Şimdi Ara

Motosiklet Kilit Tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
7
Favori
39.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snatch1903

2mt grade 80i 70tl ye aldim nette cok ovduler umarim iyi cikar.

nerden aldın hocam ?
  • Babam tuzla dan almış eşşek gibi ağır hocam bu arada
  • 1.* Kilit ve güvenlik sektöründe çığır açacak olan Marelli Alarmlı Asma Kilit'in Daha uzun kancalı yeni tipi gelmiştir.
    2.* Taklitlerinden çok daha dayanıklı ve kaliteli olan ALARMLI ASMA KİLİDİ'miz aynı zamanda çok daha uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.
    3.* Alarmlı ve alarmsız olarak kullanılabilmektedir. İlk darbede 3 kere bip sesi vererek uyarmakta, bu sebeple gerekmedikçe alarmı çalışmamaktadır. İlk uyarıdan sonra kurcalanmaya devam ettiği takdirde 110 DESİBEL gücünde ses vermektedir, ki bu ses en az 100 METRE ileriden bile duyulabilecek bir sestir. 10 saniye boyunca kurcalanmazsa alarm susmakta, sonra tekrar bir darbe geldiğinde yeniden çalmaktadır
    4.* Tüm detayları düşünülen asma kilidimiz suyun içerisine atıldığı takdirde bile çalmaya devam etmektedir, SU GEÇİRMEZDİR.
    5.* 3 adet BİLYALI ANAHTARI 'nın hamı piyasada çok az bulunduğundan ancak istenildiği zaman kopyalanabilir, başka türlü KOPYALANAMAZ, bu sebeple piyasadaki tüm anahtarlardan daha güvenlidir.
    6.* PASLANMAYA DAYANIKLI krom gövdesi ve yukarıya doğru alanı küçülten gövde yapısıyla 5 YILDIZLI GÜVENLİK sağlamaktadır* YEDEK PİLLERİ de ayrıca ürünün hediyesidir.
    7.

BUGÜNE DEK HİÇBİR MÜŞTERİMİZİ MAĞDUR ETMEMEKLE GURUR DUYUYORUZ...!!

www.dokunmatikkilit.com dan alabilirsin

ALARMLI ASMA KİLİT BAKMANI VE ALMANI ÖNERİRİM

Motosiklet Kilit Tavsiyesi

• 1.* Kilit ve güvenlik sektöründe çy?yr açacak olan Marelli Alarmly Asma Kilit'in Daha uzun kancaly yeni tipi gelmi?tir.
    2.* Taklitlerinden çok daha dayanykly ve kaliteli olan ALARMLI ASMA KYLYDY'miz ayny zamanda çok daha uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.
    3.* Alarmly ve alarmsyz olarak kullanylabilmektedir. Ylk darbede 3 kere bip sesi vererek uyarmakta, bu sebeple gerekmedikçe alarmy çaly?mamaktadyr. Ylk uyarydan sonra kurcalanmaya devam etti?i takdirde 110 DESYBEL gücünde ses vermektedir, ki bu ses en az 100 METRE ileriden bile duyulabilecek bir sestir. 10 saniye boyunca kurcalanmazsa alarm susmakta, sonra tekrar bir darbe geldi?inde yeniden çalmaktadyr
    4.* Tüm detaylary dü?ünülen asma kilidimiz suyun içerisine atyldy?y takdirde bile çalmaya devam etmektedir, SU GEÇYRMEZDYR.
    5.* 3 adet BYLYALI ANAHTARI 'nyn hamy piyasada çok az bulundu?undan ancak istenildi?i zaman kopyalanabilir, ba?ka türlü KOPYALANAMAZ, bu sebeple piyasadaki tüm anahtarlardan daha güvenlidir.
    6.* PASLANMAYA DAYANIKLI krom gövdesi ve yukaryya do?ru alany küçülten gövde yapysyyla 5 YILDIZLI GÜVENLYK sa?lamaktadyr* YEDEK PYLLERY de ayryca ürünün hediyesidir.
    7.

BUGÜNE DEKHIC BIR MUSTERIMIZI MAGDUR ETMEMEKLE GURUR DUYUYORUZ...!!

@PUNTO MULTYJET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safak64 -- 10 Mayıs 2014; 20:00:54 >

• birolbey B kullanıcısına yanıt
    www.dokunmatikkilit.com a bakyn
    En iyisi garajın varsa garajda sakla :) çünkü sana alarm önerebilirim ama motor alarmının motorun beynine zarar verdiğini birçok kişiden duymuştum.Yada zincir al bir tanede demir kilitler varya onu al zincirle bağla.40-60 TL'lik motor kilitlerine güvenmeni tavsiye etmem.
  • zincir alacaksanız Abus ve MasterLock dan başkasına yönelmeyin (Bor çeliği olanları)
    ve yine Abus, MasterLock asma kilit kullanın
    kesilmesi spiralle bile çok zor bu zincirlerin.. 1 ila 10 arasında güvenlik puanların da 9 ila 10 almış modellerini tercih edin

gövdeden veya arka tekerlekten bağlayın..

bir de alarmlı disk kilidi kullanın ( Abus, MasterLock, Xena gibi)

amaç caydırıcı olmak ve uğraştırmak.. bu markaları ve disk kilidini gören hırsız pek yanaşmaz..
    pek diyorum kafaya koyduysa uğraşır ancak başarılı olamayacaktır
  • motorlara beynine bağlantısı yok zarar da vermez bu kilitlrimiz
  • Motoru nereye kilitleyeceğim diye soranlar için müthiş bir şey
    https://www.youtube.com/watch?v=p_1NkHRn4rA
  • sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boxor -- 30 Mart 2015; 11:07:36 >
  • Zincir olayını anladık. Grade 80 veya Grade 100 10mm lik bir zincir yeterli gibi görünüyor. Peki bu zinciri kilitleyebileceğimiz maymuncuk ile açılması çok zor sağlam asma kilitleri nereden bulabiliriz?
  • 1069_ati 1 kullanıcısına yanıt
    bizim memlekette düz alan mı var ? onların ki gibi...
  • Grade 80 zinciri uygun fiyatlahttp://www.atlasbestlift.com/ dan temin edebilirsiniz.
    Ufuk bey çok ilgili isterseniz üzerine plastik motoru çizmesin diye bir malzeme de kaplıyorlar ücreti mukabilinde.
    Reklam amaçlı değildir çok araştırdım en uygun buradan temin ettim metresi 30 ytl grade 80 10 mm ....Grade 100 çok pahalı ve bence çok gerek yok .
    Uygun fiyata koruma için en iyi çözüm bir de abus asma kilit size 150 liraya nispeten yüksek bir güvenlik sunar.
    saygılar
  • Benim kullandıklarım;

10mm galvaniz zincir
    Masterlock asma kilit
    Xena X1 disk kilidi

Küçük ve hırsızlık oranının düşük olduğu bir yerde yaşadığım için bunlar yeterli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 2 Mart 2016; 22:11:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - arka tekere abus granit serisi bir zincir kilit
    - ön tekere uygun fiyatlı alarmlı disk kilidi (securage olabilir)
    - abus alarmsız disk kilidi
    - üstüne branda

en iyi kombinasyon budur.
  • Bu başlık tek sayfa ile sınırlı kaldığına göre herkes mevcut durumundan memnun anlaşılan...!!!

Ben de motosikletim için zincir kilit arayışındayım. Ancak bu sayfadaki paylaşımlar pek de yardımcı olmadı.
    İlk kez donanım haberde paylaşımların bu şekilde olduğu bir konu görmüş oldum..
  • Kilit tavsiyesi mi lazım? Abusa verecek paranız varsa alın. Yoksa masterlock, sxp. Kilit kadar önemli başka bir şey de branda şart bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abus alınması caizdir. kesilemiyor. kırılamıyor. maymuncuk işlemiyor.
    Tüm yazılanları okudum da kimsenin aklına kasko yaptırmak gelmemiş belki maddi sebeplerden dolayı belkide boşa para verme psikolojisinden dolayı
    maddi imkanı olmayanlara bir şey diyemem ama maddi imkanı olupta halen o kilitmi bu zincirmi diye uğraşanlara şaşıyorum açıkçası
    yahu hırsıza kilitmi dayanır üstadlarım abilerim kardeşlerim adamın işi bu çalmak ne yaparsan yap adam kafaya koyduysa onu çalar

3 haziran 2016 tarihinde motorumu yeni aldım sıfır km bende ilk motor almanın verdiği heyecan ile zincir kilit aldım motomaxtan ama şu an boşuna para verdiğimi anladım keşke onun yerine başka bir şey alsaydım

ben motoruma kasko yaptırdım 790 TL bir şey tuttu kendim zaten sigortacıyım trafik sigortam 740 TL tuttu trafik sigortamın bu kadar tuttuğu bir ortamda açık söyliyim 790 TL kaskoya vermek hiçte zoruma gitmedi taksitte yaptırdım hatta borcu bitti bile şu an

üstelik kıyafetlerimi de aksesuar olarak poliçeye ekledim böylelikle alarm taktır bilmem ne yap zinciri havaya dik öyle böyle düşünmekten kurtuldum şimdi kafam rahat akşam dilediğim yere bırakıyorum motorumu hatta gidonu bile kilitlemediğim oluyor üşengeçlikten :)

üstelik kaza belaya karşıda kendimi garantiye aldım atıyorum düştü çatladı patladı sağ çıktıktan sonra gerisi mühim değil isterse pert olsun sıkıntı yok sen sağ çık yeter

şimdi bir hevesle aldığım kilidi güvenlik bulunan sitemizde arabayla uzun süreli seyahatlere çıktığımda sırf o kadar para verdim ziyan olmasın diye kendimi tatmin etmek amacıyla demire bağlıyorum

bence hiç macera arama imkanın varsa kasko yaptır

bu arada tüm kasko poliçeleri kaza durumunda kıyafetlerin ve motorun tamamını öder

çalınma durumunda kıyafetleri ödemiyor (hırsızlıkta kıyafete teminat veren hiç bir sigorta şirketi yok malesef) motorunda piyasa rayicinden %15 kesinti yaparak ödüyor ama bu sorun değil motoru 7.850 TL ye aldım kasko değeri zaten 9 bin küsür yani muafiyeti düşsede motora verdiğim parayla kafa kafaya geliyor e kıyafetleride akşam vakti motorun üzerinde bırakmayacağıma göre sorun kalmıyor

hiç uğraşma bence o kilit bu kilit alarm filan imkanın varsa bir kasko yaptır sağ olduğun sürece kafan rahat olsun hem kazaya hem hırsızlığa karşı
    bırak sigorta şirketi düşünsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pago -- 16 Eylül 2016; 18:26:17 >

• metink64 M kullanıcısına yanıt
    kasko yap kilitle çık uğraşma :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.