Şimdi Ara

Mount&Blade Warband Kralın kızı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
25.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen sana yazın oynadım 3 ülke yi feth ettim hilesiz svadya krallığı ile oyunda kralların kızları olmuyor arkadaşlar kendimi bildim bileli oynarım ama hala bulamadım çok araştırdım forumlarda vs ama yok ne yazıkki :)
  • Ben oynarken hangi derebeyinin yada hangi kralın kızı yada akrabasıydı hatırlamıyorum ama birisini kaçırmıştım :D
    Ama kaçırınca da bir halt olduğu yok zaten en fazla ziyafet falan veriyorsun sanırım. Onu da yapmamıştım zaten umarım yeni oyunda bu özellikleri oyuna tekrar dahil ederler.

Bu arada yeni oyun ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı ? Hala açıklanmadı mı ?
  • Bende oynuyorum.Ne kadar leydi varsa yazıyorum.Eninde sonunda biri oltaya gelecek.Bekliyoruz.
  • konuyu açan arkadaş,noldu sultan hakim kızı verdimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

konuyu açan arkadaş,noldu sultan hakim kızı verdimi

arkadaş öyle birşey yok anlayın :) krallar ve sultanlar kızını oyunda npc olarak bulamazsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

Sultan Hakim in yanına git çıkar vur masaya

akşam akşam iyi güldürdün
  • 7-8 senedir warband oynamadim. Konuyu görünce tekrar başlayasım geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz Her Yolu Denedim.. Ancak Bulamadım.. Sanırım Sadece Sözde Çocukları Varmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: T@hikumo

Dediğiniz Her Yolu Denedim.. Ancak Bulamadım.. Sanırım Sadece Sözde Çocukları Varmış..

Aynen öyle dostum; karakter listesinde görünmemesinin bir sebebi olmalı di mi.
  • Kral kızı vermese de sen kıza şiirler okuyarak kızı tavlayabiliyorsun diye hatırlıyorum.

Oyun şu anda bana yasak (günde 14-15 saat oynayınca hatunla feci kapışmıştık, evde çıkan savaş oyundakinden daha fenaydı )

Mount and Blade normal yaşam süren veya sürmeye çalışan insanlara önerilmez/önerilmemeli, çok fena bağımlılık yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

7-8 senedir warband oynamadim. Konuyu görünce tekrar başlayasım geldi.

Warband 2010 yılında çıktı, 7-8 senedir nasıl Warband oynamıyorsun anlamadım.Uçulur da bu kadar uçulmaz hocam.
  • 7 yıl sonra yazmak biraz garip ama hakimin oğludamı yok? kadın karakterle oynuyorum

• Troll_Kedi T kullanıcısına yanıt

xD bşvr oğlu var oyunda ama kızı yok bende 8 sene sonra yazdım garip xD

• Troll_Kedi T kullanıcısına yanıt

Hayırsız bi oğlu var ama ayyaş. Shariz hanında pineklerken bulabilirsin.

Şaka bi yana yok öyle bir şey yav. Bazı modlarda vardı sanırım ama orj oyunda yok.

Karakter sayfasında tüm bilgiler yazar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.