Şimdi Ara

Motorsikletimin Calinma Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Dun gece motorum calindi. Su anda sinirden deliriyorum. Adamlar bi kac gundur beni gozlemisler, gelip kesif falan yapmislar. Organize yuruttuler yani motoru. Ben 2:15 gibi eve girdim. 15 dk sonra bunlar gelip yoklamaya basliyo. 1 saat sonunda da calip goturuyorlar 2 kisiler. Normalde calinmasi imkansiz. Oradaki bosluga bizim diger arabayi koyuyorum yani arabalar cikmadan motor cikamiyor. Babam diger arabayi alt sokaga cekmis onu acilmis motorun. Usengeclikten zinciri takmamistim ben de. Sonuc da bu kansiz herifler alip gitti motoru. Ya siz kim oldugunuzu saniyorsunuz. Nasil baskasinin malina el uzatiyorsunuz. O kisi ne sartlar altinda sahip olmus o mala hic dusundunuz mu. Ben ogrenci adamim, biriktirdigim harcliklarimla aldim o motoru. Daha 15 gun olmustu alali hevesimi bile alamadim. Onu almak icin eski motorumu sattim ustune para ekledim gidip sehirdisindan aldim. Ulan adamsaniz ben yolda giderken cevirip alin altimdan motoru. Calindigini anladigim an tufegimi aldim koydum arabaya sokak sokak dolastim oturdugum ilceyi, sanslilar ki bulamadim onlari. Sonra da polise gittim. Cevrem genistir bir cok kisiye haber saldim, motor gorulurse cokucekler motora. Hic bir sey yapamamak koyuyor insana...

DIPNOT : Motorun anahtari uzerinde degil tabi ki. O gun usendigim icin ilk defa kilit zincirini takmadim. Direksiyon kilidi de yok motorun, onceki sahibiyle alakali bir olay sanirim. Herhangi bir beklentiyle acmadim bu konuyu, sadece paylasmak istedim. Reelist olalim motorun bulunmasi cok kucuk bir ihtimal, buyuk ihtimal parcalamislardir simdiye. Ya da plaka sokup sasi motor no kaziyip rengini degistirip apacilere satarlar motoru... video nun oncesi de var, uzun diye yuklemedim. 1 saat icinde gelip bir kac defa yokluyorlar motoru. En son gelip aliyorlar.

muhit : istanbul/beykoz/pasabahce

Marka model : mondial 250 mr destro

Cektigim tek fotolar bunlardi

calinma videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abazzers -- 30 Mart 2017; 13:24:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok geçmiş olsun. Görüntülerden de kimlik teşhisi çok zor. Umarım bir şekilde bulur hak ettiği gibi cezalandırırsın
  • gece 2de dışarda ne işiniz vardı xocam
  • pardon anne.kız arkadaşımla bağdat caddesine gazlamaya gitmiştik
  • Up.
  • Bunun adı net şerefsizliktir. Umarım motorunu bulursun hocam.
  • kanka ben sakaryadan arda konuya öylesine girdim gece gece senin motorun çalındığını görünce üzüldüm valla geçmiş olsun yapılacak bişey varsa yardımcı olalım
  • Sigortadan al parani niye heycan yaptin ki? sigorta yapmadiysan o artik senin kabahatin bide bu motor nasil calisiyor? her anahtarmi calistiriyor bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic999

Sigortadan al parani niye heycan yaptin ki? sigorta yapmadiysan o artik senin kabahatin bide bu motor nasil calisiyor? her anahtarmi calistiriyor bunu

Sigorta para vermez kasko var ise parasını alabilir oda 1 ay sonra. Ama çoğu motorcu kasko yaptırmaz nedeni ise 5000 liralık motorun kaskosuna 3500 tl almalarıdır.. Geçmiş olsun ara ara kendin yediemin otoparklarına bakmanı öneririm
  • Nasıl motor bu kardeş, bisklet çalar gibi üstüne binip götürmüş anahtarı üstünde unuttun

• Geçmiş olsun hocam

• Benim ayakkabılar çalındı geçen hafta daha yeni almıştım onda çıldırdım size allah sabır versin hocam.

Aslında maddi olan şeylere çok üzülmem ama insana koyuyor gerçekten bi emek veriyosun para biriktiriyorsun hayalin olan motoru, arabayı vs. alıyorsun sonra bi tane bilmem nenin çocuğu gelip alıyor onu elinden. Geçmiş olsun, inşallah kısa sürede bulabilirsiniz.

• Nasıl çalıştırıyor motoru hemen öyle ?

Biniyor azıcık itekliyor sonra gazlayıp kaçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSG

Çok geçmiş olsun. Görüntülerden de kimlik teşhisi çok zor. Umarım bir şekilde bulur hak ettiği gibi cezalandırırsın

Bunları yapan belli oluyor o çevrede polis bilir anında kim olduğunu sıkıntı bunlar yakalanınca serbest kalıyorlar hele suriyeli ise aboovvv

• Yahu adam motosikletini çaldırmış, konu açınca eline belki bir şey geçmeyecek ama üzüntüsünü paylaşmış. Nedir bu sorgulama ?

Geçmiş olsun kardeşim. Bir şey almak istersin, onu hedeflediğin için zevkle ve sabırla çalışırsın; yeri gelir yediğin içtiğinden kısarsın alırsın. Sonra böyle annesini sevmeyen, babası belli olmayan tipler göz koyar. Umarım bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeWeRLi

Nasıl çalıştırıyor motoru hemen öyle ?

Biniyor azıcık itekliyor sonra gazlayıp kaçıyor.

Allah bilir anahtarıda üstünde bıraktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes sormuş ama cevap gelmemiş ben de merak ettim nasıl çalıştırıyorlar motoru? Gerçi onlar işin ehlidir.
  • Ne yazik ki motoru disk kilitsiz ve zincirsiz onu acik halde bıraktığında genelde tam da boyle oluyor.

Öğrenci adamim bagajda tufek geziyorum.(!)

Kasko yaptirmadan ne olursa olsun binilmez buna. Hesabini benzine fiyata gore degil kasko vergi sigortayida ekleyeceksin.

Motor Mondial her motorda immoblizer var mi saniyorsunuz. At yokusa cak ikiye vurdur gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 30 Mart 2017; 8:42:26 >
  • 250 mr icin niye kesif yapiyolarsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hic bir güvenlik tamam hırsız suçluda ceza almayacak ...

Suça teşvik eder gibi anahtarı üzerinde bırakılmış gibi ... kaskon varsa üzülme de yine de geçmiş olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.