Şimdi Ara

Motorola MPX220 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motorola MPX220 nin fiyati Amazon.com da 349 $ oradan alsak gönderirmi Tr ye ? bilen varmı?
    http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B0006I2HN4/ref%3Dnosim/fcginc-20/103-5343943-6557409 adres bu

MPX 200 ise 249$
    http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0000DIXEV/qid=1103782715/sr=1-1/ref=sr_1_1_etk-phones/103-5343943-6557409?v=glance&s=wireless&n=301187

eğer alma şansımız olursa mpx220 fiyatı çok iyi

• www.amazon.com dan bir arkadasa benim kredi kartıyla kitap almıştık gelmişti acep telefon gelirmi
  • 200$ustu oldugu için fatura gıumruge takıla bilir faturayı dusuk kestirirsen sorun olmaz... orn 199$
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

200$ustu oldugu için fatura gıumruge takıla bilir faturayı dusuk kestirirsen sorun olmaz... orn 199$

Hımmm Haklısın Bir Sormak lazım elemanlara gümrük kaç lira koyarki arkadasa danimarkadan Siemens SL 55 gelmisti gümrükden almaya gitmisti 15 milyon vermisti 6 ay evvel falan.
  • walla gelirde belki, burda calisirmi o mevzu onemli

simdi amerikada falan kilit kodu koyuyor operatorler. Burda kimse acamiyor. Mesela sadece amerika kıtasında calisan telefonlarda war. Buna iyi bakmak lazim. Gerci bu kesin tri-band bi cihazdir ama.. Bi kac tane arkadasta wardi oyle cihazlar acamadilar.

Bi de vergisi ne kadar olur acaba.

Dusununsene ulkemizde aldigmiz nefese bile vergi alan devlet 350 dolarlik makineye heralde bayagi yuksek bi verrgi alir...
  • Sanmıyorum o kadar çok vergi alacagını sonuc olarak kargo ile geliyor atlıyorsunuz bunu beyler dedigim gibi benim kredi kartı ile amazon.com dan aynı bu siteden kitap aldı arkadas santranc la ilgili 3 kitap 100 milyona yakın ödedi sadece kargo parası vardı içinde elektronik olunca degisecekmi bu .
  • bonus kart'ın sitesinde var bular sana her türlü vergisiyle gümrüğüyle birlikte fiyat veriyorlar alırsan gönderiyorlar...ayrıca forumdada bu konu hakkında detaylı bilgi var
  • Telefon Gelmez cunkı amerıka cıkısı yasak olan urunler arasında..
  • honnery doğru söylüyor.international-orders sistemiyle garanti bankasını kullanarak amazona girip mpx220 için checkout yaptığımda yasalar gereği bu ürünü Türkiye'ye gönderemiyoruz diyordu.Yani uluslararası olarak gönderilmiyor.bence bu telefonu gümrük vergisi ödemeden almak için izlenebilecek en iyi yol şu:
    Amerika'da sizin veya arkadaşınızın yakın bir arkadaşı bulunuyorsa parasını gönderin ona aldırın.hediye paketi olarak göndersin,değerini de 150 dolar olarak yazsın.(200 dolardan aşağı olması gerekiyor)hiçbir sorun çıkmaz.dün ebay'da bitanesi 320 dolara satıyordu.Uluslarası gönderimi de vardı.sadece bağlantı kablosu yokmuş.+50 dolar kargo.elemana da 200 dolar aşağı bi değer yazdırırsanız bu iş olur lakin ben neden almadım derseniz;abimin amerikadan arkadaşları gelecek yılbaşında.hele ben daha garantili yöntemi bir deneyeyim

• benim aldıgım mpx220 de amerıkadan gelme,avea da problemsız calısıyor,kılıdı yoktu,ya da aldıgım adam kırdırmıs.
    gittigidiyorda verduha nickli elemana bir bakın,o boyle az bulunur seylerı getiriyor,bende ondan almıstım.
  • izmirde hiç 220 gören oldu mu
    ya da bu aleti yurt dışı alabilecegim guvenli yani nispeten güvenli bi yer var mı gencler
  • Amerikada Kuzenim var ama kac aydir gorusemiyoruz onla bi iletisime geçem bana yollasin yilbasida yaklasiyo hediye diye yuttururuz Hehehee
  • arkadaslar bu tel turkcelde sorunsuz calisirmi benimde tanidigim var amerikada olurda bende istiyim? bileniniz varmi?
  • tel 2o sinde cıkacaktı ertelediler ocakın ilk haftasına sinirim bozuldu yurtdısı bulursam alacam
    ama bugun bi izmirde arastıratım dedim buradaki cepciler hakketen salak ya anlamıyolar bu teli 200 ile karıstırıyolar sinir oldum
  • arkadaslar dun amazon.com a yazdim bugun cevap aldim amazon.com yurtdisina kesinlikle cep telefonu satmiyomus bilginize
  • Arkadaşlar mpx220 nin ekranı mpx200 den daha küçük haberiniz olsun istedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

Arkadaşlar mpx220 nin ekranı mpx200 den daha küçük haberiniz olsun istedim.

Arkadaşım ekranı küçük ama kamera ve bluetoth var artı olaraktan ve işlemcisi daha hızlıdır batarya olayınıda halletmişlerdir forumdaki tartısıldıgı gibi çok şikayet geldiyse .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.