Hocam sizin önerdiğiniz ne var bu markalardan 120 TL gibi bir fiyata alabileceğim moba ve fpsler için uygun olan?

Hocam ben g300s ve rival 100 kullandım. G300s kısa bir süre sonra çift tıklama sorunu oldu ve kronikmiş sanırım sende aynı sorunu yaşayacaksın. g300s almanı istemiyorum o yüzden. Rival 100 çok dayanıklı mouse defalarca düşürdüm yumruk attım hiç bir şey olmadı. Arayüzü çok hoş. Moba ve fps için gayet güzel. Csgo ve lolde gayet iyiydi. Ayrıca yüzeyi çok hoş belki elin büyükse biraz küçük gelebilir. Onun dışında harika.

En son kahve döktüm rivale ve içindeki kahveyi çıkarayım derken kırdım. 50-100 sürekli mousea para gidiyordu en sonunda gittim deathadder elite aldım ve hiç bir şekilde yanına katı sıvı gaz plazma yiyecek içecek getirmiyorum

• Tamamdır rival 100 araştıracağım teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Vitalion

Kardeşime aldığım James Donkey 90 TL normal fiyatı. Unlost koduyla 50 liraya denk geldi. İlgilenirsen özelden linkini atabilirim.
  • Logitech ve sağ tıklama problemi, daha öncede yazmıştım forumda.

İyi müsteri hizmetleri falan filanda yinede uğraştırıyor ve 3-4 ay içinde bozulma garantili.

Fiyatı yüksekde olsa şu an Razer Naga Hex V2 MOBA kullanıyorum şiir gibi.

O kadar para vermem diyorsan Rival 100 de çok iyi bir seçenek.

Ama unutma mouse denemeden alınmaz hele moba için alıyorsan en önemli şey eline oturması.
  • corsair m65 pro var. mükemmel bir fare

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech G300s var bende, sağ tıklamasında sorun var ve memnun değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Logitech G300s var bende, sağ tıklamasında sorun var ve memnun değilim.

G300s hediye gelmişdi, 3 ay dayandı, sonra akıllanmadım G402 aldım 7-8 ayda sağ klik öldü.

Yani G(gaming) serisi Logitech' lerde genel bir sağ klik problemi var gibi.

Fiyat performans olarak Razer dan daha iyi görünsede alıştığın mouse u her 3-5 ayda bir değiştirmek olmuyor. Bütçe yeterliyse Razer bence.
  • Hepinize teşekkür ederim Rival 100 ü bir mağazada deneyip ona göre alacağım bütçeme en uygun F/P ürünü olarak o gözüküyor şuanda.
  • Elin hafif büyükse rival 300 öneririm kullanıyorum memnunum eli oturus güzel ve terleme yapmıyor.
  • Logitech g300s almıştım senesi dolmadan kaldırıp attım sağ tık sol tık felç oldu

• X7 f3, g300s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Razer taipan var memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 yıldır g300s kullanıyorum .Gayet memnunum.Hem sağ hem de sol elle kullanabiliyorsun
  • fizzop kullanıcısına yanıt
    ışıklı olmasını severim de mışıklı olmasın
  • Ne yaparsan yap g300s alma 7-8 ayda sağ tuş basmamaya başlıyor 3 tane çöpte var bende xd

• Razer deathadder önermem. Normal mouse ile farkını göremedim. Üstelik aldıktan 1 sene sonra bozuldu. Çift tıklama sorunu var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.