Şimdi Ara

Motosiklet dünyasının sevilen isimlerinden Altın Elbiseli Adam hayatını kaybetti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
2.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Türkiye'de motorsiklet öldürür. Motorsiklete heves etmeyelim Volvo alalım.

istisnasız her yerde öldürüyor.

noktalı @.Müdür. seni de eklemek için msj 'ı değiştirdim.

Türkiye şartlarında isid usulü kafa koparmalı şekilde öldürüyor ama kask filan da koruyamiyor.

ewt hocam ürpertici haberi okumuştum, her yerde motosiklet kazaları genelde zombi sahneleri gibi oluyr, genelde basın detay taraflı olmuyor..

• Butun sevenlerinin Başı sağolsun , ALLAH RAHMET Eylesin , Mekânı Cennet olsun...Turk Motosoklet dunyasi onemli birini daha kaybetti ne yazikki :(

• Bu adamı keyifle dinlemek için motora ilgi duymaya gerek yoktu. Eğriye eğri doğruya doğru diyen sağlam karakteri, temiz kalbi, zeka dolu ve esprili üslubuyla motor konusunda bilgilenmek için takip edenler kadar muhabbetini dinlemek için takip edenler de hayli fazlaydı.
    Ölüm haberi fena sarstı, ailemden biri ölmüş gibi hissettim.
    Son olarak motorcuların kontağı açmadan önce bu adam bile öldüyse bizim aldığımız risk bu işe değer mi diye demeleri gerektiğini düşünüyorum.

• TSY kullanıcısına yanıt
    teşekürler başımız sagolsun ktm ve bajaj düşanıyım ben bu saaten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSY

Barkının sayesinde eşimle kavga ede ede hamileliğin 6. ayına kadar motor kullandım (öncedende motor kullanırdım sayesinde nasıl sürülmesi gerektiğini öğrendim ve daha çok sevdim) sonra araba aldım. tüm videoları olmasa da büyük çoğunluğunu izlemişimdir, halende izliyordum. yaptığım iş dolayısıyla ölümlere alışkınım. normal sıradan gelmektedir. ölümüne üzüldüğüm nadir insanlardan biridir. üzülerek allah mekanını cennet eylesin diyebiliyorum...

0:43 saniye

İmam mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7 den 77 ye motosikleti sevdirmekle kalmayıp aynı zaman da bilinçlendiren idealist insanlardan biriydi. Allah rahmet eylesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

quote:

Orijinalden alıntı: TSY

Barkının sayesinde eşimle kavga ede ede hamileliğin 6. ayına kadar motor kullandım (öncedende motor kullanırdım sayesinde nasıl sürülmesi gerektiğini öğrendim ve daha çok sevdim) sonra araba aldım. tüm videoları olmasa da büyük çoğunluğunu izlemişimdir, halende izliyordum. yaptığım iş dolayısıyla ölümlere alışkınım. normal sıradan gelmektedir. ölümüne üzüldüğüm nadir insanlardan biridir. üzülerek allah mekanını cennet eylesin diyebiliyorum...

0:43 saniye

İmam mısınız?

hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Alanında önemli bir değerdi, ülkemiz için bir kayıp daha...
    Türkiye'deki trafik terörüne dikkat çekerdi hep.

-
    DÜn başıma bir olay geldi trafikte kısaca anlatayım;
    Tali yoldan caddeye çıkıyoruz, önümdeki araç çıktı sıra bana geldi bir yaya kaldımdan indi ve diğer kaldırma doğru yürüyor yani yaya üstünlüğü olduğu için önümden geçiyor durdum bende tabiki arkadan KORNA! camdan elimi çıkarıp ne oldu işareti yaptım, ve adamın el kol hareketleriye dudağını okudum... o anda sinirime hakim olamadım ve arabadan indim vitesi bile unutmuşum ki araba stop etti... gittim yanına hayırdır dedim hanım geçiyor ve o bir YAYA! dedim. ''Geçsin önünden mi geçiyor ilerle'' gibi akıl mantık dışı bir SES çıkardı... önümden geçmese neden durayım değilmi. Senin gibi adamlar trafiği bu hale getiriyor vs bağırdım adama ama hala KOYUN ve SIĞIRLIGA devam etmekte idi, bıraktım yoksa kesin birşeyler olacaktı. Trafikte ÖKÜZ dolu olduğunu hepimiz biliyoruz, kırmızı ısık yanıyor onumde boş viteste yaklaşıyorum adam arakdan selektör yapıyor... bu adamı sabun yapacaksın neye yarar ki... Sonuç olarak E Ğ İ T İ M'e geliyoruz bu adam ad eğitiyordu bizi allah rahmet eylesin inşallah... Ülkemizin bu HER ANLAMDA VAHİM zamanlarında bizi terk etti, bence şu anda çok daha rahattır, nur içinde yatsın.

Vay anasini, Adamin canini bagislamissin bildigin... Daha dikkatli yaz bundan sonraki csb'ni soyle bir konuda bile insanlari kandirmaya calisiyorsunuz.

Konuya gelirsek, allah rahmet eylesin onemli bir kisilikti. Yeri doldurulmayacak bir abimiz. Mekani cennet olsun.

• Motorsiklet camiasının başı sağolsun
  • Motor şehir içinde eyvallahta şehirlerarası yollarda sakat biri dalgın olur farketmez vs feci şekilde ölürsün

• Kendisini şu video ile tanımıştım.

Allah rahmet eylesin.
    Şu videosu beni açıkçası korkuttu. Böyle hareketler cesaret ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Alanında önemli bir değerdi, ülkemiz için bir kayıp daha...
    Türkiye'deki trafik terörüne dikkat çekerdi hep.

-
    DÜn başıma bir olay geldi trafikte kısaca anlatayım;
    Tali yoldan caddeye çıkıyoruz, önümdeki araç çıktı sıra bana geldi bir yaya kaldımdan indi ve diğer kaldırma doğru yürüyor yani yaya üstünlüğü olduğu için önümden geçiyor durdum bende tabiki arkadan KORNA! camdan elimi çıkarıp ne oldu işareti yaptım, ve adamın el kol hareketleriye dudağını okudum... o anda sinirime hakim olamadım ve arabadan indim vitesi bile unutmuşum ki araba stop etti... gittim yanına hayırdır dedim hanım geçiyor ve o bir YAYA! dedim. ''Geçsin önünden mi geçiyor ilerle'' gibi akıl mantık dışı bir SES çıkardı... önümden geçmese neden durayım değilmi. Senin gibi adamlar trafiği bu hale getiriyor vs bağırdım adama ama hala KOYUN ve SIĞIRLIGA devam etmekte idi, bıraktım yoksa kesin birşeyler olacaktı. Trafikte ÖKÜZ dolu olduğunu hepimiz biliyoruz, kırmızı ısık yanıyor onumde boş viteste yaklaşıyorum adam arakdan selektör yapıyor... bu adamı sabun yapacaksın neye yarar ki... Sonuç olarak E Ğ İ T İ M'e geliyoruz bu adam ad eğitiyordu bizi allah rahmet eylesin inşallah... Ülkemizin bu HER ANLAMDA VAHİM zamanlarında bizi terk etti, bence şu anda çok daha rahattır, nur içinde yatsın.

Vay anasini, Adamin canini bagislamissin bildigin... Daha dikkatli yaz bundan sonraki csb'ni soyle bir konuda bile insanlari kandirmaya calisiyorsunuz.

Konuya gelirsek, allah rahmet eylesin onemli bir kisilikti. Yeri doldurulmayacak bir abimiz. Mekani cennet olsun.

insaları kandırmak derken ?

• Allah rahmet eylesin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.