Şimdi Ara

Motorola para iadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet yaklaşık 3-4 ay önce moto g telefon aldım ve aldığım fiyata göre cidden memnundum.1 ay önce telefonun mikrafonu sesi iletmemeye başladı bende servise verdim.20 iş günü sürenin dolmasıylada servise gittim telefonu sordum beni yaklaşık 1 hafta önce aradıklarını ve 8gb lık değişim önerisinde bulunduklarını söylediler bende reddettim asıl çile bundan sonra başladı servis beni brightstar ile görüşmemi söyledi firmayı aradım bir türlü çıkmadı ondan sonra servise tekrar gittim bana yetkili firmayı aramamı söyleyen servis şimdide bana tüketici hakem heyetine başvurmamı ve buradan çıkacak sonuca göre para iadesi yapıcaklarını söyledi bende kaymakamlığı gittim bana heyet yetkilileri 4 defa servis kaydı olmadan para iadesi yapamıyacakalırını söyledi her neyse bende diğer günü bekledim sabah ilk işim brightstarı aramak oldu brightstarı arayıp ımeı numarısını verdim bu seferde bizim firmamıza ait değildir dediler bende nasıl felan brigtmobili adlı yan firmayı aradım bunlar bana servisin yani teleservisin yan firmaları olduğu benim ile ilgilenmeleri gerektiğini söylediler zaten galip olanda teleservisin bunu kabul etmesi eee o zaman kardeşim niye yok yetkili firmaya git felan beni uğrastırıyorsun neyse en sonunda telefon geldi böyle böyle 8gb modeli ile değiştirmek istermisiniz bende hayır dedim tamam o zaman dediler bir saat sonra tekrar aradılar bende para iadesi istediğimi söyledim bana 1.5 aya sonra yapılacağını söylediler şimdi bekliyorum.

not : benimle aynı sorunu yaşıyanlar varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayoki -- 1 Şubat 2015; 21:27:14 >

• tayoki T kullanıcısına yanıt
    1yıldır kullanıyorum böyle sorunla karşılaşan ilk defa sizi gördüm hocam ayrıca telefonun eş değer özelliklerinde yoksa üst özelliklerde vermek zorunda 8gblık modeli normalde teklif bile etmemeleri lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

1yıldır kullanıyorum böyle sorunla karşılaşan ilk defa sizi gördüm hocam ayrıca telefonun eş değer özelliklerinde yoksa üst özelliklerde vermek zorunda 8gblık modeli normalde teklif bile etmemeleri lazım

bakarım hocam bekliyoruz
  • TAM BUGÜN PARA İADESİ YAPILMIŞTIR
  • Şimdi bu yazıyı yazmamın ikinci nedeni ise tekrar yeni aldığım telefonu servise göndermiş olmam (yine teleservice ) Ve bu hafta salı günü 20 iş günün dolmasına rağmen hala sadece işlem kaydı yapılmış olarak gözükmesi.Bakalım bu hafta pazertesi konuşcam.

not : Genel olarak deneyimlerimle arkadaşlara yardım etmek istiyorum. Telefonum Huawei Ascend G7
  • geçmiş olsun. şansızlık mı desem bilemedi iki telefonda da yüzünüz gülmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

geçmiş olsun. şansızlık mı desem bilemedi iki telefonda da yüzünüz gülmemiş.

Bilmiyorum bendemi sanş yok. Para iadesi alamıycam helhalde ama para iadesi alırsam tek çare 3300
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.