Şimdi Ara

Motorsikletimle kaza yaptım kafam çok karışık, ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mayıs ayında motorsikletmle giderken arabaya çarptım. Polis beni %25 kusurlu karşı tarafı %75 kusurlu buldu.
    O günü hatırlamıyorum ama hemen hastaneye kaldırılmışım. İç kanamadan dolayı ameliyat etmişler ve dalağım alınmış. 5 gün kritik yoğun bakımda toplam 20 gün hastanede yattım.
    Yüzümde ve kafamda kırıklar var, kaburgamın biri kırılmış. Kafamdaki kırıklar beyin kanaması riskini oluşturduğundan uzunca bir süre ameliyat düşünüldü ve sürekli kontrol altında tutuldum. Yüzümdeki ve sol kulağımda içindeki kırıklar yüzümün sol tarafında yüz felcine sebep oldu. Kulak burun boğaz kulağımı ameliyat etmeyi düşündü ama kulağımın içindeki kırıklar riskli yerde olduğundan kontrol altında tutmak istediler. Hastaneden çıkar çıkmaz fizik tedaviye başladım yüzüm için, bir ay sürdü.

Beyin için ilaç kullanıyorum hala. Aynı zamanda 3 aydır psikiyatriye gidiyorum.

Arkadaşlar ben kaza yaptığımda 2 haftalık asgari ücretli sigortalı idim. Aynı zamanda uzatmalı arkeoloji öğrenciyim. İş yerim sigortamı yatırmaya devam ediyor.

Kafama takılanlar var.

1 - Bazı avukatlar benim karşı tarafın trafik sigortasından alacağım tazminatın asgari ücret üzerinden yapılacağını bazıları arkeolog maaşının baz alınacağını söylüyor. Hangisi baz alınır?

2 - Kaburgam kırıldı şimdi iyi. Yüz felcim yarı yarıya iyileşti. Sol kulağımda %30 duyma kaybı var. Koku alamıyorum. Dalağım alındı.
    Sizce iş gücü kaybım % kaç olur?

Teşekkür ederim şimdiden

• Kask yokmuydu hocam kafadan ciddi hasar almışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun sen şimdi bunları düşunme gereği neyse yapılır iyileşmeye bak gerisi hallolur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun.

Bunları hiç düşünmeyin iyileşmenize bakın.Avukata verin o halletsin işlemleri.

İyileştikten sonra bilgilerimiz ile yardımcı olabileceğimiz bir durum olursa hemen yardımcı oluruz.

• Çok teşekkür ederim :)

Arkadaşlar iyileştim ben baya. Ufaktan iş aramaya bile başladım.
    Avukat konusuna gelince, işte aklımdaki soru işraetleri açıkçası onlardan kaynaklanıyor. Çünkü görüştüğüm avukatların hepsi farklı şeyler söyledi. Hiç biri birbirini tutmadı. Aslında o kadar karışık bir dosya değil benimkisi.
    Geçen gün ilk duruşmam vardı asliyede. Bakalım başladı olay resmi olarak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafası kırık

Çok teşekkür ederim :)

Arkadaşlar iyileştim ben baya. Ufaktan iş aramaya bile başladım.
    Avukat konusuna gelince, işte aklımdaki soru işraetleri açıkçası onlardan kaynaklanıyor. Çünkü görüştüğüm avukatların hepsi farklı şeyler söyledi. Hiç biri birbirini tutmadı. Aslında o kadar karışık bir dosya değil benimkisi.
    Geçen gün ilk duruşmam vardı asliyede. Bakalım başladı olay resmi olarak :)

Aman maşallah diyelim.

Gerekirse destek olacak avukat arkadaşlarımız çok fazla var.

Beğenmediyseniz yenisini buluruz :)

Tekrar çok geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.