Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.063
Cevap
89
Favori
260.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abartmış olabilirim ama adamların gösterdiği en son şey deveydi. Ne yaptılar bunca yıl merak ediyorum hani daha detaylı oynanış görsek olmuyor mu. Yani şunlar şunlar eklendi diye oynanış da göstermesinler hadi bir yazı yazsınlar neler değişti önceki oyuna göre şeklinde. Yani Warband'ın ekmeğini yemeye çalışıyorlar hala desem o da olmuyor. Yani umarım öyle değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar hobi olarak yapıyorlar bence. Fanlar pek umurlarında değil gibi. Gelişmeler var evet. Ama son periyotta ne var yeni? Kuşatma olayını zaten çok önce sundular. Son dönemdeki yenilikler gölgelendirme, deve ve kalkana ok geldi mi geri tepme. Bence bunlar yetersiz. Ama bence onlar sorun etmiyor. Çıkmasa bile şaşırmam.

• GTA V Geliştirilme süresini geçti ayıp yav.
  • İptal haberi gelse ben de şaşırmam. Yoldan adam çevirsen 6 senede kodlama öğrenir yeni oyun yapar. İlginç gerçekten.
  • Çıkmayacak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben inancımı kaybettim artık. Vizyonsuz, çapsız bir ekip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Ben inancımı kaybettim artık. Vizyonsuz, çapsız bir ekip.
    İşte bu saatten sonra oyun çıksa da hiç kimseyi memnun etmeyecek. Ne kadar iyi olursa olsun millet ölümüne eleştirecek 6 senedir bizi bu oyun için mi beklettiniz diye ki bir ekip 6 sene boyunca neyi yapamaz da bu kadar uzar? Multiplayer kısmını gördük. Grafiktir, animasyondur geliştirmişler ama 6 senelik bir iş de yok ortada. Hani inanılmaz bir diplomasi mi gelecek oyuna Paradox oyunlarındaki gibi ne bileyim acayip bir yapay zeka algoritması mı yazıyorlar hani çık da söyle bari kardeşim biz şunu şunu yapıyoruz o yüzden bu kadar geçikti diye. Yok siz oyunculara en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz yok bakın oyundaki atlar şöyle olacak yok asker böyle toplanacak. Lan 6 sene oldu 7 ye doğru gidiyor. İnsan hiç olmazsa oynanabilir bir demo çıkarır. Ayıptır be kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 18 Temmuz 2018; 11:58:7 >

• Oyun 1,5 -2 sene sonra çıkıcak arkadaşlar boşa beklemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

İşte bu saatten sonra oyun çıksa da hiç kimseyi memnun etmeyecek. Ne kadar iyi olursa olsun millet ölümüne eleştirecek 6 senedir bizi bu oyun için mi beklettiniz diye ki bir ekip 6 sene boyunca neyi yapamaz da bu kadar uzar? Multiplayer kısmını gördük. Grafiktir, animasyondur geliştirmişler ama 6 senelik bir iş de yok ortada. Hani inanılmaz bir diplomasi mi gelecek oyuna Paradox oyunlarındaki gibi ne bileyim acayip bir yapay zeka algoritması mı yazıyorlar hani çık da söyle bari kardeşim biz şunu şunu yapıyoruz o yüzden bu kadar geçikti diye. Yok siz oyunculara en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz yok bakın oyundaki atlar şöyle olacak yok asker böyle toplanacak. Lan 6 sene oldu 7 ye doğru gidiyor. İnsan hiç olmazsa oynanabilir bir demo çıkarır. Ayıptır be kardeşim

Alıntıları Göster
    Zibilyon tane mod çıktı. Mod yöneticileri bile daha çok çalışıyor. Bannerlorddan fazla özellik var çoğunda. Zaten modları bile dlcleştirdiler. Fire and sword , vikings , napolyon. Hepsi moddu bunların. Napolyonun falan serverları çok güzeldi. Dlcsi çıkınca serverlarını kapattılar mecbur kalsın dlc alsın insanlar diye. 1 yıl direndim sonra indirimde aldım
    Bannerlordada sövüyorum ama olurda çıkmayı başarırsa alıcam.
    Fakat lanet olsun böyle ekibe. Bu kadar tembel bu kadar aciz bir ekip mi olur. Projeyi mundar ettiler. Çok büyük kitlelere ulaşabilirlerdi. Artık ulaşamazlar. Ancak benim gibi hardcore warbandcılar alır.

1200 saat warband süresi olan, tüm dlclere sahip , taleworlds forumundan perma ban yemiş biri olarak yazdım.

• quote:

Zibilyon tane mod çıktı. Mod yöneticileri bile daha çok çalışıyor. Bannerlorddan fazla özellik var çoğunda. Zaten modları bile dlcleştirdiler. Fire and sword , vikings , napolyon. Hepsi moddu bunların. Napolyonun falan serverları çok güzeldi. Dlcsi çıkınca serverlarını kapattılar mecbur kalsın dlc alsın insanlar diye. 1 yıl direndim sonra indirimde aldım
    Bannerlordada sövüyorum ama olurda çıkmayı başarırsa alıcam.
    Fakat lanet olsun böyle ekibe. Bu kadar tembel bu kadar aciz bir ekip mi olur. Projeyi mundar ettiler. Çok büyük kitlelere ulaşabilirlerdi. Artık ulaşamazlar. Ancak benim gibi hardcore warbandcılar alır.

1200 saat warband süresi olan, tüm dlclere sahip , taleworlds forumundan perma ban yemiş biri olarak yazdım.

Alıntıları Göster
    Niye perma yedin lo

• quote:

Orijinalden alıntı: Fangay Destroyer

Niye perma yedin lo

Alıntıları Göster
    Seneler önce bi modla tartışmıştım. Perma attı. Ama iyi olmuş senelerce bannerlordla ilgili falan şeyler yazar zaman kaybederdim. 6-7 yıldır çıkmadı diye daha da agresifleşir gene perma yerdim

• quote:

Seneler önce bi modla tartışmıştım. Perma attı. Ama iyi olmuş senelerce bannerlordla ilgili falan şeyler yazar zaman kaybederdim. 6-7 yıldır çıkmadı diye daha da agresifleşir gene perma yerdim

Alıntıları Göster

• Bomboş bi ekip. Hiç bi şekilde umurlarında değil, ne zaman istersek o zaman çıkartırız kafasındalar. Çalışanlara kızmıyorum, başlarındaki o eleman yok mu adını unuttum o eleman aşırı geniş takılan bi tip. Belki para, ün, şöhret pek umrunda değildir. Hobi amaçlı takılıyor olabilirler. 6 sene o kadar kişinin maaşı ödenebiliyorsa demek ki adam aşırı zengin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 19 Temmuz 2018; 21:28:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Bomboş bi ekip. Hiç bi şekilde umurlarında değil, ne zaman istersek o zaman çıkartırız kafasındalar. Çalışanlara kızmıyorum, başlarındaki o eleman yok mu adını unuttum o eleman aşırı geniş takılan bi tip. Belki para, ün, şöhret pek umrunda değildir. Hobi amaçlı takılıyor olabilirler. 6 sene o kadar kişinin maaşı ödenebiliyorsa demek ki adam aşırı zengin.
    warband satışları sağlamdı hala da satılıyor demek ki yeni oyun için acele etmiyorlar.
  • quote:

Alıntıları Göster
    aha şimdi de senin yazıştığın eleman perma ban yemiş dh forumdan

senden uzak durmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

aha şimdi de senin yazıştığın eleman perma ban yemiş dh forumdan

senden uzak durmak lazım

Alıntıları Göster
    harbi nolmuş elemana
  • Vay be kaç sene geçti hala çıkacak.
  • oyunu yapmaktan vazgeçtik falan deseler bari ondan sonra başka bir isimle aynı oyunu çıkarsalar oyun çıkmadan oyun eskidi la yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

oyunu yapmaktan vazgeçtik falan deseler bari ondan sonra başka bir isimle aynı oyunu çıkarsalar oyun çıkmadan oyun eskidi la yazık
    Olur mu daha 4595458739795739579 tane daha blok yayınlayıp ondan sonra çıkış tarihi belirtecekler. Onu da 6322 blok sonra erteleyip oyunu 2300 yılında çıkarırlar artık.
  • çok fazla uzattılar ama artık cidden.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.