Şimdi Ara

Mourinho Bir Gün GS'ın Başına Geçecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu adam bile gelse bizim ligde yine eleştirilir diye düşünüyorum. o yüzden hiç böyle isimli kariyerli adamlar falan gelmesin. fazla rezil olmayalım dünyaya
  • Fatih terim başkan olursa gelir olmazsa zor.

Not. Olmasın, gelmesin.
  • bu adam geçen yıllarda ( 2012 sanırım ) SİNPAŞ evlerinin reklam yüzü olmuştu..Sinpaş'ın patronu da sıkı galatasaraylı..Bir konuşma arasında galatasarayın başına geçermisin diye sormuş Mourinho da zaten Gs'nin başında çok iyi bir teknik direktör var ( Fatih Hoca ) bana gerek yok ama ilerde tabiki olabilir diye açıklama yapmıştı..Hatırlayanlar olabilir..
  • Gelsinde basarili olamaz bizim ligde kasap ligi gibi resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

O gün geldiğinde bunu uplayacam. Isteyen olursa büyük bir işsizlik örneğiyle açıklayabilirim.

Genelde bilinen ve burada yazılanların dışında elle tutulur dayanakların varsa açıklar mısın? Merak ettim cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

O gün geldiğinde bunu uplayacam. Isteyen olursa büyük bir işsizlik örneğiyle açıklayabilirim.

Genelde bilinen ve burada yazılanların dışında elle tutulur dayanakların varsa açıklar mısın? Merak ettim cidden.

Hocam yukarıda da yazdım. Söylemlerinden o anlaşılıyor. Diğer mesajlarımın üstüne bir de şu taraftan bakalıım. La Liga'da Real'den başka, EPL'de Chelsea'den başka takım çalıştırmaz Mourinho. Italya'da İnter'e dönmez çünkü İnter çok kan kaybetti. Porto'nun zaten kalibresi küçük gelir. Geriye Bundesliga kaldı. Açıklamalarında hiçbir zaman bir Alman takımı çalıştırmayacağım dedi. Bu durumda diğer söylemleri ve eylemleri ile geriye GS seçeneği kalıyor. Chelsea'de bundan sonra en az 2,3 sene çalışacaktır. Sonra kariyer planlamasında bence GS'ye gelmek istiyor ya da İnter o zamana kadar belini doğrultursa Italya'yı düşünebilir. Tabi ki biz bu sürede ileriye gitmek yerine geriye gidersek, yabancı sınırı kalkmazsa mümkün olmayacağı böyle şartlarda gün gibi açık. Gerekçelerim bunlar. Ama zaten çok iyi bir t. direktörümüz var. Umarım Prandelli çok uzun süre takımın başında kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Mourinho gibi kibirli adamlar kariyerlerini riske atmamak için bizim gibi takımlara gelmezler.

kariyerinin sonunda gelecek zaten
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.