Şimdi Ara

<<MOTOROLA ROKR E2 ve E6 Müzik Telefonu >> (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
0
Favori
38.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bu e2 benimde kafamda yer etmeye başladı.W810 alayım diyordum ama aradaki fiyat farkına değermi bilmiyorum.Kafama takılan bi kaç soru var

-e2 ye uygun (convert edilmiş) film bulup indirebilirim? ve ortalama bir convertli film kaç mb'dır?(normal filmi indir kendin convert et demeyin malum kotalıyım:)
    -Ortalama günde 2 ila 3 saat müzik yada film izlesem şarjı 2 tam gün gidermi?
    -Söylenenler gibi gerçekten bi tema bile atmak sorun çıkarıyormu? (eğer öyleyse çok büyük bir eksi telefon için)
    -Kendi kulaklığı yeterlimi yoksa iyi bi kulaklık almak gerekiyormu? (w810 da yetiyor bunun kadar olsa yeterli)

Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur

Arkadaşlar bu e2 benimde kafamda yer etmeye başladı.W810 alayım diyordum ama aradaki fiyat farkına değermi bilmiyorum.Kafama takılan bi kaç soru var

-e2 ye uygun (convert edilmiş) film bulup indirebilirim? ve ortalama bir convertli film kaç mb'dır?(normal filmi indir kendin convert et demeyin malum kotalıyım:)
    -Ortalama günde 2 ila 3 saat müzik yada film izlesem şarjı 2 tam gün gidermi?
    -Söylenenler gibi gerçekten bi tema bile atmak sorun çıkarıyormu? (eğer öyleyse çok büyük bir eksi telefon için)
    -Kendi kulaklığı yeterlimi yoksa iyi bi kulaklık almak gerekiyormu? (w810 da yetiyor bunun kadar olsa yeterli)

Teşekkürler.

-e2 ye uygun film bulamazsın convert edip seyredebilirsin indirdikten sonra ücretsiz programlarla convert edebilirsin (indirip pcden convert edersen kotan gitmez sadece indirdiğin film için kotadan yer)
    -ilk günler şarj kullanıma bağlı 1-2 gün gidiyor daha sonraları pil oturduma rahat 2 gün gidiyor.
    -eğer ben telefonla uğraşamam aldığım gibi kullanırım diyorsan bence bu tele bulaşma
    -kendi kulaklığı yeterli hatta w810i nin kulaklığından daha iyi
    e2'nin yukarda konusu var orayı okursan daha detaylı bilgi ednebilirsin.

• Cevap için teşekkür ederim.Telefonları kurcalamayı severim yeni fw program vs. ama linux hakkında hiçbir bilgim yok.Yani devamlı problem çıkaran bişeyse (windows 95-98 in meşhur mavi ekranı gibi:) her program,tema yüklediğimde sorun çıkacaksa bu telefona bulaşmamak daha iyi.Bu linux symbian gibi bişeydir heralde farklı bişeyi varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur

Cevap için teşekkür ederim.Telefonları kurcalamayı severim yeni fw program vs. ama linux hakkında hiçbir bilgim yok.Yani devamlı problem çıkaran bişeyse (windows 95-98 in meşhur mavi ekranı gibi:) her program,tema yüklediğimde sorun çıkacaksa bu telefona bulaşmamak daha iyi.Bu linux symbian gibi bişeydir heralde farklı bişeyi varmı?

linüx biraz daha farklı bir işletim sistemi.daha önce w.mobile kullanmış biri olarak zorlandığımı söyleyebilirim.
    benim telefon 1 haftalık ve bu süre boyunca edindiğim izlenim kesinlikle olumlu.telefon ilk versiyonla dahi rahatlıkla kullanılabilir ve stabil olarak çalışır.kesinlikle fiyatını hakeden bir ürün.

• Meraba arkadaşlar ben yeni üyeyim bu gün rokr e2 siparişi verdim programla ya da kendinden .wma formatlı müzik çalabiliyor mu acaba
    Daha önce sorulduysa sorry!!
  • arakadaşlar
    ankara ankamol bimeks te kampanya var 236 ytl ye aleti veriyorlar haberiniz ola
  • benim üstteki soruya cvp vercek var mı acaba?
  • arkadaslar sadece ınternettemı var bu yaaa alla alla nereye sorduysam bılmıyoruz bu telefonu dıyorlar...
  • Evet sadece internette var ben de çok aradım bilinçli adamın biri hatta şöle demişti
    "insanımız bilinçsiz takılmış iki markaya nokia samsung başka bişi bilmiyolar"
    Bimeks ten alabilirsin ben alalı 2 gün oldu teyzeoğlu da aşık oldu buna ona bi tane aldık 235 di galiba yanında blutut kulaklık da 30 ytl ye veriyolar
  • hmm anladım..ama pekde emın olamıyorum ozellıkle msj konusunda cok sıkıntı ysarım çunku dk bası mesaj atarım gunde 250den fzla yazarım..oyuzdn napacagımı sasrdm
  • Bu telin ekranı hakkında biraz atışma yaşanmış.Bu telin ekran boyutu 2.0 inch tir.Çözünürlük 320*240 tır.Pixell le ekran boyutu arasında fazla bir ilişki yoktur.Boyut büyük pixell az ya da tam tersi olabilir.Görüntünün keskinliği açısından pixell çok önemlidir.Bu boyutta bir ekran için bu pixell değeri çok iyidir.Örneğin w810i-k750i-w700-w800i-k610i vs vs. ekranları 1.9 inc 220*176pixell dir.Sonuç olarak E2 0.1 inc daha büyük dikey olarak 100px yatay olarakta 64px daha fazladır.Ne demek oluyor?Ekran boyutu neredeyse aynı olmasına karşın çözünürlük neredeyse %50 daha fazla.Yani saydığım SE modellerinden çok daha kaliteli görüntüsü var.Üstelik bunu bir SE sempatizanı olarak söylüyorum :) Çünkü objektifim.Ayrıca bu telden ben de bozulan SE t610i mden sonra aldım.Tipi konusuna gelince fiyatı ve özellikleri bir araya gelince tipini umursamayacağınız kadar albenisi oluyor bence.(1gb hafıza kartı ile 232tl-bimeks)

• bimeksten online olarak alamıyor muyuz?

bimekse mi gitmek gerekiyo?bilgisi olan var mı?
  • ankarada nereden buluruz, yada internetten uygunfiyata veya en güzeli faturalı garantili ikinci el satan var mı?
  • ya ben elimde n73 bulunan ve mp3 çalar almayı düşünen biriyim.ama bu aralar elimdeki n73ü çıkarıp yerine cx300 ile birlikte gerçekten yükses sesli ve kaliteli müzik dinleyebileceğim bir telefon almanın daha mantıklı olacağı fikirine kapıldım ve araştırmalarım sonucunda w810i'den memnun kalmış, ses kalitesini araştırılordum taki bu teli görünceye kadar.şimdi bu telefon elinde olan arkadaşlar bana cidden yükses sesli ve kaliteli müzik dinleyebileceğimi söyleyebilirler mi? rap ağırlıklı olmak üzere bazende rock dinleyen biriyim. foto konusunda 73ü çok arayacağım aşikar ama eğer müzik olarak dediğim özellikleri bulabilirsem masrafa girmek yerine böyle bir değişikliğe gidebilirim yorumlarınız doğrultusunda. yakın zamanda cevaplarınızı bekliyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • mrb arkadaşlar motorola E6 almayı düşünüyorm satmak isteyen düşünen varsa msn adresim police_swat_ank06@
  • arkadaşlar ne dersiniz iyi bir kulaklıkla ben bu telefondan ipod kalitesinde ve yüksekliğinde bir ses alabilir miyim?
    nokia n91 hakkında bu dediğimi alabileceğim yolunda söylemler duydum ama tel pahalı durumda şu an.acaba benzer ses kalitesini bu telden alabilir miyim?
  • Kasa bulabilirmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.