Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mount&Blade II: Bannerlord (Duyuruldu) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aerospace Daha Az
1 Kayıtlı Üye
1.146
Cevap
47
Favori
94.457
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Mount&Blade II: Bannerlord (Duyuruldu) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1320 Mesaj
    Warband 2010 yılında çıktı, bu oyunda 4 yıl sonra çıkacak bir oyun için grafiksel anlamda pek bir yol kat edememiş. M&B ' yi 2005'ten beri oynarım. M&B bu zamana kadar modifikasyon yamalarının kalitesinden dolayı ayakta kalabildi. Oyun standart olarak çok zayıf kalıyor çünkü.

Bu sefer benim beklentim , her karakterin ölebilme ihtimalinin olması. Oyuna çocuk yapabilmeyi de eklemeliler ki , zamanla onlarda lord veya prenses olup krallıkları adına bir şeyler yapabilsinler. Böyle güzel bir sirkülasyon yapabilirlerse tadından yenmez. Hatta bizi de biraz genç yaştan başlatıp , (şöyle 18-19) asker çıraklığından , lord olana kadarki yolu keyifle oynayalım.

Ek olarak bir de , oyun modülünü yine açık tutup. En iyi mod yapan kişileri kendi bünyelerine katarak ortaya çok daha kaliteli DLC çıkarmalarını isterim. Zaten ne varsa amatör ruh ile bu işi yapanlarda var. Warband'ın modlarını oynadıysanız ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Sekiz -- 14 Kasım 2013; 19:25:11 >
    |
    |

• Binbaşı
    1984 Mesaj
    Heyecanla bekliyorum
    |
    |

Yine şehrin içinde boş boş gezen adamlar var.Ayrıca guardlar bostan korkuluğu gibi duruyor herzaman ki gibi.Merchantlara söyleyecek söz bulamıyorum esas duruşlarını 5 oyundur bozmuyor herifler.

Kısacası hayal kırıklığına uğrayacağımı düşünüyorum warband gibi direk orjinal almayacağım sanırım.

he still waiting for god's choice
  • Yüzbaşı
    979 Mesaj
    Umarım multiplayerda daha fazla mod görürüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

[FRIO VENTUS]
    PSN | Steam
    .. Playstation 4 Slim || RTX 2060 - 9400F - 16GB RAM ..
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

fire and sword oynayabilirsin bence warband'dan daha güzel. Aynı motoru kullanıyorlar ama multi serverları lagsız ve oyun senaryosu iyi.
    |
    |
    Man Of War kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam ID : oguyes95

Intel i5 480M 2.67 GHz - 6 GB DDR3 Ram - ATI Radeon HD 54XX Series - Windows 8 Pro x64
  • Yarbay
    2269 Mesaj
    Güzel duruyor
    |
    |
    Co-op campaign mutlaka gelmeli. Hele yolunu bulup multiplayer campaign tarzı bişey gelirse harika olur. rpg modlarındanda mutlaka bişeyler kapmalılar. Önceki oyunlara oyuncular tarafından çok kapsamlı rpg modlar geliştirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cait -- 16 Ekim 2013; 13:04:04 >
    |
    |

Sistem gereksinimleri açıklandı mı?
    |
    |
    |
    |
    Şu kapıda bekleyenlere sağa sola dönse yaklaşınca sana "ne işin var burda ne arıyorsun uzaklaş burdan gibi" şeyler dese oyuna gerçekçilik katsalar biraz daha daha güzel olur bence.Efektler bence artık önemli değil o kadar.Oynanış ve hikaye işi bitirir.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Grafiklerin war of the rosestan farkı yok oynanış warband tarzında olmassa çok oyuncu kaybedecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naima -- 17 Ekim 2013; 12:36:00 >
    |
    |
    |
    |
    |
    Şuan yok

|
    |
    |
    |

Bilge Kağan
  • Binbaşı
    1598 Mesaj
    Grafik falan önemli değil, bu oyundaki tat hiçbir oyunda yoktu. O tadı bozmayıp biraz daha RPG ayrıntıları ekleseler yeterli olur benim için. Ateşli silahlardan vazgeçmişler sanırım, iyi olmuş.
    |
    |

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Grafikler pek iddialı değil gibi.

Türkçe olursa Türkiye de tutabilir

Serinin diğer oyunlarından haberdar değil misiniz yoksa ironi mi yaptınız. Anlayamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Intel(R) Core(TM) i7-3770K CPU @4.20 GHz - 16GB Ram - 64 Bit işlemci - NVIDIA GeForce GTX 660 - DirectX 11 - 2TB hafıza - Logitech G9x Mouse - TTesports Dasher Altlık - JWİN 2.1 Hoparlör - Sound Blaster Kulaklık Mikrofon
  • Yarbay
    3679 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

quote:

Serinin diğer oyunlarından haberdar değil misiniz yoksa ironi mi yaptınız. Anlayamadım

Merhaba hocam,ironi
    Sırf türkçe olduğu için oynayan bir sürü arkadaşım var,eminim herkesin çevresinde vardır

• Yüzbaşı
    303 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

quote:

Merhaba hocam,ironi
    Sırf türkçe olduğu için oynayan bir sürü arkadaşım var,eminim herkesin çevresinde vardır

Bende dünya çapında bu kadar tutmuş bir oyunun "türkçe olursa türkiyede tutabilir" gibi ifade edildiğini görünce korkmuştum sonuçta bir RPG olduğu için dil bilmeden oynanabilecek bir oyun değil
    |
    |
    Intel(R) Core(TM) i7-3770K CPU @4.20 GHz - 16GB Ram - 64 Bit işlemci - NVIDIA GeForce GTX 660 - DirectX 11 - 2TB hafıza - Logitech G9x Mouse - TTesports Dasher Altlık - JWİN 2.1 Hoparlör - Sound Blaster Kulaklık Mikrofon

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.