Şimdi Ara

MOTOSİKLET CAMİASININ BAŞI SAĞOLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ALTIN ELBİSELİ ADAM DİYE TANINAN BARKIN ABİMİZ VEFAT ETTİ.

http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/180921-altin-elbiseli-adam-barkin-bayoglu-kaza.html

ÇOĞU KAYNAK VEFAT ETTİĞİNİ DOĞRULUYOR UMARIM YALANDIR

KAZA 1 KÖPRÜDE OLMUŞ Bİ ADAM KARISIYLA TARTIŞMIŞ VE YOL ATLAMIŞ OLANLAR OLMUŞ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiyede motor kullanılmaz. Bende var ama ürkek kullanıyorum. Arkadan hızlı bir araç gelirse kenara çekiyorum.
    Bu ülkede büyük araç kullanacaksın millet gördüğünde bunun arabasına çarpsam ben zarar görürüm diyecek.
  • Motosikletin üzerinden inince gördüm konuyu benim için en kötüsü bu oldu.
    Bir motorcu olarak bu adamdan az şey öğrenmedim. İstediğiniz kadar iyi motor kullanın veya dikkatli olun diğerleri olmadıktan sonra ne halta yarar ki.
    Allah rahmet eylesin.
  • Suan 25k km dir motosiklet ile hayattaysam bu adam sayesinde. Nur icinde yatsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 5-6 ay kadar önce teyzeoğlunu motorsiklet kazasında kaybettim bişey demek çok zor Allah geride kalanlara sabır versin
  • oha, daha 3 gün önce ilk motorumu aldım. reiz sayesinde ilk bindiğimde içim rahattı çünkü kendisinden bir çok şey öğrenmiştim bile

• Şaka dimi? Lütfen şaka olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sozcudeki habere gore kopru cikisinda aractan inen birisine carpmis.

• Şahane anlatırdı yav Allah rahmet eylesin üzüldüm.

• Oha lan olamaz böyle bi şey
  • Harbiden ben de çok üzüldüm inanamadım.Allah rahmet eylesin.Ben de motosiklet kullanıyorum.Bu ülkede motor kullanmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _S_R_ -- 25 Temmuz 2017; 10:37:41 >
  • Bütün sabahımın içine eden haber, çok samimi güzel muhabbetli bir adamdı. Tam motora başlayayım derken o defteri açmadan kapatıyorum. Yazılanlara göre köprü çıkışında bir çift kavga ediyor, eleman sinirlenip araçtan çıkıp yolun ortasına yürüyor -belki de intihar sebepli deniyor- kader ağlarını örmüş barkın çarpıyor. Eleman ölüyor, barkın bilinci kapalı hastaneye kaldırılıyor. Kazadan değil, kaza sonrası geçirdiği astım krizinden çıkamadığı için vefat ettiği söyleniyor. Allah rahmet eylesin, bir daha kendisi gibi muhabbetli adam zor gelir camiaya.
  • Çok şaşırdım kötü bir haber Çarptığı kişi de vefat etmiş motora aşık bir insandı çok iyi bilgiler verirdi insanlara genç yaşta hayata gözlerini yumdu.
  • Motora heves edince bu adamın videolarını izleyip; 1 sene içinde pert olacağımı fark edip vazgeçmiştim.Bu kadar iyi kullanmasına rağmen tehlikeler oluyordu.Bu iş Türkiye gibi bir ülkede olmaz unutun.Araba bile tehlikeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RocknRoll@

Motora heves edince bu adamın videolarını izleyip; 1 sene içinde pert olacağımı fark edip vazgeçmiştim.Bu kadar iyi kullanmasına rağmen tehlikeler oluyordu.Bu iş Türkiye gibi bir ülkede olmaz unutun.Araba bile tehlikeli.

Aynen

Benim de param hazır tam alacaktım . Bir den bire soğudum şu kaza videolarını görünce

Hadi sen kaza yapıp ölsen neyse de kırmızı ışıkta bekliyosun arkadan birisi en ufak bi çarpsa altında kalıyosun

• Son zamanlarda motora hevesim basladigi icin dun videolarini izlemeye baslamistim, bugun oldugunun haberi geldi.. saka gibi resmen.

Sevdigimin angutu kocasina kizdigi icin yolun ortasinda araba durdurmus, sagina soluna bakmadan kapiyi acmis bir de. Bir olum bu kadar ucuz, bu kadar basit olamaz, olmamali! Motorculara trafikte taciz, hakaretin bini bir para zaten. Yazik..
  • Huzur İçinde Yatsın

• bisiklet aldığım gün böyle bir haberle karşılaştım çok üzüldüm ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.