Şimdi Ara

''Motoru yeni yapılmış araçlar ve gelly''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar öncelikle forumda acılan konulara cevap vererek bizleri bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ediyorum benim bir kaç sorum olacak ınternettekı araba ılanlarına bakarken motoru yeni yapılmıs araclar goruyorum bunlar ne kadar saglıklı olur ozellıkle tıcarı cıkması aracların motorları yapılmıs bır sekılde satılıyor fıyatıda cok cazıp bnlar saglıklımıdır. bır de son zamnlarda cın malı gelly marka arablar cok konusuluyor bu konuda ne dersınz bu arabalar nasıldır??

• merhaba kardeşim.
    Benim sana tavsiyem, motoru sıfır yapılmış ve ticari çıkması olmayan, piyasada tutulan bir araba bulabilirsen alman yönünde.

eğer ben uzun süre binerim ikinci eli önemli değil dersen çin malı aracı alabilirsin.

Senin yerinde olsam Samand a bakardım. Çin malı araçtan daha sağlam ve donanımlı. Gerçekten kaliteli araç.

Allah a Emanet Ol
  • Motoru yeni yapılmış araba, şahsen önermem..
    Öncelikle motorun nesi yeni yapıldı bunu bilmek gerekir. Piyasada ve internet ilanlarında motoru yeni yapıldı diye yazılan araçların bir çoğu sadece rektefiye edilmiş durumda. Özellikle ticari çıkmalarında bu durum söz konusu.
    Hadi diyelim ki motor gerçekten sıfırlandı, pistonlar, piston kolları, gömlekler, segman takımı, conta takımı vs.. Bunların hangi parçalarla, hangi koşullarda sıfırlandığıda çok önemli. Bu araçların %99u sanayide, yan sanayi parçalarla değişiyor.
    Motoru sıfırlanmış bir araba alacaksanız, yetkili servisinden bu işleme dair faturasını göstersin, o zaman kafanız rahat binin..
  • Motoru yapılmış olsa bile araba sırf motordan ibaret değil!
  • Ben şahsen orta durumda orjinal motoru olan arabayı yeni motor yapılmışa 10 kere tercih ederim
  • Temiz ve motorun yapıldığı kesinse alınır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.