Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.063
Cevap
89
Favori
260.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar ancak tribünlere oynar. Yallah "israile amerikaya"!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Crysis' in çıktığı dönem ile şuanı karşılaştırmak öncelikle hatalıdır. Ayrıca Crytek' in tek batma sebebinin adamların Türkçe dublaja para harcayıp o parayı geri çıkaramamaları olarak düşünüyorsanız zaten tartışacak bir durum yok. TaleWorlds gayet başarılı satışlar yaptı hala da yapıyor fakat üstte ki arkadaşında belirttiği gibi büyük bir pazarlama hatası yaptı oyunu 7-8 sene önceden duyurdu ve büyük bir hype yarattı şu an ise adeta dalga geçiyorlar. Oyun çıktığında her türlü alırım ben, yine her türlü elimizden gelen desteği vermeye çalışırız fakat Türkiye dünyada Steam' i en aktif kullanan ülkeler arasında 11. iken gelipte Türk oyununda Türkçe dublaj olmaz ise orada bir pislik var derim şahsen.
  • Hocam ben zaten savunmuyorum şirketi ama durum ortada. Dublaj yapıp o kadar uğraşa girmeleri için zaten önce ingilizce dublajının falanda üst seviyede olması gerekiyor. Şirket daha bunu yapamayacak seviyedeyken böyle birşeyi bahane ederek korsan alıcaz rererö diyerek naralar atmak salaklıktan öteye gitmez.
  • İlk oyunda da seslendirme azdı zaten diyalog ağır basıyor
  • bence bu oyunla turnanın gözünü iyi vuracaklar bu sefer.Acayip bir bütçe kazananacaklarını düşünüyorum ben.Oyunu bekleyen acayip bir topluluk var türkiye'de zaten öyle ama özellikle yurtdışında da çok beklleniyor.Zaten bannerlord sosyal medya hesapları full yabancılar tarafından istila edilmiş.Herkes deli gibi oyunu istiyor.Tek tük türk görüyorum aralarında.Çoğunluk avrupalı.

Bannerlord'dan sonraki projeleri bütçe olarak (allah bilir ne zaman çıkar tabi de,belki torunlarımız görür ) kat be kat daha yüksek olur ilk mount and blade ve bannerlord oyunundan.Nasıl bir oyun olur tahmin edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Mayıs 2017; 20:26:52 >

• warbandın yarı finali oynanıyor şu an, sırf destek olsun diye like atıp yan sekmede açık bıraktım, yoksa ilgimi çekmiyor
    https://www.youtube.com/watch?v=5WllVINLN_E

...

castellans finale çıktı, kaptanları türkmüş. yendikleri takımda turnuvanın favorisiymiş anladığım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 20 Mayıs 2017; 15:17:38 >
  • Yeni SSler

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B42760104 -- 20 Mayıs 2017; 16:30:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Troll Kafa

Yeni SSler
    />

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]

baya güzel olmuş hava değişimleri

• Oyun E3'te oynanabilir şekilde sunulacakmış

http://oyungezer.com.tr/haber/49216-mount-and-blade-ii-bannerlord-u-e3-te-oynayabilecegiz

• Oyunla ilgili yeni görseller geldi.

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B42760104 -- 26 Mayıs 2017; 18:21:21 >

• 2018'e kalır bu e3'de çıkış tarihi vermeyecekler büyük ihtimalle

hedef 2023'müş beyler oyunu alana yanında 1 kilo bor verilecek haberleri dönüyor etrafta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Mayıs 2017; 18:25:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cuirassier

Bu resmi facebook sayfası mı?

evet

edit=resmi olmayabilirmiş.ben yazmadım bu mesajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Mayıs 2017; 19:5:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cuirassier

Bu resmi facebook sayfası mı?

Hayır.
  • Saçma sapan milliyetçilik kasanlar da gelmiş

• Ben evlenip çoluk çoçuk sahibi olunca çıkaracaklar heralde. Çıktığında istekleri karşılar inş yoksa zirveden dibe 1 ayda çöker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky-inn -- 27 Mayıs 2017; 14:7:50 >
  • elured kullanıcısına yanıt
    En azından bizim ne olduğumuz belli aslanım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celaleddin Rooney

En azından bizim ne olduğumuz belli aslanım.

Ok.
  • Büyük resimleri görebilen bir arkadaş o fazla sarmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lithium

Büyük resimleri görebilen bir arkadaş o fazla sarmayın.

• Oyun mafia 3 vari olursa patlama yapar dibe

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.