Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.060
Cevap
89
Favori
260.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warband 2010 yılında çıktı, bu oyunda 4 yıl sonra çıkacak bir oyun için grafiksel anlamda pek bir yol kat edememiş. M&B ' yi 2005'ten beri oynarım. M&B bu zamana kadar modifikasyon yamalarının kalitesinden dolayı ayakta kalabildi. Oyun standart olarak çok zayıf kalıyor çünkü.

Bu sefer benim beklentim , her karakterin ölebilme ihtimalinin olması. Oyuna çocuk yapabilmeyi de eklemeliler ki , zamanla onlarda lord veya prenses olup krallıkları adına bir şeyler yapabilsinler. Böyle güzel bir sirkülasyon yapabilirlerse tadından yenmez. Hatta bizi de biraz genç yaştan başlatıp , (şöyle 18-19) asker çıraklığından , lord olana kadarki yolu keyifle oynayalım.

Ek olarak bir de , oyun modülünü yine açık tutup. En iyi mod yapan kişileri kendi bünyelerine katarak ortaya çok daha kaliteli DLC çıkarmalarını isterim. Zaten ne varsa amatör ruh ile bu işi yapanlarda var. Warband'ın modlarını oynadıysanız ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The VIII -- 14 Kasım 2013; 19:25:11 >
  • Heyecanla bekliyorum
  • Resimler warbanda çıkan ortalama bir mod gibi.

Yine şehrin içinde boş boş gezen adamlar var.Ayrıca guardlar bostan korkuluğu gibi duruyor herzaman ki gibi.Merchantlara söyleyecek söz bulamıyorum esas duruşlarını 5 oyundur bozmuyor herifler.

Kısacası hayal kırıklığına uğrayacağımı düşünüyorum warband gibi direk orjinal almayacağım sanırım.
  • Umarım multiplayerda daha fazla mod görürüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man Of War kullanıcısına yanıt
    fire and sword oynayabilirsin bence warband'dan daha güzel. Aynı motoru kullanıyorlar ama multi serverları lagsız ve oyun senaryosu iyi.
  • Güzel duruyor
  • Co-op campaign mutlaka gelmeli. Hele yolunu bulup multiplayer campaign tarzı bişey gelirse harika olur. rpg modlarındanda mutlaka bişeyler kapmalılar. Önceki oyunlara oyuncular tarafından çok kapsamlı rpg modlar geliştirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cait -- 16 Ekim 2013; 13:04:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sistem gereksinimleri açıklandı mı?
  • görsellik olarak fena değil, en azından renk var yahu. onun haricinde oyun özünü korursa tamamdır, bir de mod desteği ile tadından yenmez.
  • Şu kapıda bekleyenlere sağa sola dönse yaklaşınca sana "ne işin var burda ne arıyorsun uzaklaş burdan gibi" şeyler dese oyuna gerçekçilik katsalar biraz daha daha güzel olur bence.Efektler bence artık önemli değil o kadar.Oynanış ve hikaye işi bitirir.
  • iyi bir seye benziyor bakip gircez

• Grafiklerin war of the rosestan farkı yok oynanış warband tarzında olmassa çok oyuncu kaybedecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naima -- 17 Ekim 2013; 12:36:00 >
  • Ne zaman çıkacağıyla ilgili bir bilgi var mı?
  • Şuan yok

• İmparatorluk zamanında geçmesi iyi olmuş. Zaten şu dünyadan üç imparatorluk geçmiştir birisi de Roma'dır.
  • Grafik falan önemli değil, bu oyundaki tat hiçbir oyunda yoktu. O tadı bozmayıp biraz daha RPG ayrıntıları ekleseler yeterli olur benim için. Ateşli silahlardan vazgeçmişler sanırım, iyi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Grafikler pek iddialı değil gibi.

Türkçe olursa Türkiye de tutabilir

Serinin diğer oyunlarından haberdar değil misiniz yoksa ironi mi yaptınız. Anlayamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

quote:

Serinin diğer oyunlarından haberdar değil misiniz yoksa ironi mi yaptınız. Anlayamadım

Merhaba hocam,ironi
    Sırf türkçe olduğu için oynayan bir sürü arkadaşım var,eminim herkesin çevresinde vardır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

quote:

Merhaba hocam,ironi
    Sırf türkçe olduğu için oynayan bir sürü arkadaşım var,eminim herkesin çevresinde vardır

Bende dünya çapında bu kadar tutmuş bir oyunun "türkçe olursa türkiyede tutabilir" gibi ifade edildiğini görünce korkmuştum sonuçta bir RPG olduğu için dil bilmeden oynanabilecek bir oyun değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.