Şimdi Ara

Motorola SLVR L7 - Samsung X700 - Nokia 6230i - Nokia 3230

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sizce hangi telefonu almalıyım?

Benim için ;
    önemli : küçük boyutlar, kullanım kolaylıgı, pc ile kolay kullanım, artırılabilir hafıza..
    önemsiz : kamera, radyo..

Suan tercihim Samsung tan yana fakat motorola ise tasarımıyla ve inceligiyle eksik kısımlarını kapatıyo..
    Cok genel bi tercih oluyo boyle fakat ayrıntılar ve bilhassa kullanan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var..

Görüşlerinizi bekliyorum..Sizce hangisi ve neden?

• Sana samsung x700 tavsiye edebilirim her özelliği ile diğer telefonlardan üstün kullanımı alışınca çok rahat kamera ve radyo önemsiz demişsin ama bu telefonda iki özellikte var hemde bayağı kaliteli eksiği yok yani telin görünümüde çok şık ............
  • quote:

Orjinalden alıntı: spid_erman

Merhaba arkadaşlar..
    Sizce hangi telefonu almalıyım?

Benim için ;
    önemli : küçük boyutlar, kullanım kolaylıgı, pc ile kolay kullanım, artırılabilir hafıza..
    önemsiz : kamera, radyo..

Suan tercihim Samsung tan yana fakat motorola ise tasarımıyla ve inceligiyle eksik kısımlarını kapatıyo..
    Cok genel bi tercih oluyo boyle fakat ayrıntılar ve bilhassa kullanan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var..

Görüşlerinizi bekliyorum..Sizce hangisi ve neden?

Secimini X700 ve L7 arasinda yapmalisin arkadasim.. Tasarim ve incelik diyorsan L7, hem tasarim hem ozellik birarada olsun dersen X700 u siddetle tavsiye ediyorum..
  • L7 senin belirttiğin koşullara uyuyor...

Ayrıca L7 tasarımı için bile alınabilir...
  • Bir de şu var ki ben 5 senedir nokia 3310 kullanıyorum..farklı bi marka kullanımında çok sorun yaşarmıyım? gerçi mutlaka yaşayacağım 3310 dan sonra hangisi olsa yabancı olur dimi?
  • Yaa arkadaşlar bişey soracam..baska bi topic'te; motorola L7 nin turkiyede bulunan su anki versiyonları sanırım çin'den getiriliyomuş ve bazı ozellikleri asıl amerika da uretilen kısmından eksik oluyomuş diye okudum..ve yakında 1-2 hafta içinde amerikadan getirilecek olan telefonlar varmış, bu yuzden biraz ekleyip oyle alın falan diyolardı. acaba hangi firmaya gelecegini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı?
    bu arada samsung a yonelmeye basladım..ama motorolanın tasarımı içimde kalacak gibi geliyo..

bi de gprs ile edge kullanıp karşılaştırmasını yapan arkadaş var mı? acaba telefonda edge ozelliğinin bulunmaması ileride bi eksiklik hissettirir mi sizce?

şimdilik aklıma takılanlar bunlar..olursa daha sorarım
  • kardeş ben 4 gün önce x 700 aldım gayet güzel telefon bir çok özelliğ var bence tercihini x 700 den yana kullan derim menüler arası geçiş çok hızlı,kamera da fotoğraf çekimi de net,arttırılabilir hafıza da çok cazip
  • Yokmu sizin ana topiğniz kardeşim.gidip oralara yazın yav.

nedir bu ....
  • aynı topic bir kaç gün önce de açılmıştı. keşke bir araştırsaydın. Ama tavsiyede bulunayım yine. bence L7. Özellik olarak biraz geride kalıyor ama tasarım olarak çooook ileride :)
  • 6230i ve 3230u ele
  • Arkadaslar samsung x700'u aldım bugun karıştırdım baya hosuma gitti..suan ilk sarjında..yardımlarınızdan dolayı tesekkur ederim hepinize..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.