Şimdi Ara

Mount Sevenler düşürdüğümüz MOUNTU paylaşalım... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
6.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu uplayalım,sonunda big love rocketi düşürdüm, gene sadece bu event için hesabı açmıştım, sanırım 5 yıldır 15 karakter(20lvl karakterler 45lvl felan oldu) ile sürekli deniyordum.Daha da denemem
     Mount Sevenler düşürdüğümüz MOUNTU paylaşalım...
    Camel figuru de ara ara ugrasıyorum toplamda 6 adet fake denk geldim buda bir dramdır mesela :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikobat

Konuyu uplayalım,sonunda big love rocketi düşürdüm, gene sadece bu event için hesabı açmıştım, sanırım 5 yıldır 15 karakter(20lvl karakterler 45lvl felan oldu) ile sürekli deniyordum.Daha da denemem
    Camel figuru de ara ara ugrasıyorum toplamda 6 adet fake denk geldim buda bir dramdır mesela :)

Tebrik ederim, oyuna başladığımdan beri her yıl denerim. Toplamda 1480 kill oldu rarity takip ediyor henüz düşüremedim, kendime düşmesini geçtim daha grubumda düşüren de görmedim. Umarım event bitmeden şans bana da güler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim :)İnş düşer, ki oyundaki sanırım en zor mount olması lazım(drop rate ve kısıtlı süreden ötürü)
    Bende hiç beklemiyordum, havai fişek düştü sandım ilk ulan dedim bari 5 tane atsaydın derken... Aynısı hallowen event'inde de olmuştu, düştüğünde kemer sanmıştım(simgesinden) ulan atacağın kemere derken...
    Sha of anger da hissediyorum sanki onuda düşüreceğim :) en çok istediğim mount o aslında.
    Darısı başınıza
  • Shackled Ur'zul 'u 79 ile kaçırdım bu hafta. Haftaya kaldı artık favori mountum.
  • bana da swift zulian tiger düşmüştü. hala da accountta var. ^^ bu arada tigeri satmak istesek piyasasi ne kadar eder acaba?
  • gördügüm en yaratıcı ve etkileyici mountlar şu hayaletimsi beyaz kaplan ve kurtlardı. Bi ara wowda çok yaygındı. Ki zaten kaplan ve kurt tasarımları çok iyi warcraftın

• Öğrendiğim bir olayı paylaşırken boş geçmeyelim şunu ekliyim;
    Bu arada mount ahci olarak saymıyor mount yerine koymuyor sanırım bilemedim neyse.

Özellikle world bosslarda sürekli yeni öldürdüğü için ahci alanlar dikkatimi çekiyordu, dayanamıyıp bir tanesine sordum, adam sürekli her server da trial karakter açıp birde ona bonus roll kasıp deniyormuş.
    Bu rarerity de zaten 3k+ anonsları mantıklı gelmiyordu artık anladım :)
    Ben çok boşa uğraşıyorum gibi pehh..

• Kayda değer bir mount daha yakaladım, rarity 247de yakaladım diyor ama daha fazla olması lazım, addon da bir saçmalık olabilir(tahminim 400 küsürlerde olması lazım)
    wb ızdırabından birinden kurtulduguma seviniyorum, düştüğüne değil :)
  • Belki inanmayacaksınız ama legion döneminde oyuna başladım invincible ve ashe of alar'ı tek seferde düşürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2E449A54C

Belki inanmayacaksınız ama legion döneminde oyuna başladım invincible ve ashe of alar'ı tek seferde düşürdüm.
    Sansin bana yerindeymis

• Yüksek mountlu ve kaliteli hesap satan varsa ulaşabilir.

• İnvis için guilden bir kere denk geldim, hc kestiği ahci ile beraber mount almıştı.İnanırım/rız :)
    Aların drop çok arttı zaten, olmayanı taşlıyorlar eski epicliği kalmadı.
    bmahtan şu konteynir zımbırtısını deniyim diyorum da tn de aşırı pahalı ya millet 25/50k arası alıyor, tn de 500k dan aşağı göremedim daha.Hadi aldım desem gider sacma sapan bir recipe düşer gene oyuna ara vermemek için denemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikobat

İnvis için guilden bir kere denk geldim, hc kestiği ahci ile beraber mount almıştı.İnanırım/rız :)
    Aların drop çok arttı zaten, olmayanı taşlıyorlar eski epicliği kalmadı.
    bmahtan şu konteynir zımbırtısını deniyim diyorum da tn de aşırı pahalı ya millet 25/50k arası alıyor, tn de 500k dan aşağı göremedim daha.Hadi aldım desem gider sacma sapan bir recipe düşer gene oyuna ara vermemek için denemiyorum
    Anarchy guildiyse o bendim guildin eski adını hatırlamıyorum
  • Yok :) gerçi hangi guild olduğunu bende hatırlamıyorum ama, siz yeni başlamış sayılırsınız cataclysm döneminde denk gelmiştim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikobat -- 15 Haziran 2018; 18:38:40 >
  •  Mount Sevenler düşürdüğümüz MOUNTU paylaşalım...

• 350 ve 400 ahciv mountları belli olmuş
    350;
    400;

http://www.wowhead.com/news=285515/collection-updates-coming-in-the-8-0-battle-for-azeroth-pre-expansion-patch

infernal için üzülyordum(ikisi de yok malesef) 350e getirmeleri güzel olmuş

• 2 haftadir ashes of al’ar farmliyorum 2 charla bakalim ne zaman yuzumuzu guldurecek

•  Mount Sevenler düşürdüğümüz MOUNTU paylaşalım...

BRF'ye altla bi deneyeyim diyerek group finder'dan bi eleman bulup girdim, ne yazık ki mountu alamadım.

• Brf ve Hfc de aynısı başıma geldi, onun için solo yapılabilir hale gelene kadar denemiyorum.(gerçi iyi gear ile yapanlar var tabi ama o gear bende yok)
    Bu paket yakalarım ikisini de :)
  • ne güzel NA da Invincible vardı. EU da farmlamaya useniyorum nedense
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.