Şimdi Ara

Motorola Xoom Unboxing & Review - Ana Konu ve Paylaşım (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
6
Favori
109.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bugün burdaki bi teknoloji mağzasına İpad2 gelmişti.. bi 45 dakka inceleme fırsatı buldum gerçekten o kadar abartılıcak gibi değil.. Ekranı küçücük bi çerçevesi var 3 cm.. hiç oyle güzel de durmuyor...Bluetooth bile yok.Flashı da yoktu ınternet beni öldürdü zaten..Ama kamerası gerçekten çok iyi ona diyicek birşey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

@caglet

http://tinyurl.com/3h5kjvq

ayrıca bunuda yaptım ama bu telefonlar ıcın sanırım.. tablette boyle ayarlar yokkı
  • @caglet tablet/telefon farketmiyor ikisideaynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

@caglet tablet/telefon farketmiyor ikisideaynı

Tiamat-Xoom-Rom-2.0-Manta-Ray rom'da bluetooth problemli - yada benimkinde problem var. Gönderiyor ama almıyor ?

Android 3.0.1'e dönüp kontrol etmem gerekecek acaba cihazda mı problem var ? Root'suz hali ile
  • Yani donanimsal birsey yok gibi cunku arada duzeliyor hic sikinti olmuyor, ekranda problem olsa sanirim hic calismazdi. Beni kuskulandiran ram in 350 mb lik kismi bos iken boyle yapmasi. Dogru duzgun birsey calismiyorken boyle yapmasi. Sizce garantiye gondersem mi yoksa guncellemeyi bekleyip kurup denesem sonrami gondersem, nasil olsa 2 yil garantili cihaz.

Splen size yazmistim alinti yapdim secmedi sanirim :-) hay xommm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreaM0707 -- 26 Temmuz 2011; 23:25:21 >
  • Orjinal root'lanmamış 3.0.1 version'u olan Motorola Xoom sahipleri ltf bluetooth ile başka bir cihazdan Xoom' bir dosya yollamayı dener misniz ?

Benim cihazda - alma problemi var. Yada acaba bir yerden bir ayarı mı açmam lazım bilemiyorum.
  • Gonderiyor kardes eslestirme yapman lazim cihazlari. Birde xoom da kesfedilebilir sekmesi secili olmali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreaM0707

Gonderiyor kardes eslestirme yapman lazim cihazlari. Birde xoom da kesfedilebilir sekmesi secili olmali.

Göndermesi değil alması problem - birde almasını dener misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imtr

quote:

Gonderiyor kardes eslestirme yapman lazim cihazlari. Birde xoom da kesfedilebilir sekmesi secili olmali.

tamam - sıfırlayınca "eşleşmeleri" bu sefer aldı.
  • quote:

quote:

quote:

tamam - sıfırlayınca "eşleşmeleri" bu sefer aldı.

Sorunun çözülmesine sevindim, inşallah bizim ki de çözülür...
  • bu tablet için uygun bir çanta arıyorum hem ince hemde usb ve sarj aletini kolayca koyabileceğimiz, varmı önerebileceğiniz birşeyler ?
  • Quickoffice pro hd yi denedim. Aman register later yapmayi unutmayin.
    ppt, PDF ve doc simdilik sorunsuz calisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splen -- 27 Temmuz 2011; 12:05:28 >
  • Xoom da yazinca alinti yapmiyor ..

Ever cok sikayetciysen servise gonder istersen. Nasilsa garantisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: splen

quote:

Orijinalden alıntı: özcloudtr

Divx,avi,mkv açan program varmı

Moboplayer avi leri açıyor ama mkv için denemedim.

Rockplayer full sürüm yok sanırım yüklediğim demoplayer yazıyor
    Moboplayer işe yaradı çalışıyor ama mkv 720p de yavaşlama var baya
    birde altyazı için bir öneri varmı
  • quote:

Xoom da yazinca alinti yapmiyor ..

Bir müddet daha deneyip öyle karar vereceğim, arada düzelip arada oluyor bugün hiç cihazı açmadım kapalı kalsın biraz daha deneyeyim ondan sonra göndereyim. Artık ne zamana çıkar oda bilinmez 1 aydan fazla sürer... Quick office hd' yi marketten mi indirdin ?
  • quote:

quote:

quote:

Divx,avi,mkv açan program varmı

Moboplayer avi leri açıyor ama mkv için denemedim.

Rockplayer full sürüm yok sanırım yüklediğim demoplayer yazıyor
    Moboplayer işe yaradı çalışıyor ama mkv 720p de yavaşlama var baya
    birde altyazı için bir öneri varmı

Alt yazı ismi ile filmin ismin aynı olsun, birebir...

Tropa de Elite.mkv ve Tropa de Elite.srt gibi..

• Motorola Xoom resmi twitter hesabından açıklama ;

http://www.motorola-xoom.co.uk/android-3-1-roll-out-for-rest-of-eurpor-starting-with-august-9th/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=android-3-1-roll-out-for-rest-of-eurpor-starting-with-august-9th&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

9 yada 10 ağustosta resmi Anroid 3.1 sürümü yayınlanıyor... Cihazda sıkıntı yaşayanlar güncellemeyi deneyip sonra servis olayını düşünsünler :) benim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreaM0707 -- 27 Temmuz 2011; 14:47:42 >

• quote:

quote:

Bir müddet daha deneyip öyle karar vereceğim, arada düzelip arada oluyor bugün hiç cihazı açmadım kapalı kalsın biraz daha deneyeyim ondan sonra göndereyim. Artık ne zamana çıkar oda bilinmez 1 aydan fazla sürer... Quick office hd' yi marketten mi indirdin ?

Tabiki hayır

Quickoffice Pro HD apk

buradan indir. İndirdiğin apk dosyasını xoom usb ile pc ye bağlayıp xoomun Download klasörüne kopyala yapıştır. Sonra marketten file manager hd yi indir. Bu app ile Download klasörüne girip copy paste yaptığımız office app i çalıştır. Open dedikten sonra "daha sonra hatırlat" ve "bu uyarıyı tekrar gösterme" seçeneklerini işaretle. İnternetten indirdiğin diğer apk dosyaları da genelde böyle kurulur. Kısa yol oluşturmadıysa ana ekranda sağda üstte + işaretini tıkla çıkan menüde kurduğun app ı göreceksin onu tutup ana ekrana sürekle kısayolun da hazırdır. Güle güle kullan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splen -- 27 Temmuz 2011; 14:58:39 >

• quote:

quote:

quote:

Tabiki hayır

Quickoffice Pro HD apk

buradan indir. İndirdiğin apk dosyasını xoom usb ile pc ye bağlayıp xoomun Download klasörüne kopyala yapıştır. Sonra marketten file manager hd yi indir. Bu app ile Download klasörüne girip copy paste yaptığımız office app i çalıştır. Open dedikten sonra "daha sonra hatırlat" ve "bu uyarıyı tekrar gösterme" seçeneklerini işaretle. İnternetten indirdiğin diğer apk dosyaları da genelde böyle kurulur. Kısa yol oluşturmadıysa ana ekranda sağda üstte + işaretini tıkla çıkan menüde kurduğun app ı göreceksin onu tutup ana ekrana sürekle kısayolun da hazırdır. Güle güle kullan..

Çok sağol ;)

• androidli cep telefonları gibi root etmek gerekiyor mu Android markete girebilmek için.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.