Şimdi Ara

Motorola Razr XT910 Ayrıntılı Rom Kurma Rehberi(982.124.14.XT910.Retail.en.AU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
8
Favori
37.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Melon41

Arkadaslar Selamlar,

Konu benım gıbı detaylarda bogulan bır cok kısıye agır gelsede ben de bır xt 910 alarak aranıza katıldım.

Bu ıslemlerın yapılması ıcın Teamvıewer vs. uzerınden bana yaardımcı olabılecek bırılerı olursa mutesekkır olurum.ü

Bır dıger konu ise cıhaz ıcın kullandıgınız Kılıf ve ekran fılmleri.. Tavsıyelerınızı beklerım ..

kesinlikle kılıf ve ekran koruyucu önermiyorum telefonun güzelliğini bozuyor kılıf ekran koruyucu ise gerek yok diye düşünüyorum..

not: bu söylediklerim Türkiye'de satılan kılıflar için geçerli.

ekleme: Sercan arkadaşımız olabildiğince açıkca yazmış her şeyi yardım için 2. bir kişiye gerek olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahseer898 -- 24 Mart 2013; 8:56:58 >
  • Hocam elinize sağlık. Mükemmel olmuş.

Yalnız okuduğum kadarı ile İCS'den çok farkı olmadığı, rehberin arka planının sanki bilerek bembeyaz yapıldığı söyleniyor. Ayrıca Wi-fi'de sıkıntı yaşayanlar mevcut.

Yükleyeceklere tavsiyem biraz daha beklemeleri yönünde.
  • Ellerine sağlık hocam. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi birden çok rom vs yükleyenler fakları biraz anlatabilir mi şimdiki ics ile arasındaki farkı? teşekkürler cavaplarınız için şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melon41

Arkadaslar Selamlar,

Konu benım gıbı detaylarda bogulan bır cok kısıye agır gelsede ben de bır xt 910 alarak aranıza katıldım.

Bu ıslemlerın yapılması ıcın Teamvıewer vs. uzerınden bana yaardımcı olabılecek bırılerı olursa mutesekkır olurum.ü

Bır dıger konu ise cıhaz ıcın kullandıgınız Kılıf ve ekran fılmleri.. Tavsıyelerınızı beklerım ..

Bilgisayar üzerinden yapılacak tek şey rootlama işi. Onu da yaparsınız bence. Gerisi telefon üzerinden.

quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Ellerine sağlık.

Öncelikle rica ederim. İkinci olarak alıntıyı silerseniz çok daha iyi olur. Çünkü sayfa bayağı büyüyor ve yorumlara bakmak zorlaşıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Madem çok fazla rom indirip denediniz 4.0.4 sürümü ile bu sürüm arasındaki farkları yazmanız mümkün müdür?

Benim bu sürüme geçmem için yeterli güzelliği var mı 4.1'in?

Bu forumdakilerin %90'ında hala ics yüklüdür ve bu soruların cevaplarını eminim merak ediyorlardır.

Konunun sonuna ekledim İCS ile JB arasındaki farkları.

quote:

Orijinalden alıntı: anticor

Ellerine sağlık hocam. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi birden çok rom vs yükleyenler fakları biraz anlatabilir mi şimdiki ics ile arasındaki farkı? teşekkürler cavaplarınız için şimdiden.

Konunun sonuna ekledim İCS ile JB arasındaki farkları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 25 Mart 2013; 22:02:18 >

• şahsen bu romu hiç beğenmedim çok boş ve ics'den bir farkı yok gibi jb kullandığını hissedemiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

şahsen bu romu hiç beğenmedim çok boş ve ics'den bir farkı yok gibi jb kullandığını hissedemiyorsun

Aynen malesef bu böyle. Tabi bu deodexed rom olduğundan sorunlu birazda. Tam versiyonu çıksın düzelir bence.
    Verizon JB bayağı iyi diyorlar ama Türkçe desteği yok malesef ama deneyesim var.
  • quote:

quote:

şahsen bu romu hiç beğenmedim çok boş ve ics'den bir farkı yok gibi jb kullandığını hissedemiyorsun

Aynen malesef bu böyle. Tabi bu deodexed rom olduğundan sorunlu birazda. Tam versiyonu çıksın düzelir bence.
    Verizon JB bayağı iyi diyorlar ama Türkçe desteği yok malesef ama deneyesim var.

Evet ben deneyeceğim verizonu bakalım. eğer güzel bir romsa İngilizce kullanırım artık
  • quote:

quote:

quote:

Evet ben deneyeceğim verizonu bakalım. eğer güzel bir romsa İngilizce kullanırım artık

Verizon'da iyi gelişmeler varsa sizden bir inceleme bekliyorum o zaman.

• emeğiniz için teşekkürler gerçekten faydalı bir rehber olmuş. benim tek beklentim notification barın üst kısmına bluetooth wifi gibi kısayolların eklenmesiydi jb de fakat yapılmamış sanırım. widget yüklemeyi de sevmiyorum çok zaruri olmadıkça. böyle kullanmaya devam edeceğim şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeze-bee -- 26 Mart 2013; 15:02:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

emeğiniz için teşekkürler gerçekten faydalı bir rehber olmuş. benim tek beklentim notification barın üst kısmına bluetooth wifi gibi kısayolların eklenmesiydi jb de fakat yapılmamış sanırım. widget yüklemeyi de sevmiyorum çok zaruri olmadıkça. böyle kullanmaya devam edeceğim şimdilik.

power toggles kullan hem fazla ramde yemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

emeğiniz için teşekkürler gerçekten faydalı bir rehber olmuş. benim tek beklentim notification barın üst kısmına bluetooth wifi gibi kısayolların eklenmesiydi jb de fakat yapılmamış sanırım. widget yüklemeyi de sevmiyorum çok zaruri olmadıkça. böyle kullanmaya devam edeceğim şimdilik.

Sızma Çin romunda kısayollar bildirim çubuğuna konulmuş. Bunda yok malesef.
  • türkçe desteği yok ne demek?

sadece menüler mi ingilizce. tek sorun bu mu?

yoksa söz gelimi türkçe harfler içeren mail -pdf-word-excel vb gibi dosyalardaki karakterlermi görünmüyor. veya klavyesinde türkçe harfler mi yok.

problem sadece menüler ise problem değil.

yok diğer yazdığımsa benim için önemli bir sorun olur
  • quote:

quote:

quote:

Aslen cdma ya uyarlandigi icin gsm de huysuzluk yapabiliyormus. Anlik sebeke kopmalari gibi. Ben denemedim, deneyen arkadaslardan duydum. Avea gibi sorunlu bir sebekeden de kaynakli olabilir, bilmiyorum. Eski Droid3 umde verizon rom vardi, ici operator uygulamalariyla doluydu ve tumu amerika ya gore ayarlanmisti. Sirf o yuzden gicik kapip satmistim canim aleti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu romdan verizona direkt yardırabiliriz dimi ? önce ics'ye dönmeye gerek yok ?

• quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

quote:

quote:

quote:

Aslen cdma ya uyarlandigi icin gsm de huysuzluk yapabiliyormus. Anlik sebeke kopmalari gibi. Ben denemedim, deneyen arkadaslardan duydum. Avea gibi sorunlu bir sebekeden de kaynakli olabilir, bilmiyorum. Eski Droid3 umde verizon rom vardi, ici operator uygulamalariyla doluydu ve tumu amerika ya gore ayarlanmisti. Sirf o yuzden gicik kapip satmistim canim aleti...

Bak şimdi gene hevesim kaçtı :D
    adam gibi bir JB bulamayacağız sanırım :/

• Avea kullanmiyorsan dene. Bahsettigim olay gecen seneydi, yeni degil. Akiciligi cok iyiymis verizon un ama kullanmadim. Retail au romu flasladim, bekliyorum ota uzerinden. Eger gelmezse china romunu yapistirip, ingilizce devam...

• quote:

Avea kullanmiyorsan dene. Bahsettigim olay gecen seneydi, yeni degil. Akiciligi cok iyiymis verizon un ama kullanmadim. Retail au romu flasladim, bekliyorum ota uzerinden. Eger gelmezse china romunu yapistirip, ingilizce devam...

Peki neden ota üzerinden bekliyorsun, kendin yüklemiyorsun.. costom romlara benzediği için mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu romdan verizona direkt yardırabiliriz dimi ? önce ics'ye dönmeye gerek yok ?

Direk yardırabilirsiniz ama cid silmeniz lazım. Malum bölge farklılığı var.

• quote:

quote:

Avea kullanmiyorsan dene. Bahsettigim olay gecen seneydi, yeni degil. Akiciligi cok iyiymis verizon un ama kullanmadim. Retail au romu flasladim, bekliyorum ota uzerinden. Eger gelmezse china romunu yapistirip, ingilizce devam...

Peki neden ota üzerinden bekliyorsun, kendin yüklemiyorsun.. costom romlara benzediği için mi?

Evet. Biraz da inat var isin icinde. Telefonu 650 dolara aldim, ayfon la ayni fiyata. Yillardir Rom pesinde kosmaktan, radio rom lardan, kernelden, ivir zivirdan biktim. Bu okyanusya romunu gorunce yukledim, upgrade bekliyorum. Gelmezse her turlu pisligine ragmen ayfon alacagim bunu satip

• quote:

quote:

quote:

Evet. Biraz da inat var isin icinde. Telefonu 650 dolara aldim, ayfon la ayni fiyata. Yillardir Rom pesinde kosmaktan, radio rom lardan, kernelden, ivir zivirdan biktim. Bu okyanusya romunu gorunce yukledim, upgrade bekliyorum. Gelmezse her turlu pisligine ragmen ayfon alacagim bunu satip

Motomodtr'den birkaç kişiye daha gelmiş OTA JB. Sizde deneyin belki gelmiştir. Gelmediyse de buradan sorunsuz ota romu indirebilirsiniz.
    http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54034318

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.