Şimdi Ara

Mount Sevenler düşürdüğümüz MOUNTU paylaşalım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
6.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet.Normal 10'da düştü.
  • Gz, çok güzel bi mount bence o. Yaygın da değil baya rare. Mesela invincible da düşük drop rate ama herkesde var. Bu binek yok daha düşük galiba deop rate yada mop oldugu için herkes farmlayamadı wod zamanı. Zorluyordu cunku gearsızları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben normal 25 de kesiyorum her hafta ama tık yok en yakın zamanda düşer inşallah :)
  • Dün Mimiron's Head düşürdüm, 4-5 senedir tek charla farmlıyordum.

Hayalimdeki kara mountuna sahiptim, şimdi hava mountuna da sahip oldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi we[AGRA] -- 2 Aralık 2016; 17:50:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alar bu haftada beni erteledi bir türlü buluşamadık keratayla :)
  • we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Sadece bu mount için yeni karakter (Demon Hunter) kastım.

Bizden bir oyuncu ile karşılaştım Dalaran'da turluyordu.O söyledi yeni karakterimle ilk kez farm yaptım düştü dedi.

Bende totem yapayım dedim.

Bu gün ilk farmı yapacağım bakalım ne olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CAFE96FA5 -- 4 Aralık 2016; 4:3:2 >
  • tam bir serpent aşığı olarak heavenly golden ve jade serpent dışında bindiğin mount yok gibi birşey ama şu ashes of al'ar 1 senedir falan farmlıyorum çıkmadı. ama en çok istediğim astral cloud serpent çok hoşuma gidiyor üstte düşüren arkadaşa da h.o
  • Konuyu güncel tutalım lütfen

Mount Sevenler düşürdüğümüz MOUNTU paylaşalım...

Geriye Ji-Kun ve Deathwing mountları kaldı sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom. D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Ji-kun benimde listemde :D
  • Astralı bende istiyorum yaaa :)
  • Bende yeni başladım sayılır oyuna elimde mount olarak hiçbişey yok denebilir. Şuan sadece Alar, İnvisible ve başka 6-7 mount farmlıyorum diğer mountların nerelerden düştüğünü cok iyi bilmiyorum. Mount farmı için detaylı bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba? Hangi mount nerden nasıl düşer olarak. Çok yardımcı olur diğer herkese
  • furian37 F kullanıcısına yanıt
    Gerek yok, oyun içerisinde mount üzerine gelince nereden nasıl alındığı/düştüğü yazıyor, en kötü ihtimalle Google arama var. Bütün mount meteryalleri var.
  • Bi tane kaplumbaga var ufak çok tontik, ismini bilmiyorum. O kaplumbagayı nasıl elde edebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furian37

Bende yeni başladım sayılır oyuna elimde mount olarak hiçbişey yok denebilir. Şuan sadece Alar, İnvisible ve başka 6-7 mount farmlıyorum diğer mountların nerelerden düştüğünü cok iyi bilmiyorum. Mount farmı için detaylı bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba? Hangi mount nerden nasıl düşer olarak. Çok yardımcı olur diğer herkese

alttaki linki incele yardımcı olur kardeşim

http://www.wowrehberi.com/binek-dusen-dungeonlar-raidler/
  • Mount farm i kendinize takinti yapmayin. Ben tek charla deneyebildiğim kadarini deniyorum. 320 kusur mount var. Eninde sonunda duser...
  • Aynı saat içinde ragnaros ve kaelthas'dan üst üste düşürmüştüm. O günkü sevincimi unutmam :D Çok da uğraştırmamışlardı 10. denemede falan çıkmıştı. Biraz şanslıyım :D
    Sonra legion geldi, pvpcilere quest yaptırmaya başladılar zorla biz de bıraktık. Üzücü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Bi tane kaplumbaga var ufak çok tontik, ismini bilmiyorum. O kaplumbagayı nasıl elde edebilirim.

Sea turtle* Fishing te oltayla tuttum ben (pandaria)azure strider a giderken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_KHA -- 5 Ocak 2017; 15:35:19 >
  • dün sonunda Reins of the Onyxian Drake düştü ....
  • geçen hafta Alarıda düşürdüm .. konu güncel kalsın :)
  • geçen haftaki etkinlikte infinite timereaver düşürmüştüm çok sevindim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.