Şimdi Ara

Mount&Blade Middle Earth Mod(Yüzüklerin Efendisi) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
57.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3.3 upragadesi ile şahane olmuş olan bir mod ben oynarken muntazam zevk aldım ki orta dünya hastasıysanız bire bir aynı yapılmış kaleleri görünce zevk çığlıkları atmanız pek muhtemel olan moddur.

Yalnız şunun tek eksiği türkçe yamasının olmaması en beğenilen mod ve en popüler olan bu moda neden hala türkçe yama çıkmamış şaşarım bende biraz ingilizce özürlü oldugum için cogu introyu falan anlayamıyorum ve bu arada mordor cok güçlü ya çok kalabalık geziyorlar hile kullanmak istemiyorum ama zorlanıyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xDuMaNx

3.3 upragadesi ile şahane olmuş olan bir mod ben oynarken muntazam zevk aldım ki orta dünya hastasıysanız bire bir aynı yapılmış kaleleri görünce zevk çığlıkları atmanız pek muhtemel olan moddur.

Yalnız şunun tek eksiği türkçe yamasının olmaması en beğenilen mod ve en popüler olan bu moda neden hala türkçe yama çıkmamış şaşarım bende biraz ingilizce özürlü oldugum için cogu introyu falan anlayamıyorum ve bu arada mordor cok güçlü ya çok kalabalık geziyorlar hile kullanmak istemiyorum ama zorlanıyor insan.

Hocam s.a bende oynuyorum bu modu fakat kale kuşatması yapamıyoruz bildiğin gibi buda büyük bir sıkıntı bence oyunun ayarlarından dosyalardan falan oynama yapıp bu kuşatma olayını açamıyormuyuz sen biliyormusun böyle birşey?
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam dostum şöyle açıklayayım ;

Mesela karakter bilgilerine giriyorsun ya level (rank) para (resuorce) falan yazan bir yer cıkıyor rapor diye yazar ingilizcesi report yeri işte orada ''wiew faction strengths reports'' diye bir seçenek var ona bastığında diğer krallıkların ordu mensubu sayısı yazıyor yani mesela 10 derebey varsa bir krallıkta hepsindeki asker sayısı toplanarak bu ekleniyor oyunun basında en güçlü mordordur 6900 kişiyle very strong yazar gondor rohan 4500 ile strongdur sadece 3500 ler falanda avarage yani avarajda kalmıştır işte ordusu savaşa savaşa 2000 kişi altına düşürülmüş bir krallıgın kalelerini kuşatabilirsin ama bu sadece senin için geçerlidir diğer yandan bir kral veya derebeyi bir yeri kusattıysa katılabilrsin onun yanında ama sen kusatamazsın.Dediğim gibi kusatman için ordu mensubu (asker) sayısı 2000 altına düşmüş olması gerekir o krallığın/devletin olay bu kardeşim.
    h/b]
  • quote:

Orijinalden alıntı: xDuMaNx

Aleyküm selam dostum şöyle açıklayayım ;

Mesela karakter bilgilerine giriyorsun ya level (rank) para (resuorce) falan yazan bir yer cıkıyor rapor diye yazar ingilizcesi report yeri işte orada ''wiew faction strengths reports'' diye bir seçenek var ona bastığında diğer krallıkların ordu mensubu sayısı yazıyor yani mesela 10 derebey varsa bir krallıkta hepsindeki asker sayısı toplanarak bu ekleniyor oyunun basında en güçlü mordordur 6900 kişiyle very strong yazar gondor rohan 4500 ile strongdur sadece 3500 ler falanda avarage yani avarajda kalmıştır işte ordusu savaşa savaşa 2000 kişi altına düşürülmüş bir krallıgın kalelerini kuşatabilirsin ama bu sadece senin için geçerlidir diğer yandan bir kral veya derebeyi bir yeri kusattıysa katılabilrsin onun yanında ama sen kusatamazsın.Dediğim gibi kusatman için ordu mensubu (asker) sayısı 2000 altına düşmüş olması gerekir o krallığın/devletin olay bu kardeşim.
    h/b]

Sağol hocam çok teşekkür ediyorum 2000 e inene kadar sıkılırım ya blood in the west var ondada kalelerin modelleri yok varmı bildiğin başka bi orta dünya modu warband için veya ben ekleyemezmiyim bir şekilde diğer moda kale modellerini
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    bence böyle daha iyi olmuş gerçekçi yani bi krallıgın kalesini kusatıyorsan önce bi onu meydanda yenmen gerek gayet mantıklı oteki türlü olsa oyunun tadı cıkmaz ama deidğim gibi krallar seferberlik ilan edince onların yanında gidersen çoğu svaşa ve kusatmaya katılabilirsin ben mesela elf olmamama rağmen gondorluyken gittim elflere yardım ettim troll cave isimli mağaramsı bölgeyi kusattık elflerle birlikte aldık orayı mod cok güzel bence biraz daha duyarlı sekilde anlayarak oynarsanız daha cok keyif alırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.