Şimdi Ara

Motospeed CK 108 Blue Switch Mekanik Klavye 149TL SIFIRDAN FARKSIZ KAÇIRMA !! RESİM EKLENDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
3
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Klavye
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Mavi switchtir.Kutusu belgeleri vs her şey tamdır.Sıfır ayarında bir üründür.Tertemizdir çizik ezik vs yok.

Fiyat:149TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Motospeed CK 108 Blue Switch Mekanik Klavye 149TL SIFIRDAN FARKSIZ KAÇIRMA !! RESİM EKLENDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senqaii -- 26 Ağustos 2019; 10:0:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel mesaj attım hocam.
  • Arkadaşın sattıklarına talip olan arkadaşlar, aman pazarlık falan yapmayın, 300 lira istediğine 275 teklif edersiniz, sonra bir bakmışsınız mezarcı falan demeye başlamış, düzgün konuşması için uyarırsınız, forumdan atar yapıp üstüne watsaptan sesli mesajla ana avrat söver felan, sonra onları da siler, arkadaşın karakter parmakla göstermelik, sabah sabah 95 doğumlu bir şeyden küfür işitmek isteyen herkese tavsiye ederim Neyse, bloklananlar listesine, yallah...
  • "ben alayım klavyeyi" diye mesaj attım mesajı okudu cevap vermedi ilginç bir satıcı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.