Şimdi Ara

Motosikletler VS Resmi Araç ( Silahlar çekildi Dediğim oldu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
11
Favori
7.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

hahah iyi olmus g.tu basi oynuyor bu motorcularin it surusu gibi gezdiklerinde boyle abi cekerler iste : )) amcalarda baya atarli masallah o bagajda daha neler var kimbilir

:) Abi Tam techizat geziyor o adamlar boş olmazlar asla. O arabada zirhlidir zaten

Hadi silahlari olmasa bile o motorcular gene bisey yapamazdi O adamlar Koruma memuru. Motorculari tek elleriyle gene doverlerdi. Gormedinmi arkadan geleni iteklediler valla Bidahada kimsenin sesi cikmadi :))

aynen c.baskani korumasi herhalde adamlar direk top tufek geldiklerine gore ama en sonda zibidi abi abi diyor ya ona guldum baya hahha : )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla uzulmedim motorsikletlilere, özellikle bu gibi tipler birleşince en ufak olayda arac sürücüsüne yapmadığını bırakmıyorlar. Tehdit, araca zarar, kadın erkek farketmeden darp etmeye çalışmalar. O aracın içinde sade vatandaş olsa önünü keser aynayı indirirlerdi. Böldü artislendin sonra abi abi. Kafayı kaldırdım mi geri vites yapmican, yapacaksan kaldirmayacaksin.
    Hayatımda ilk defa sinyal veren yol bekleyen resmi arac gördüm. Zaten videoda da surucu sakin, helal olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

quote:

hahah iyi olmus g.tu basi oynuyor bu motorcularin it surusu gibi gezdiklerinde boyle abi cekerler iste : )) amcalarda baya atarli masallah o bagajda daha neler var kimbilir

:) Abi Tam techizat geziyor o adamlar boş olmazlar asla. O arabada zirhlidir zaten

Hadi silahlari olmasa bile o motorcular gene bisey yapamazdi O adamlar Koruma memuru. Motorculari tek elleriyle gene doverlerdi. Gormedinmi arkadan geleni iteklediler valla Bidahada kimsenin sesi cikmadi :))

aynen c.baskani korumasi herhalde adamlar direk top tufek geldiklerine gore ama en sonda zibidi abi abi diyor ya ona guldum baya hahha : )

Heriflerin hem plakasi yok hem artislik yapiyolar dayak yemediklerine dua etsinler :))))))))

Hepsini Üst üste koyar Üstlerine işerlerdi. ;)
    Adamlar zaten stresli iş yapiyolar

• motorculara iyi bir ders olmuş.. öyle yolun bir şeridini 100 metre boyunca kafalarına göre kapatıp gitmek var mı...

koruma ekibinin sağduyusuna hayran kaldım.. helal olsun... bagajı açmalarının sebebi de bana göre ilk başta arkadaki motorcuların bir cesaretle motordan inmeleri ve diklenmeye teşebbüs etmeleri...

yılların tecrübesi baş koruma abimiz böyle alttan aldığı için bence motorcular çok şanslılar...
  • Sivil araç olsaydı karşıdaki aracı döverlerdi.

Adam sinyalini yakmış sağa girmek istiyor inadına yol vermiyor ben araç sürücüsü olmama rağmen öyle bir durum olunca gaza yükleniyorum veya fren yapıyorum adam rahat girsin orta reflüje vurmasın diye
  • İçe doğru mıçmak nedir gördük...iyi olmuş.
  • Helal olsun polisime.

Millete artistlik yapan youtubeye atmakla tehdit eden motorcular
    bi anda süt dökmüş kediye döndüler.

Eee ne demişler Dinsizin hakkından İmansız gelir.
  • asdfewf A kullanıcısına yanıt
    Polis olduklarını bilmiyordum senin açtığın başlığa da yorum yazmıştım bilmeden :)

Çok güzel denk gelmiş yalnız, motorcular kantarın ayarını kaçırabiliyorlar son zamanlarda..

• Youtube yorumlar karışmış, millet nerden birbirine gireceğini şaşırmış.

• mr.big kullanıcısına yanıt
    Aynen dedim katılıyorum herkes hareketlerine dikkat edecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfewf

Helal olsun polisime.

Millete artistlik yapan youtubeye atmakla tehdit eden motorcular
    bi anda süt dökmüş kediye döndüler.

Eee ne demişler Dinsizin hakkından İmansız gelir.

Youtube atsalar ne yazar resmen şehir eskiyaligi yapiyorlar hakediyorlar valla polis yine efendi kaskinin camini kapatti başkası olsa ayaklarina sikardi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Video silinmiş veya engellenmiş galiba.

• izleyemedim içimde kaldı

izleyemeyenler için yöntem söyleyeyim. video linkinin başına ss koyarsanız indirip izleyebilirsiniz.www.ssyoutube şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göttingenli Ethem -- 15 Ağustos 2016; 18:57:47 >
  • Bu kadar tepki alacaklarini bilmiyorlardi sanirim motorcular video silinmis veya sildirilmis

• Sen ben denk gelsek motorcu çetesi hem döver hem mağdur olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 15 Ağustos 2016; 18:58:27 >
  • video açılmıyor hocam link atarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

video açılmıyor hocam link atarmısın

üstte yazdığım yöntemle izleyebilirsin.

https://www.ssyoutube.com/watch?v=FT15NJfyFpU
  • iyi olmuş, bu travma ona ömür boyu yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 15 Ağustos 2016; 23:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baskan1111

bugün bana yarın sana..ilk fırsatta devletin ona -suçla mücadele etsin diye -emaneten verdiği silahı vatandaşa doğrultan memur:
    1- açığa alınmalı, soruşturma gçirilmeli+siciline işlenmeli
    2-psikolojik testten geçirilmeli
    3-silahı elinden kesinlikle alınmalıdır.
    polis şiddetine destek veren zerzevatlara da 100 saatlik vatandaşlık bilgisi+insan hakları kursu zorunlu tutulmalı

Polis haksiz. trafik ihlali varsa cezasini yazarsin. tuyleri yolunmus horoz gibi yolun ortasinda kabarmanin, lan lun diye millete efelenmenin manasi yok.

kimin haklı kimin haksız olduğunun bir önemi yok. basit bir trafik tartışmasında gözdağı vermek için bagajdan otomatik silah çıkartan polis var. o silahlar polislere günlük hayatta yaşadıkları tartışmalarda kullanmaları için değil teröriste, saldırgana, katile karşı kullanmaları için veriliyor.

bıyıklı olan, tayyip erdoğanın yeğeni aynı zamanda koruması ali erdoğana epey benziyor.

edit: kimseyi zan altında bırakmamak için benziyor yazmıştım ama gelen mesajlara göre görüntülerdeki kişi kendisiymiş.

Bazı eksisözlük yazılari

O kadar yazi yasmissin ama bosaa...
    1.Araba sinyal veriyor giriyor..
    2.Motorlunun plakasi yok ve en onemlisi aynalari kapali
    3.O kadar kisi o silahlari gormese adamlari tekme tokat dovebilirdi.
    4.Polise zaten vur emri vermedikleri icin Turkiye bu halde

• quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

Video silinmiş veya engellenmiş galiba.

buyur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfewf -- 15 Ağustos 2016; 19:25:14 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.