Şimdi Ara

Motorola Z6 Ses Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonu kullananlar lütfen cevap yazın bu telefonu birkaç gün içerisinde alacağım ama ses yüksekliği ve kalitesi konusunda bilgi edinmek istiyorum acaba bu telefonun ses yüksekliği SE k750i kadar varmıdır lütfen yardımcı olun para verecem telefona zor çıkarttım parasını pişman olmak istemiyorum..SAYGILARIMLA

• ya arkadaşlar çok önemli telefonu almak üzereyim lütfen yorumlarınızı esirgemeyin..
  • se k750i var bulunduğum ortamda. z6 da bende var. ve k750i kadar gür sesi çıkmıyor. zillerde o performansı bekleme açıkçası. (bu yorumum k750 deki .mid zil sesi veya polifonik her neyse.. seviyesi içindi)

Düzeltme: hocam .. şimdi iki telefonu yanyana koyduk.. aynı 7.5mb lık mp3 ü iki telefonada attık.. ve iki kişi dinledik...
    arkadaş "o ne lan?" dedi mp3 performansı çok çok bariz bir ölçüde z6 da daha üstün. ayrıca sesler daha net dedi arkadaş bilgin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 13 Aralık 2008; 15:19:57 >
  • teşekkür ederim arkadaşım o kadar kişi bakmış bi cevap yazan sendin yorumunu esirgemediğin için çok çok teşekkür ederim.
  • başta okuduğumda düzeltme kısmını görmemiştim ve açıkçası üzülmüştüm ama sonradan düzeltme kısmını okuduğumda içim bi ferahladı artık bana z6 yı alma yolu göründü tam bir motorola hastasıyım.
  • estafurullah. hayırlı olsun. umarım HB kampanyasını kaçırmamışındır
  • anlamadım ne kampanyası 180 lira yazıyordu bi başlıkta kampanya diye onumu diyorsun ondan haberim yoktu oysa kaçırdım malesef..
  • amd ankarada isen hala bir yerde var . 205 ytl diyordu ama ona göre.
  • 178 liraydı playclub carda 133 liraya geliodu
  • yok arkadaşlar ben trabzondayım şans yokki ne yapalım
  • İletilemiyen Kişisel mesaj: *AMD_ATHLON* Kişisel mesaj almak istemiyor veya seçemiyor

dostum harbiden şansın yokmuş nabalım

ama hadi kıyamız olsun belki görürsün buraya yazalım
    yeniden girmiş stoğa Buyur burdan yak
  • quote:

Orjinalden alıntı: sioux

178 liraydı playclub carda 133 liraya geliodu

nasıl yaa.. boşa word gold kullanıyoruz biz o zaman tuh keşke playclub alsaymışım.. birde bakmıştım taksitlere hic dikkatimi cekmemiş bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsme -- 16 Aralık 2008; 15:19:45 >
  • arkadaşım bu telefenun ses yüksekliği ve kalitesi sana göre nasıl eğer k750i nin sesini bilyorsan ona göre değerlendirerek yazarsan sevinirim cevabın içinde teşekkür ederim..
  • dostum yukarda yazdım ya...

sen bu k750 ile kıyaslayacam derken ikinci kampanyayıda kaçırdın.
  • arkadaşım teşekkür ederim öylesine bide ona sorayım dedim zaten en güzel cevabı senden aldım allah razı olsun ben zaten kampanyayla alamam babam kızıyor internetten alışveriş yapmama illa ilçedeki telefoncudan alacaksın diyor.
  • :) ne komik bir durum ya of baba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.