Şimdi Ara

Motorola sitesinden telefon almak hk bilgisi olan gelebilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar motorolanın kendi sitesinden türkiyeye telefon sipariş edebiliyormuyuz öyle bir imkanımız varmı ve verizon sprint falan değişik sürümleri mevcut bunlar ne demek yardımcı olursanız sevinirim site bu:https://www.motorola.com/us/products/moto-e-plus-gen-4/ecomm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öyle bir şey mümkün olsa keşke. Satın alma ekranına gittiğinizde göreceksiniz zaten alınamadığını. Projectfi diye bir yere yönlendiriyor o da sadece united states'te kullanılabiliyor. Verizon filan da operatör üzerinden alınan telefonlar olması lazım..

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi mümkün olabilse keşke fiyatı neredeyse yarı yarıya geliyor ve buradaki vatan mediamarkt ve teknosa gibi marketlerdeki ürünlerin(tecrübe ettiğim kadarıyla) çoğu ayıplı ürünler bana mı denk geliyor bilmiyorum. Işık sızması var ölü piksel var varoğlu var.Ben artık tr ye gönderilen cihazların ayıplı olduğunu bile bile gönderildiklerini ve alındığını bile düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysjodyy -- 5 Kasım 2017; 18:49:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Batuma gitmeyi düşünüyorum telefonu almak için bu 2 hafta üni vizelerim var.
    Bu üçkağıtçı tr mağazalarına para kaptırmaya hiç niyetim yok aynı fiyata gelse dahi göze alırım ki 150-200 TL gibi kar oluyor araştırmama göre girdisi çıktısı toplam.
    sizce mantıklımı hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysjodyy -- 6 Kasım 2017; 18:18:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysjodyy Y kullanıcısına yanıt
    Saf android seviyorsanız ve istediğiniz model satılmıyorsa mantıklı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.