Şimdi Ara

Motorola Razr'ın prizma tasarımlı perakende kutusu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Teknoloji şirketi Motorola, geçtiğimiz yılın kasım ayında Motorola Razr 2019 adını verdiği katlanabilir akıllı telefonunu tanıtmıştı. Şirketin kısa bir süre içinde satışa sunacağını açıkladığı cihaz aylar geçmesine rağmen hala piyasada yok ancak perakende kutusu hazırlanmış durumda.

Ayrıca Bkz.Philips'in şikayetini dikkate alan ABD, Fitbit ve Garmin hakkında soruşturma başlatıyor

Üçgen prizma şeklinde kutusu olacak

Dikey olarak katlanabilen Motorola Razr 2019'un tasarım olarak da çok beğenildiğini belirtmek yanlış olmayacaktır. Üretiminde yaşanan gecikmeler sonrasında, cihazın ortaya çıkan perakende kutusu ise yakın bir tarihte raflardaki yerini alacağını gösteriyor. Zira bu bir sızıntı değil, bizzat şirket içinden yayınlanmış bir fotoğraf.

Lenovo Çin'in mobil bölümünün Genel Müdürü, Motorola Razr perakende kutusunu kişisel Weibo sayfasından yayınladı. Görseller kutudaki cihazın XT-2000-2 model numarasına sahip olduğunu ve 9 Ocak 2020 tarihinde üretildiğini gösteriyor. Üçgen prizma şeklinde tasarlanan bu şık ürün kutusu, siyah renge sahip. Snapdragon 710 işlemci, 6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi ile gelecek olan Motorola Razr 2019'un ABD'de 1.499 dolardan, Avrupa'da ise 1.782 dolardan satılması bekleniyor.

• Güzel.

• bunun kutu açılışı videosunu aylar önce izlemiştim. teknoloji ile ilgili çok bilinen yabancı youtuberlar videosunu bile yayınlıyorlar siz bir fotoğraf ile sanki çılgınca birşey yapmışsınız gibi başlık atarak fotoğrafla bu haberi mi veriyorsunuz. enteresan.

• 1500-1782 $ anlıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prizma kutulusu zaten haftalar oncesinden cikmisti belliydi :)

Gecen yilin 2019 2 Mayis dan beri her turlu ilk sizintisi da var :)

*Gecen yil ibaresi eklendi unutmusum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 14 Ocak 2020; 14:36:36 >

• Alacak kişi sayısı Avrupa'da bile 10000 kişinin altında olur. Tahminim ise 1000-2000 arası

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Onur ve Uğur'un hazırladığı haberlerden ne bekliyoruz ki? Bu iki arkadaş sadece slashleaks.com u takip etseler bile daha iyi haber yapmaya başlarlar.

• Adamlar profesyoneller amaclari birseyler yazmak :) . Meraklilik yok guncel olunma yok :) ... Kaynaklari bile kendileri gibi eski :) ...
  • 1600 dolarlık telefondan hala kablolu kulaklık çıkması

• DH'de ki haber kalitesi ve zamanlaması yerlerde.

• Motorola'nın yenilikçi ruhunu seviyorum. 2010'da Motorola Atrix telefon kullanıyordum, şimdi yeni yeni yaygınlaşan parmak izi okuyucu taa o zaman vardı cihazda. Ama hep saçma sapan hatalar yaptı.

Neyse, kutusu güzel olmuş, telefon da çok tarz ama o işlemci... Motorola'nın klasik inciri berbat etme simgesi olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.