Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.063
Cevap
89
Favori
260.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüntüler harika duruyor, çık artık gamsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Oyunun videolarını takip etmedim. Ama umarım oynanış üzerine bir çok geliştirme yapmışlardır.
    Şahsen grafikleri zerre umurumda değil. Grafik değil hikaye, oynanış, diplomasi gibi unsurlar ön planda gelir benim için.
    Bunca sene geçti muhtemelen istenileni verebilecek bir oyun yapmışlardır diye ümit ediyorum ama hype trenine binmiyorum.

Çıktığı zaman bir bakarız.

videolardaki grafikler ile son yayınladıkları fotoğraf ile dağlar kadar fark var.Oyun böyle çıkarsa güzel olur.Sonuçta mount and blade oyuncuları için grafik çok önemli değil ama gene de bir kalitenin altında olmamalı 2017 yılında.Oynanış,fizikler üzerinde fazla bir değişim beklemiyorum.Sonuçta mound and blade'nin tarzı bu eğer fizikler,dövüşler for honor gibi falan olsa oyunun mantığı bozulur zaten çünkü oyun 100 vs 100,200 vs 200 savaşların yapılabildiği bir oyun.Yazın duyurulur 2018 ilkbahar'da falan çıkar diye düşünüyorum ben artık.

• Yerleşim yerleri gerçekten çok güzel olmuş.

MB'nin tek sıkıntısı arkadaşların dediği gibi saçma sapan işlerle uğraşmak ve düzgünce krallığı yönetememekti.Umarım bu düzelir ve rütbemize göre yaptığımız işler değişim gösterir.
  • benim Pc kaldırmaz, oyunu ilk durulduğunda beri bekleyip oynayamamak büyük hayal kırıklığı olacak benim için
  • Daha öncesinde Mount & Blade: Warband'ı en iyi 30. PC oyunu seçen PC Gamer dergisi ikinci oyun Mount & Blade II: Bannerlord için de epey heyecanlı.

Mount & Blade II: Bannerlord oyun dünyasının en büyük kuruluşlarından biri sayılan PC Gamer'ın yeni sayısının kapağına konuk oldu. Kapağın başlığında ise Mount & Blade II: Bannerlord için Skyrim'den beri en iddialı ve hırslı sandbox rol yapma oyunu olarak bahsedilmiş.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PC_Gamer_Mount__Blade_II_Bannerlord_Hakkinda_Skyrimden_Bu_Yana_En_iddiali_Sandbox_RPG-86346.htm

• Objeler hala birbirinin içine giriyor, motorda değişim olmuşsa bile hala bu temel sorun niye devam eder anlamam...
  • Bu oyun çıkmaz ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Konu açıldığından beri takip ediyorum her yorumu tek tek okudum ama aklıma takılan birşey var bu oyun çıkıcak mı ??😅😅😅😅😅😅

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha birde gercekten kral olunca amele işleri yapmak sıkıntıydı umarım kral olunca amelelik yapmayız

• Linux sistemini de desteklese keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimooo

Beyler Konu açıldığından beri takip ediyorum her yorumu tek tek okudum ama aklıma takılan birşey var bu oyun çıkıcak mı ??😅😅😅😅😅😅

yok hocam bence unuttular

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Mart 2017; 23:55:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

2017'ye kadar beklemeye devam =(

• o 3.5 yıllı 5,5 yapıın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qwait

quote:

Orijinalden alıntı: Play Maker

çıkış tarihi belli değil mi ?

2015 te çıkacak diyorlar.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Gosterip vermeyenlerden bunlar heveslendik o kadar şimdiden sistem toplamaya başladım ama güvenemiyorum şimdi toplarım 4 yıl sonra cıkar 😂😂😂😂😂😂😂

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Merakımdan soruyorum, TaleWorlds forumdaki Black Dead sen misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucius Julius -- 22 Mart 2017; 0:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucius Julius

Merakımdan soruyorum, TaleWorlds forumdaki Black Dead sen misin?

yok hocam
  • Konuyu yukarılarda görünce çıkış tarihiyle ilgili bir gelişme var diye ümitlenmiştim ama... 2018'e kalmaz heralde artık, değil mi ?
  • Çık çık çık çık çık artık.
  • Hala bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.