Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.063
Cevap
89
Favori
260.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • animasyonlari zayıf buldum. grafikler güzel. ayrica daha detayli bir diplomasi ve diyalog sistemi bekliyoruz. ekonom ve ticarette detaylansa daha güzel olur bunlara değinilmemis videoda. oyun 1 seneden once gelmez gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun efsane olacak videodan anlaşılıyor Umarim ordu kapasitesi konusunda adam akıllı bir düzenleme yaparlar o kadar liderlik ve nam var ama kapasite hala 118

• Beyler oyun için yaklaşık olarak 1 sene daha beklemeniz gerekecek Ama benim fikrimi sorarsanız beklediğimize değecek ve uzun yıllar oynanabilirliğini sürdürecek bir oyun geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

https://www.youtube.com/watch?v=WFeHR8cMG_E
    Bannerlord bekleyen oyuncu konuşuyor

Bunu ben paylaşmak için girmiştim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roc. -- 5 Ağustos 2015; 19:50:47 >

• Her şey olmuşta o dövüş sistemi nedir hiç mi geliştirmemişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Her şey olmuşta o dövüş sistemi nedir hiç mi geliştirmemişler

Dövüş sistemi için öneriniz var mı ?
  • Pek fazla oyun oynamam.Bu yüzden orjinal oyun satın aldığım pek yoktur.İlk defa Warband'ı almıştım.Sanırım ikincisi de Bannerlord olacak.
  • videodan anladığım kadarı ile güzel bir oyun bizi bekliyor ayrıca ticaret ve diplomasi seçeneklerini geliştirmişlerse 3-5 yıl kendini oynatacak bir oyun olur witcher 3den sonra ön sipariş veridğim nadir oyunlardan biri olacak gibi merakla bekliyoruz
  • vidyodan anladigim kadariyla takilar muceferler ve bunun getircegi bi prestej olayini yapmamislar. malum orta cagda parmaklara yuzukleri doldurup doldurup millete o yuzukten opturme olaylari vardi. temelde hersey ayni gibi birazcikdaha basitlesip iyi grafikler baska goze carpan birsey yok
  • Arkadaşlar oyunda Türkçe dil desteği olacak değil mi ? Pek ayrıntılı bir bilgi bulamadım da bu konuyla ilgili aydınlatan olursa sevinirim

Ayrıca gelen videolara bakarsak mükemmel bir oyun bizleri bekliyor, sabırsızlıkla bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirHerif -- 5 Ağustos 2015; 21:09:42 >
  • Grafikler sizcede kısılmamışmı ?
  • Doğal olarak tam performans videosu değil bunlar. Görüntünün kötülüğü ve takılma olması normal. Gene bizi bilgisayar başına kitleyecek bir oyun geliyor gibi. Umarım ilk serideki sıkıntılı olan konular iyi değerlendirilip burada daha başarılı bir oyun görürüz.
  • Oyun daha 0 li versiyonlarinda iken orjinal alip o zamandan beri takip eden biri olarak hic umutlu degilim. MB nin ihtiyaci olan sey sifirdan kilic yapabilmek degil.

-Adam gibi diplomasi
    -Adam gibi ticaret sistemi
    -Savaslarda daha iyi taktik sistemi
    -Daha saglam role Play elementleri
    -Dogru duzgun bir devlet yonetimi sistemi

Bunlarin uzerine gidilirse grafiklerde gelistirmeye gerek bile kalmazdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DC's Joker

Oyun daha 0 li versiyonlarinda iken orjinal alip o zamandan beri takip eden biri olarak hic umutlu degilim. MB nin ihtiyaci olan sey sifirdan kilic yapabilmek degil.

-Adam gibi diplomasi
    -Adam gibi ticaret sistemi
    -Savaslarda daha iyi taktik sistemi
    -Daha saglam role Play elementleri
    -Dogru duzgun bir devlet yonetimi sistemi

Bunlarin uzerine gidilirse grafiklerde gelistirmeye gerek bile kalmazdi.

Bunlar zaten olacak. grafiğide bir + olarak görebilirsin
  • şimdi öbür videoyu izledim beklentim sıfıra düstu. resmen warband i editleme yoluna gitmisler temel şeyler aynı grafikler gelistirilmis belli yenilikler eklenmis o kadar. animasyonlar inanilmaz kötü. bu oyun bu şekilde cikacaksa almam şahsen ilerde gelişecektir tabi ama ne kadar gelişecegi şüpheli. resmen makyajlı warband bu bunca zamandır bunu mu yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

şimdi öbür videoyu izledim beklentim sıfıra düstu. resmen warband i editleme yoluna gitmisler temel şeyler aynı grafikler gelistirilmis belli yenilikler eklenmis o kadar. animasyonlar inanilmaz kötü. bu oyun bu şekilde cikacaksa almam şahsen ilerde gelişecektir tabi ama ne kadar gelişecegi şüpheli. resmen makyajlı warband bu bunca zamandır bunu mu yapmışlar

Aynen 2.video tam hayal kırıklığı yani 2012 den beri yapılan şey bu ise bu kadar bekletmeye asla değmez yazıktır günahtır

• Ekipleri amatör zaten iyi iş beklemek zor artık warband kalitesinin üstüne çıkamazlar bu kadar küçük ekip ile. =)
  • 6 milyon sattı bu oyun ki bu da en kötü 40-50 milyon dolar gelir demek. bu da yeni proje için ciddi bir kaynak. ancak warband'ı makyajlamışlar sadece
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.