Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord için Kapalı Beta Düzenlenecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TaleWorlds Entertainment, Mount & Blade II: Bannerlord için çok oyunculu bir kapalı beta düzenlemeyi planlıyor.

Kapalı beta düzenleneceği, Mount & Blade II: Bannerlord'un yeni çok oyunculu Çarpışma modunun tanıtıldığı geliştirici blogunda duyuruldu.

"Diğer tüm çok oyunculu modlarda olduğu gibi Çarpışma modu da hala geliştirme aşamasındadır ve hala dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bunu da daha etkin bir biçimde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz."

"Bu Çarpışma modu incelemesinin, özellikle Warband müdavimleri için olmak üzere genel olarak çok oyunculu mod hakkında akıllara çok fazla soru getirebileceğinin farkındayız. Merak etmeyin! Gelecek bloglarda çok oyunculu modlarla alakalı Bannerlord’un yeni sınıf sistemi, eşleştirme, ek oyun modları ve elbette ki gelecek kapalı beta hakkında detayları da içeren birçok konuya değineceğiz!"

Kapalı beta hakkında daha fazla bilgi açıklanmadı.

Çarpışma modunun tanıtıldığı geliştirici blogunu buradan okuyabilirsiniz.  

• uzattıkça beklenti düşmeye başladı her sene hype azalıyor artık çıkaracaksanız çıkarın.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • geçti borun pazarı sürün eşeği niğdeye

zamanında early access ile bu oyunu oyunculara sunup sonra oyuncuların feedbackleri ile oyunu geliştirseydiniz şimdi oyun kusursuz bir şekilde oynanabilir halde olurdu. oyunun çekirdek kitlesi evlendi torununu kucağına aldı bu saatten sonra kapalı beta yapsanız ne olur yapmasanız ne olur.

haydi eyvallah.
  • Ben 33 yaşına geldim oyun hala çıkacak..... lan skyrim 6 duyurusu yapıldı. Unuttuk bu oyunu
  • Yapılabilecek en mantıklı hareket zamanında (2014 2015 civarı) oyunu iptal ettiklerini söylemek ve çıkmaya yakın duyurusunu yapmaktı ama o tren geçti şuan linç yerler öyle bir harekete girişirlerse
  • Yazık olucak o kadar emeğe çıkışından 1 2 aya unutulup gidicek çok çok çok geç kalındı bu oyun için eee ne ekersen onu biçersin bunca sene ne ektinde onu biçeceksin ?

• Ben 2019'da çıkarsa çıkar çıkmazsa sükse yapmaz demiştim. PS5 grafiklerini görünce şu oyunu ister istemez kötü bulacağız.
  • Allah askina cikarmayin ya ben oyun haberi geldigindr bekardim simdi evlendim 2 cocugum var. İsemi gideyim cocuklarimlami ilgileneyim oyunmu oynayayim. Battleground varken kimse takmaz bu oyunu
  • isteyen oynar istemez oynamaz hadi yavrum kapı orda dışarı ağlayacaksanız almayın bu kadar basit.

• Ay canım ya.. Kıyamam :) İnş çıkar ya oyun, artık kalitesinin önemi de kalmadı öööle çıksın işte :)
  • Kapalı beta değilde açık beta olmalı bence. Geniş kitlece test edileceğinden daha tutarlı bir feedback alırlar. Anlamıyorum bu firmaların closed alfa beta bilmem ne takıntılarını.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne büyüttünüz şu çöpü ya.
  • Kaç senedir insanlar emek veriyor oyun için , emek olduğu için tahminim oyunda iyi olacaktır.İçlerine sindiği zaman çıkaracaklar demek ki oyunu, bu da işlerini önemsediklerini, oyunculara değer verdiklerini gösterir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben 33 yaşına geldim oyun hala çıkacak..... lan skyrim 6 duyurusu yapıldı. Unuttuk bu oyunu

Hocam yaşı geç. Ben evli değildim. Böyle 2 yıl daha çıkmazsa ellerinden öper benim oğlan ilk okula başlayacak..
  • boş boş her hafta blog yayınlayacaklarına 1 yıl önce erken erişime açsalardı ve gelişime devam etseydi bir işe yarardı. Kimse oyunun muhteşem olmasını beklemiyordu ancak o kadar çok beklettiler ki oyun çıktığında steam yorumlarını çok merak ediyorum...

• güzel olacak güzel istedikleri zaman çıkarırlar adamlar tarih vermedi gün vermedi bu nefret nedir? bu oyun daha büyük atılımlara öncülük edecektir. Ön siparişe çıktığı gün satın alacağım
  • geçmiş olsun, çıktığı gün kırılır, para verecek yabancı tayfa korsan oynar, türklerden de alacak kişi sayısı oldukça azaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne bu trip ulan? Bal gibi alacaksınız kimi kandırıyorsunuz?
  • En son deve eklemişlerdi :D
  • Ne oynardık WTF klanında ne bıy gösterirdik multiplayer da ulan çoluğa çocuğa karışıcam hala çıkıcak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.