Şimdi Ara

MOUNT & BLADE: WARBAND PS4 ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
3
Favori
10.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün tekrar PC'de oynamak icin indirdim ps4 e almadan önce denemek icin fakat kılıçla vurma hissi hiç yok gibi geldi bana ps4 de Nasıl bu durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu müthiş haber, online nasıl güzel mi oynamış olan birisi yazabilir mi? Merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Oyunun performansı nasıldı hocam ?

Fps falan sabitmi ? Birde gamepad ile ok atmak zorladımı :D

fps gayet yeterli atli kalabalik savaslarda bile sikinti olmuyor ok olayina alistim ilk baslarda zorluyordu ama simdi affetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

quote:

fps gayet yeterli atli kalabalik savaslarda bile sikinti olmuyor ok olayina alistim ilk baslarda zorluyordu ama simdi affetmiyorum

Türkcemi oyun hocam? Buarada nasıl bir konsept bar open world rpg mi nedir yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • indiren var mı oyunu inceleme videosu çekseler :)

• dayanamayıp aldık bakalım ps4'de becerebilecekmiyiz.
  • Alan oynayan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa memnun oluruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu aldim 3 gundur oynuyorum gamepadle oynamak biraz zorbyavas yavas alisiyorum iyi vakit geciriyorum oturdumu insan kalkamiyor başlarda para kazanmak lazım oldukca zor oluyor her yakalayan elliyor :)

Grafiklere gelecek olursak fena degil çok buyuk beklenti olmasin grafikler konusunda ama pc deki versiyona gore biraz iyilestirme yapılmış sıkılınca vakit gecirmek icin iyi bir alternatif oyun.

• Oyunda ses komut sistemi devre dışı uyarısı veriyor. Dil desteklenmiyor diyor. Bunun çözümü var mı? Oyunun tanıtımında ses komut ile savaşların yönetilebileceği söylenmişti.

Ayrıca bu oyun ps4'te oynanmaz. Boşuna 59 lira vermeyin. Adamın kontrolünde savaşlarda sürekli eliniz istemeden L3 tuşuna basıyor ve birinci görüş kamerasına geçerek işi zorlaştırıyor. Aldığıma pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucius -- 24 Eylül 2016; 14:59:03 >
  • quote:

60 fps olması gerekir
  • Arkadaşlar Türkçe altyazı var mı oyunda ? Psnde Türkçe yazmıyor ama konuda TR altyazı var denmiş.

Edit: Varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 17 Ocak 2017; 0:8:54 >
  • Arkadaşlar merhaba elimde kapalı kutu jelatini üstüne M&B WarBand mevcut almak isteyen olursa pm atabilir.

İyi forumlar.
  • Hala oyuna hile eklenmedi mi ya? Bu ne rezilliktir

• Oyun yine 20 tl bandına düşmüş. Yorumlara baktım da kontroller cidden çok mu sıkıntılı? Bu paraya bile değmez mi? Pc sahibi olmadığım için oyunu hiç görmedim, bilmiyorum. Bilen arkadaşların yorumlarıyla hareket edeceğim.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu uzun süre oynadım zevkli oyun. Diğer oyunlar kadar rahat olmasada kontrollerde sıkıntı yaşamadım.Okculuk biraz zor ama alışınca ondada ustalaşmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Hocam grafik takıntın yoksa ve Warband oynama şansın hiç olmadıysa (Ya da komple Mount and Blade serisini bilmiyorsan) 20TL'ye alınabilir bir oyun. Bence şans verin derim.
  • Çift hak olarak satan var mı acaba
  • Satabilecek birisi yok mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.