Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.063
Cevap
89
Favori
260.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Yaza anca çıkar beklemeyin boşuna

Ne yazı 2018 ocaktan önce çıkmaz bu yapım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmasını geçtik, millet artık çıkmama durumunu belirtmiş. Sherlock'un yeni sezonunu bekleyen tayfadan daha sabırlısınız beyler. Benim pc kaldırmaz zaten o ayrı. Yakın zamanda yenisini alırsam, ne zaman çıkacak diye sitem etmeye gelirim.
  • valla ciğerim soldu yeter bir haber bir şey görsek neyse yok hiç bir şeyde
  • Zaten çıksa da herhalde milletin 1 ay sonra haberi olacak. Tabip eden kitle o kadar azaldı ki. Yazık ediyorlar.
  • Uzun bir zamandan çıkan yeterli ilgiyi göremeyen Emre Aydın albümüne benzedi. Neyse ki dua etsinler M&B alanında rakipsiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunu 2012'de duyurdular 5 sene geçti üzerinden hala çıkış tarihi bile belli değil.Bence oyun çıktı haberimiz yok bizim

Bannerlord Waiting Simulator 2012 olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Ocak 2017; 12:23:33 >
  • Ne For Honor, Chivalry. Antik ve Ortaçağ devrini en iyi yansıtan oyun Mount&Blade'dir. Ne büyü, ne fantastik öğeler. Sadece kılıç, kalkan, kan ve mücadele. Çıkmasını dört gözle bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

oyunu 2012'de duyurdular 5 sene geçti üzerinden hala çıkış tarihi bile belli değil.Bence oyun çıktı haberimiz yok bizim

Bannerlord Waiting Simulator 2012 olarak

Güldürdün hocam.

Ben umudu kestim oyunun çıkışından.
  • Ne çıkmaz oyunmuş, tamam oyun yapmak kolay değil tamam çok büyük bir stüdyo değilsiniz tamam hepsine tamam da 5 yıl oldu arkadaş. Sanırsın shadow of colosssus 2 çıkacak.Yapılacak şeyler belli, grafikler 2011 yılında çıkan Skyrim kadar bile olmayacak görüntülerden onu da anladık.Yine hareketsiz saçlar basma kalıp gibi. 0.52'lerden beri M&B oynayan biriyim, çoğu popüler modunu da oynadım. Grafik meraklısı da değilim ama neyi bekledik arkadaş o zaman 5 sene. Bu grafikler 2012-2013 yılının ortalama grafikleri. Görsellik olarak öyle ahım şahım bir şey yok şuana kadar çıkan bütün videoların hepsini izledim.Umarım dediklerimi yutturur bana diyeceğim de hiç ümitli değilim.
  • hayır bide en baştan yapılmadı ki bu oyunun.Videolardan anlaşıldığı kadarıyla bazı şeyler hala aynı dövüşme mekanikleri,zeminler falan .Sıfırdan yapılmadı bide yani
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Benim için en büyük hayal kırıklığı o oldu zaten.Daha gerçekçi savurma,saplama mekanikleri bekliyordum ama direk aynı mekanikleri kullanmışlar. Üzülüyorum şu oyunun tam potansiyelini verebilseler piyasada oyun bırakmayacak.Diplomasi , kale fethetme , lord kaçırma , evlenme , krallık kurma , lord olma , ticaret yapma vs. yani 5 senede başyapıt çıkması lazımken neler yapıyorlar anlamış değilim.
  • Bazı arkadaşlar şikayetçi olmuş ama dövüş sisteminin değişmemesi güzel bence. MB'yi özel kılıyor biraz. Ben gayet beğeniyorum dövüş sistemini. Animasyon katsalar o kadar akıcı olmaz dövüş sistemi. Aynı saniye içinde 2 adamı doğruyorsun. Hele binbir fake atıp şekilden sekle girmek çok hoşuma gidiyor.
  • Dövüş mekanikleri harika değişirse oyun zaten mb olmaz. Ama şahsen daha kanlı kafa kopmalı bir dlc istemem değil yani. Direk ana oyun versiyonunda olmasada kan olayının daha gerçekçi bir şekilde eklenmesi şart bence.
  • uzun süredir takip etmiyordum bi an steam de gördüm eklendiğini heyecan yaptım araştırmaya başladım da araştırılacak birşey yok sadece steam e eklemişler başka haber yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

uzun süredir takip etmiyordum bi an steam de gördüm eklendiğini heyecan yaptım araştırmaya başladım da araştırılacak birşey yok sadece steam e eklemişler başka haber yok

malesef, bu yaz en yakın tarih gibi ama 2018'e de uzarsa yuh artık
  • Denuvo' nun websitesinden sizan bilgilere gore Taleworlds' un bu oyun icin Denuvo arastirmasinda ve kullanma isteginde oldugu ortaya cikti. Eger ki bu oyunda denuvo furyasina katilirsa benden ve eminim ki bir cok oyuncudan, bu kadar bekletmenin uzerine guzel bir nah alacaktir. Korsani hic bir zaman desteklemiyorim fakat parasini odedigim bir urunde de herhangi bir sirkete bagimli olmak istemiyorum. Umarim burayi okuyorlardir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scrabG -- 5 Şubat 2017; 22:50:51 >
  • Denuvo patır patır kırılıyor allah aşkına, denuvo'mu kaldı

Böyle işlerle uğraşacaklarına oyunu hızlı geliştirselerdi zaten fiyatta çok uçmadıkları sürece epey satış yaparlardı. Ama bu saatten sonra heves falan kalmadı millette özellikle steam'e kur zammı gelirse satış falan yapamazlar. Tren kaçtı kaçacak
  • 2018 yazında çıkar muhtemelen

• ben eyer denuvo koruma sistemi gelirse oynu orjinal almam ve herkeside boykota davet ederim. denuvo kadar bilgisayar dusmani baska bisey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan66

ben eyer denuvo koruma sistemi gelirse oynu orjinal almam ve herkeside boykota davet ederim. denuvo kadar bilgisayar dusmani baska bisey yok

niye denuvo napıyor pc'ye? ne farkı var?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.