Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.063
Cevap
89
Favori
260.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe Türkçe diye bağırıcağınıza gidip iki kelime İngilizce öğrenin.
  • Mevsimlerin gelecek olması çok güzel. Mevsimlerin savaşı etkilemesini umuyorum. Kış şartlarında kuşatmanin zor olması, askerlerin terketmesi vs. Hoş detaylar bunlar.

Benim en önem verdiğim konu savaş aklı. Hem biz hem düşman stratejik dizilimler yapabilmeli. Çok üst düzey bir şey beklemiyorum çünkü bu bir Total War oyunu değil. Ama öne kalkanlar, arkaya oklular ile bir hoplite savaşı yapabilmeliyiz. Bunu oyun aklı da yapmalı. Gerçek savaşların minimal hali olmalı. Çünkü oyunda değişik savaş şekilleri girmediği zaman tek düze haline geliyor ve sıkılmalar olabiliyor. Keşke ileride Pellennor Çayırları savaşı gibi kuşatma olan kaleye dışardan es zamanlı yardım getirebilsek. Meydan+kale savaşı çok tatlı olurdu.

Isin siyasi kısmı da gelişmeli. Muteffikler olmalı. Ekonomik, ticari ilişkiler bunlara eklenebilir.

Bunlar ilk etapta aklıma gelenler. Bunlar benim temennilerim. Daha da var aklıma geldikçe yazarım. Talewords benim gözümde çok büyük iş yapıyor. Oyun olarak öncü bir oyun yaptılar. Benim için yeri çok ayrı bu serinin. Ne yaparlarsa yapsınlar cihazım kaldırdığı sürece alacağım oyunu. Eski çağda kendinizi bu kadar hissedecegimiz başka oyun yok. Başka Talewordsumuzde yok. O yüzden sahip çıkmalıyız. Oyunda baya gelişme var. Kale savaşı bile başlı başına mükemmel olay. Oyunda yenilik yok demek komik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Her oyuna Türkçe isteyin sonra da play store'dan indirdiğiniz oyunu anlamayıp yazarsınız "please come Turkish language" diye.

Oyunun yabancı fanları daha fazla. Reddit'ten ve moddb'den bir bakın yorumlara.

Üstelik oyun modlamaya da müsait. Dublajı siz de yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu oynamıyacağım diyenler aslında çıktıgında ilk alacak olanlar xd
  • Beklediğim her oyun çıktı bu çıkmadi , oyunu oynayamadan ölüp gideceğiz var ya ...
  • Ne zaman çıkacak bu oyun?
  • Bannerlord demo nereden indirebilirim?
  • Yapimcilardan baskasi bilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence onlarda bilmiyor

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Buyuk ihtimalle.

• adamlar oyunu sırf kendileri oynamak için yapmış, turşusunu kuruyorlar boşuna bekliyoruz.
  • ulan okul bitti beklerken. kucağımda çocuğumla mı oynicam bu oyunu ben şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slp

ulan okul bitti beklerken. kucağımda çocuğumla mı oynicam bu oyunu ben şimdi?

Boşa bekleme yaza anca çıkar tabi çıkarsa
  • Slp kullanıcısına yanıt
    Az daha sabret torun seveceksin
  • Bu oyun duyurulduğunda üniversite sınavına hazırlanıyordum. üni bitti askere gidicem artık askerde ki 6 aydan sonra da çıkmazsa yuh derim yani 7 sene mi ne olucak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıl önceki yorumumu gördüm cikmadimi hala yav

• Artık çık....

Lütfen....
  • hala bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Witcher 3 ten önce çıkarsa iyi satar ama aynı döneme denk gelirse...

witcher 4 den önce çıkarsa iyi satar ama aynı döneme denk gelirse...
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.