Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.063
Cevap
89
Favori
260.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

quote:

Orijinalden alıntı: partya

bilmem bu yazıyı oyun yapımcıları görecek mi ama.. artık oynun tetris dönemi bitti. içeriği kısır döngü olmayan ve her yaşa hitap edebilen oyunlar iç açıcı olabiliyor. beklentilerini yazmış herkes ama bence tatminkar olması yeter. bakın ben 27 yaşındayım. mount and blade nin tüm serilerini oynadım ve bi oyun delisiyim. rome total war 2 için orjinal cd si için 100 lirayı gözden çıkarmış bi kardeşinizim. demem o ki tarımıyla siyasetiyle savaşlarıyla tatminkar olmalı artık . ekonomi olarak deniz kıyısında balıkçılık gibi daha karasal yerlerde tarım gibi ekonomi binalar ve geliştirebilme seçenekleriyle, siyaset olarak müttefik savaşların içinde müttefik lordla yan yana savaşırken savaşın içindeki etkinliklerle moral ve o lord la aramızın düzelme düzeyi seçenekleri anlık olmalı. yani yandaş lord atıyorum atından düştü düşman onu kesecekken onu kurtarırsak mesela artı bonus filan.. savaş olarak mancınık ve gemi seçenekleri.. tabi yapay zeka çok önemli. biraz uzun oldu ama bu arada doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama fazla olacak ama mesela o boşta gezen isyan orduları da lord olunca davana çekebilsen belli bi bedel karşılığında seninle savaşsalar daha fazla mühimmat taşıyabilme. kral olabilme(gerçe anlamda) böle senin ilk başta görev aldığın gibi girişimci vatandaşa görevler verebilsen. (bütün içimi dökecem gardaşlarım) kültürler dinler din adamları ajanlar biraz total war vari oldu ama ne var pes yıllardır fifadan kopya çekmedi mi? zindana atabildiğin lordlardan kolay kazanç sağlayabileceğin seçenekler. deve ve fil seçenekleri. kralken başka bir devletle ticaret ve müttefiklik. OLAYDI İYİDİ ...BELKİ GÖRÜNMEZ DİYE BURAYA DA YAZDIM.. VE DEVAM EDİYORUM.. DAHA GENİŞ Bİ HARİTA. adaları yarım adalarıyla. daha fazla ulus daha fazla şehir köy kasaba ..daha fazla silah zırh hayvan seçenekleri. daha gerçekçi grafikler ki bu herkesin umudu. GARDAŞ DAHA Bİ DAHA Bİ OYUN YAPIMCILARI BURAYA DİKKAT EŞŞEK YÜKÜYLE PARA KAZANIYONUZ YARDIRIN AGA BAŞTAN SAVMAYIN BABAM KOLAY GELSİN.

tamam kardeşim abartma sende sakin ol.

Alıntıları Göster
    bence oyunu böyle yapacaklarına skyrime warband modu yapsınlar en azından sarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    pokezoom

Uzaklaştırılmış
    7 gün cezanın,
    6 gün 6 sa. 41 dk. kadarı kaldı. uygundur admin sağol ..
  • quote:

pokezoom

Uzaklaştırılmış
    7 gün cezanın,

Alıntıları Göster
    pokezoom boşuna benim blok listemde değilmiş
  • Up up haber var mı beyler ?
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Yeni birşey yok malesef
  • quote:

pokezoom

Uzaklaştırılmış
    7 gün cezanın,

ah be güzel kardeşim. sende kendini nimetten sandın ya güldürdün valla. sevineceksen cezayı senden aldım diyeyim bare. yalnız sana yazdıklarımdan adamlar 1 dakika bile ceza vermeyecekleri için, neyse sen gül gene de kardeşim. yeter ki oyun konusunu böyle kafana takıp çıldırma. ileri de oyundan ziyade hayatın zorluklarını öğrendiğinde dediklerimi daha iyi anlayacaksın kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimatomgenius

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben milletimize bayılıyorum

-Oyun çalar (korsan oynamaktan bahsediyorum) oyundaki buglardan şikayet eder

-Oyun çalar Türkçe dil olmamasından şikayet eder

10 tane koyun versen kaybedecek cinsten insanlar ; bir şeyler yapmaya çalışan insanlara küfrederler . İşe yara ya da sus kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Eren|

Ben milletimize bayılıyorum

-Oyun çalar (korsan oynamaktan bahsediyorum) oyundaki buglardan şikayet eder

-Oyun çalar Türkçe dil olmamasından şikayet eder

10 tane koyun versen kaybedecek cinsten insanlar ; bir şeyler yapmaya çalışan insanlara küfrederler . İşe yara ya da sus kardeşim

Alıntıları Göster
    arkadaş 2 sene oldu hala oyunu çıkartıcaklar yıllardır bu oyunun takipçisi ve oyuncusuyum 2 sene oldu daha fragman çıkmadı birşey çıkmadı açıklamada yapmıyorlar ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: EmperorOverlord

Hala "adamlar oyunu tanitiyor 1 senede yapiyor bizimkiler 2 sene oldu hala bisey yok" diyenlere acıyorum.Senin dedigin adamlar kac kisi taleworlds ekibi kac kisi? Senin dedigin firmanin butcesi ne kadar taleworlds un butcesi ne kadar?

Taleworlds hatta ondan daha küçük firmalar daha kaliteli oyun yapabiliyorlar. Görende Mb'yi oyun dünyasının cehresini değiştiren bir yapım sanar altı üstü orta çağ temalı rpg ögeleri barındıran sıradan bir aksiyon oyunu. Artık ne çıkarsalar da müşteriyi memnun edemezler. Merak etme polonyada 2-3 kişiyle açılan şirketler şimdi oyun dünyasına yön veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

quote:

Hala "adamlar oyunu tanitiyor 1 senede yapiyor bizimkiler 2 sene oldu hala bisey yok" diyenlere acıyorum.Senin dedigin adamlar kac kisi taleworlds ekibi kac kisi? Senin dedigin firmanin butcesi ne kadar taleworlds un butcesi ne kadar?

Taleworlds hatta ondan daha küçük firmalar daha kaliteli oyun yapabiliyorlar. Görende Mb'yi oyun dünyasının cehresini değiştiren bir yapım sanar altı üstü orta çağ temalı rpg ögeleri barındıran sıradan bir aksiyon oyunu. Artık ne çıkarsalar da müşteriyi memnun edemezler. Merak etme polonyada 2-3 kişiyle açılan şirketler şimdi oyun dünyasına yön veriyor.

Hangi oyunda kendi yeteneklerini kullanarak dövüşüyorsun? Hangi oyunun dövüş sistemi Mount Blade kadar güzel? skyrimi gördük dövüş sistemi bana kalırsa berbat . Sağ tıkla otomatik blok alsın . yok canım.
    Chivilary i de gördük sağ tıklayınca blok alıyor köşeye gidiyorsun call of duty gibi can dolduruyor. Counter Strike çok harika bir oyun değil grafikleride call of duty kadar güzel değil ama Counter Strike tercihimdir.Çünkü oynamak yetenek gerektirir.

• quote:

quote:

Bir firma Çine satabiliyorsa, büyük başarı yakalamıştır.
    Bir oyun Çine satabilmişse evet oyun dünyasının çehresini değiştirmiştir, oyun camiasından ne derece haberdarsın merak ediyorum.
    Yıllardır oyun oynuyorum hayatımda çinliyle muhabbet etme şansını sadece Warbandda yakaladım.
    Yıllardır insanların hayalini süsleyen birşeyi gerçekleştirdiler, küçümsemeye çalıştığın ortaçağ rpg ögeleri dediğin oyun 7/24 yıllardır oynanıyor pekçok moduyla.
    Hadi hiçbirşey yapmadı bu adamlar diyelim, Türkiyeden tamamıyla Türklerin yapmış olduğu ve dünyaya 1 milyondan fazla satan tek oyun bu oyun.
    Yani Türkiyenin çehresini değiştirdi. Türkiyede oyun yapımcısı olan kaç firma varda, küçük görme hakkını sen kendinde görüyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

quote:

quote:

Bir oyun Çine satabilmişse evet oyun dünyasının çehresini değiştirmiştir, oyun camiasından ne derece haberdarsın merak ediyorum.
    Yıllardır oyun oynuyorum hayatımda çinliyle muhabbet etme şansını sadece Warbandda yakaladım.
    Yıllardır insanların hayalini süsleyen birşeyi gerçekleştirdiler, küçümsemeye çalıştığın ortaçağ rpg ögeleri dediğin oyun 7/24 yıllardır oynanıyor pekçok moduyla.
    Hadi hiçbirşey yapmadı bu adamlar diyelim, Türkiyeden tamamıyla Türklerin yapmış olduğu ve dünyaya 1 milyondan fazla satan tek oyun bu oyun.
    Yani Türkiyenin çehresini değiştirdi. Türkiyede oyun yapımcısı olan kaç firma varda, küçük görme hakkını sen kendinde görüyorsun?

Birinci olarak Çine oyun satabiliyorsa başarılıdır ne demek? Türklerden daha çok bu tür oyunları orijinal alan bir millet buna eminim. İkinci olarak ben başarısız demedim laflarımı iyi okumamışsın ben oyunun başarılı yada başarısız demedim. Potansiyeli belli olan ve potansiyelini her çıkmadığı gün düşüren bir yapım. Ben mb serisini betadayken internet üzerinden orijinal alanlardan biriyim (warband değil ilk oyun ) kusura bakma karakterler odun gibi fizik neredeyse yok ses diye bir şey yok (bunları singledaki npcler için söylüyorum.) online'i eğlenceli ancak bunun konumuzla hiçbir alakası yok. adamlar yıllardır bannerlord deyip bir adam akıllı video çıkartamadıysa burada satış politikalarını gözden geçirmeliler. Bu oyun çıktığı zamanda orta çağ temalı oyun neredeyse yoktu şuan çok iyi yapımlar geliyor (kingdom come mesela) çekler nasıl mafia yapıyor polonyalılar nasıl onca bağımsız oyun yapıyorsa Türkiyeden de oyun yapımcısı çıkabilir bunu büyütmenin bir manası yok. türkiyede oyun yapılamasının sebebi hükümetin vermediği desteklerdir. Kanada gelin ülkemizde oyun yapın her türlü desteği veririz derken bizim ülke maneviyatta kalıyor. Ayrıca benim için pek bir farklılık yok polonyalı adamada para veriyorum türk yapımcıyada. bilmem orijinal aldınız mı ama fire with sword eklenti paketi bir çok insanı memnun etmedi bende orijinal almıştım ve pişman olmuştum bu bannerlord da ona benzeyecek insanlar yıllardır bekliyorum adam gibi bir bilgi alamıyorlar. örnek vereyim witcher serisi 1. oyunla 3. oyun arasındaki farka bakın kuruluşları taleworlds kadar zor durumlarda oluyor.
    mafia 1 ve 2 arasındaki farka bakın. arma ile arma 3 arasındaki farka bakın birde mb ile bannerlord arasındaki farka bakın (hoş bakılacak içerik yok ama neyse. )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

quote:

quote:

Birinci olarak Çine oyun satabiliyorsa başarılıdır ne demek? Türklerden daha çok bu tür oyunları orijinal alan bir millet buna eminim. İkinci olarak ben başarısız demedim laflarımı iyi okumamışsın ben oyunun başarılı yada başarısız demedim. Potansiyeli belli olan ve potansiyelini her çıkmadığı gün düşüren bir yapım. Ben mb serisini betadayken internet üzerinden orijinal alanlardan biriyim (warband değil ilk oyun ) kusura bakma karakterler odun gibi fizik neredeyse yok ses diye bir şey yok (bunları singledaki npcler için söylüyorum.) online'i eğlenceli ancak bunun konumuzla hiçbir alakası yok. adamlar yıllardır bannerlord deyip bir adam akıllı video çıkartamadıysa burada satış politikalarını gözden geçirmeliler. Bu oyun çıktığı zamanda orta çağ temalı oyun neredeyse yoktu şuan çok iyi yapımlar geliyor (kingdom come mesela) çekler nasıl mafia yapıyor polonyalılar nasıl onca bağımsız oyun yapıyorsa Türkiyeden de oyun yapımcısı çıkabilir bunu büyütmenin bir manası yok. türkiyede oyun yapılamasının sebebi hükümetin vermediği desteklerdir. Kanada gelin ülkemizde oyun yapın her türlü desteği veririz derken bizim ülke maneviyatta kalıyor. Ayrıca benim için pek bir farklılık yok polonyalı adamada para veriyorum türk yapımcıyada. bilmem orijinal aldınız mı ama fire with sword eklenti paketi bir çok insanı memnun etmedi bende orijinal almıştım ve pişman olmuştum bu bannerlord da ona benzeyecek insanlar yıllardır bekliyorum adam gibi bir bilgi alamıyorlar. örnek vereyim witcher serisi 1. oyunla 3. oyun arasındaki farka bakın kuruluşları taleworlds kadar zor durumlarda oluyor.
    mafia 1 ve 2 arasındaki farka bakın. arma ile arma 3 arasındaki farka bakın birde mb ile bannerlord arasındaki farka bakın (hoş bakılacak içerik yok ama neyse. )

Alıntıları Göster
    Yeni blog yazısı yayınlanmış;

https://www.taleworlds.com/en/Games/Bannerlord/Blog/8

• quote:

Orijinalden alıntı: Schizophrenia

Yeni blog yazısı yayınlanmış;

Alıntıları Göster
    Yeni blogumuz hayırlı olsun arkadaşlar
    Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]

sizin için bu akşam vaktim olduğunda çeviricem.

Resimlerdeki detaylara bakın.Birinde konuşam gülen adamlar balkondan bakanlar beraber sohbet ederek yuruyenler. diğerinde ise arkada sağda stadyum var sezar heykeline benzeyen bir heykel var.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MountBlade_II_Bannerlorddan_Yeni_Bilgiler_ve_Ekran_Goruntuleri-69700.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roc. -- 29 Ağustos 2014; 19:38:23 >

• Roc. kullanıcısına yanıt
    Sen varya adamsın 1 saat blogla ilgili türkçe yazı aradım çok sağol.
  • quote:

Sen varya adamsın 1 saat blogla ilgili türkçe yazı aradım çok sağol.
    Ekip on numara iş çıkaracak bu gayet açık ama oyuncular sabırsız, çünkü bu türde başka hiç oyun yok, Warbandı modlarla falan hala oynuyorum ama diplomasi yada devlet işleri gibi detayların olmamasından mütevellit oyun bir süre sonra sıkıyor.
    Tabi ilk çıktığı zamanlar sıkılmadan oynuyoduk ama aradan 4 sene falan geçti galiba. Birde yeni oyundan ses çıkmayınca iyice sabırsızlaşıyoruz. En azından açıklamaları, görselleri daha fazla paylaşmaları gerek.
    Amma ve lakin benim tek dileğim, fiyatı türk oyuncuların alabileceği düzeyde olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Linoge

Ekip on numara iş çıkaracak bu gayet açık ama oyuncular sabırsız, çünkü bu türde başka hiç oyun yok, Warbandı modlarla falan hala oynuyorum ama diplomasi yada devlet işleri gibi detayların olmamasından mütevellit oyun bir süre sonra sıkıyor.
    Tabi ilk çıktığı zamanlar sıkılmadan oynuyoduk ama aradan 4 sene falan geçti galiba. Birde yeni oyundan ses çıkmayınca iyice sabırsızlaşıyoruz. En azından açıklamaları, görselleri daha fazla paylaşmaları gerek.
    Amma ve lakin benim tek dileğim, fiyatı türk oyuncuların alabileceği düzeyde olsun.

Alıntıları Göster
    Çıksın artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-978DD658B

Çıksın artık

Alıntıları Göster
    Stronghold Crusader 2 ve bu...
    Çıkın artık hadi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D9FF1FC20

Stronghold Crusader 2 ve bu...
    Çıkın artık hadi!

Alıntıları Göster
    Roma Kültürüne ait izler var bu resimde

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Roma Kültürüne ait izler var bu resimde

Alıntıları Göster
    up

sistem gereksinimleri belli mi ?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.