Şimdi Ara

Motorum Çalındı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 26.07.2014 tarihinde gece 2-3 civarında Üsküdar Çengelköy İşbankası önünden 34 FF 8576 plakalı siyah renk 2008 model Kawasaki Z1000 Motorum çalınmıştır.
    Görenlerin, yardımcı olabilecek olanların insaniyet namına aramaları rica olunur. Motoru bulan yüklü şekilde ödüllendirilecektir. 555 221 11 98 - 542 501 41 59

• motorunuzun resmi varmıydı? resim ile daha akılda kalıcı olabilir.

Geçmiş olsun, inşallah bulunur.
  • Motorunuzun resmi , akılda kalıcı olan herhangi bir stickler vs. öyle tarif ederseniz daha kolay olabilir.

Aynı şehirde değiliz ama konu yukarı taşınmış olsun.
  • çok geçmiş olsun umarım tez zamanda bulunur. özellikle ramazanda o saatlerde bile orası çok yoğun bir yer, nasıl çalınmış oradan hayret doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabaci_58 -- 26 Temmuz 2014; 15:31:51 >
  • Hocam iyice zıvanadan çıktılar.

Çengelköy'de oturuyorum adamlar Karakol'un bulunduğu caddeden motor çalıyorlar.

Arada bakıyorum'da 100 metre bile yok karakolla.

Banka güvenlik kamerası vs. bir şey çıktı mı?

Bu arada hocam Çengelköy'de motor işiyle uğraşan çok yer yok onlara bir gidip sorun belki satın almazlar ama onlara satmaya

çalışabilir.Natayolu'nda var bir motor tamiri işe uğraşan yer.

Çengelköy Maxi'nin oradan Ümraniye'ye giderken sağ da kalıyor.Adını bilmiyorum.

Onlarla gidip böyle böyle oldu diye bilgi verin onlar belki bu çevrede bu tarz iş yapan yer varsa biliyor olabilir.
  • hepinize teşekkürler motorun üzerinde sticker vs herhagi bişey yoktu düz siyah
    yeni alındı sayılır 2ay oldu alınalı oyüzden öyle fotoğrafmış falan hiç umursanmadı açıkcası
    @Kutu149
    bugün birçok yerde dikkat ettim çalıntı ilanları ayyuka çıkmış. Bu işi yapan insan siluetindeki varlıklar organize olarak çalışan, 1 gecede malın gözüne vurup belli bir süre ortalarda görülme niyetinde olmayan tipler bizim düşüncemize göre.
    banka güvenlik kamerası mevcut tabiki tam atmlerin önündeydi motor. Ancak bu şerefsizler tarihi özellikle seçmişki tam bayram tatiline denk gelsin, mağdurların iyice elleri kolları bağlansın!
  • Devil Pennywise kullanıcısına yanıt
    calan kişiler sokakda o motorla gezmez parcalamış olabilirler keşke zincirleseydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

calan kişiler sokakda o motorla gezmez parcalamış olabilirler keşke zincirleseydin

süper bilgi için teşekkürler
  • Çok geçmiş olsun umarım bulunur.
  • Hocam bence o motoru parcalamışlardır umarım yanılırımda motorunuz bulunur cok gecmiş olsun
  • Devil Pennywise kullanıcısına yanıt
    Hocam benim yakındaki motorcuları söyleme sebebi bir çok yere bakmışsın ama bu adamlar bu çevrede takılıyor.Kendi motorları ve

arkadaş çevreleri var çalınıp bulan varsa nerede bulduğunu nasıl bulduğunu söyleyebilirler diye dedim.Dediğim geçerken uğrayıp

sorun adamlara çalıntı parça satmaya çalışan vs. olduysa size bilgi verirler eminim.

Hocam anlamadığım Karakol'a 100 metre olmayan yerde nasıl çalmaya cüret ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xerker

Hocam bence o motoru parcalamışlardır umarım yanılırımda motorunuz bulunur cok gecmiş olsun

quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Hocam benim yakındaki motorcuları söyleme sebebi bir çok yere bakmışsın ama bu adamlar bu çevrede takılıyor.Kendi motorları ve

arkadaş çevreleri var çalınıp bulan varsa nerede bulduğunu nasıl bulduğunu söyleyebilirler diye dedim.Dediğim geçerken uğrayıp

sorun adamlara çalıntı parça satmaya çalışan vs. olduysa size bilgi verirler eminim.

Hocam anlamadığım Karakol'a 100 metre olmayan yerde nasıl çalmaya cüret ediyorlar

@xerker
    yav ihtimalleri bende biliyorum gözünüzü seviym böyle abuk subuk konuşmayın iyice liseli kantinine döndü forum!

@Kutu149
    Adamlar cürret mürret dinlemiyor çalıyor güvenlik güçleride ayakta uyuyor!
  • Ben yerinizde olsam, A4 kağıdına, 1000 tane falan ilan şeklinde bir baskı yaptırırım ve üstünede eklerim, bulanlara getirenlere çalan dahil olsa, ödül vereceğimi miktarıyla yazarım. Hırsız bile olsa belki, getirir. Ya da bulanlar getirebilir. Tabi parçalanmadıysa çevreye kesinlikle tutkalla yapıştırırım ilanları üşenmeden. O çalanlar o yazınızı illa görür, oraların adamlarıdır kesinlikle. Belki birşeyler olur.

Çok geçmiş olsun, ancak aksi halde bulmanız samanlık iğne misali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 26 Temmuz 2014; 22:55:05 >
  • Keşke yere sabitlenmiş bir ayak üzerine sağlam bir zincirle baglasaydiniz geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun çok zor bir durum
  • Hocam motor bulundu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 13 Aralık 2014; 1:22:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Hocam motor bulundu mu?

hayır bulunmadı
  • Öncelikle Çok geçmiş Olsun Hocam

2 yıl önce sokağımdan tanıdıgımın aracını çaldılar

3 ay öncesi kadar da arkadaşımın fiat doblosunda 1 kişi yakaladık saat 12 sularıydı

Ellerimizde sopalar falan herşey vardı. Kanımca arabayı çalacaktı herifin dediği :

evim yok arabada yatıcam o yüzden arabaya girdim Bizde herifi Saldık... belkide hırsızdı...
  • KTM DUKE 200 MOTOSİKLETİM ÇALINDI

Merhaba;

07.09.2017 perşembe günü 21:00'de Kağıthane Hamidiye Mahallesi'nde binanın açık otoparkından 2016 model KTM Duke 200 motosikletim çalındı. Henüz 1400 km'de, siyah üzerine beyaz logolu, tamamen orijinal. Duyan gören olursa 0530 401 94 57 numaralı telefondan ulaşmasını rica ediyorum. Herkese kazasız günler dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.