Şimdi Ara

Motorola Motorokr S305 Bleutooth Kulaklık SICAK FIRSAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • h.b çok ii fiyat vermiş ebaydan bile o fiyata gelmiyor.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=telbulmots305&categoryId=16218

ayrıca iphone ipad 1-2 tam uyumlu mükemmel bir kulaklık tavsiyemdir.

apple kendi sitesinde tavsiye etmiş ve satıyor
    http://store.apple.com/us/product/TX492LL/A

• amazondan alınan bi bozuldumu elinde patlar tr deki bana göre en iyi fiyat
  • Ses kalitesi hakkında fikri olan var mı?
  • şuan kullanmaktayım ipone ipad ve dizüstümde çok iyi performans göstermekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexor -- 28 Ocak 2012; 15:27:29 >
  • 90 tl bu kulaklık için iyi bir fiyat mıdır?
  • radyoyu da kullanabilsem bu kulaklıkta düşünürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reefted

90 tl bu kulaklık için iyi bir fiyat mıdır?

kullandığın an bu kulaklık için iyi fiyat olduğunu anlarsın gerek malzeme kalitesi gerek sterio oluşu ve sesteki netlik parasının hak ediyor. ürün fp olarak parasını hak ediyor.
  • telinden yada pc den radyo aç dinle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

radyoyu da kullanabilsem bu kulaklıkta düşünürdüm.

Türkce hazırlanmış "Radyo" programı ile radyo yayınlarını Bluetooth kulakliklarinizla dinleyebilirsiniz.
  • telim motorola e8 interneti çok kullanmıyorum,kendi radyosunu kullanıyorum.
    o da kulaklık takmayınca çalışmıyor(farklı fw yüklesem belki çalışır ama kablo kulaklıksız ne kadar çeker bilmem)
  • Samsung hs3000 de gayet iyi, istediğin kulaklığı takabiliyorsun üstelik, istersen 5+1 e bağla, ses kalitesindede bozukluk olmuyor, düşünün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexor

quote:

kullandığın an bu kulaklık için iyi fiyat olduğunu anlarsın gerek malzeme kalitesi gerek sterio oluşu ve sesteki netlik parasının hak ediyor. ürün fp olarak parasını hak ediyor.

seste boğukluk yapıyor mu arama yaptığınız zaman
  • hortladı
  • hayır gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibet12

quote:

quote:

Seste bir bozukluk yok gayet net geliyor.
    Ama İdeos X5 sahipleri sterio bt kulaklık düşünmesinler. Orijinal 2.3.5 ile sorun yaşıyor.
    Başka bir rom da denemedim belki custom romlar ile sorun aşılmış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Samsung hs3000 de gayet iyi, istediğin kulaklığı takabiliyorsun üstelik, istersen 5+1 e bağla, ses kalitesindede bozukluk olmuyor, düşünün derim

Bence de Samsung HS 3000 daha mantıklı.Hem fiyat hem boyut açısından.
    İstediğin kulaklığın takılabilmesi de bir avantaj.

Ekleme:Samsung S3 telefonumdan FM radyo dinleyebilirmiyim acaba?Merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli56 -- 2 Ocak 2013; 23:15:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Samsung hs3000 de gayet iyi, istediğin kulaklığı takabiliyorsun üstelik, istersen 5+1 e bağla, ses kalitesindede bozukluk olmuyor, düşünün derim

Bence de Samsung HS 3000 daha mantıklı.Hem fiyat hem boyut açısından.
    İstediğin kulaklığın takılabilmesi de bir avantaj.

Ekleme:Samsung S3 telefonumdan FM radyo dinleyebilirmiyim acaba?Merak ettim.

Valla bu iki model arasında kaldım açıkcası.

ikisininde fiyat olarak aralarında 5 tl gibi bir fark var şuan hepsiburada.com'da baya bi indirim var yarın ikisinden birisinin siparişini vericem.

Şimdi ben genelde araba kullanıyorum istanbul trafiğinde malum cezalarda baya bi arttı açıkcası buda teşvik ediyor iyice ama bi yandanda şunu düşünüyorum madem böyle bir şey alıcam hem müzik dinlerim günlük hayatta hemde konuşma özelliğini kullanırım bu yüzden motorola hakkında nette pek fazla bilgi bulamadım o yüzden benim için önemli olan ses'in karşı tarafa nasıl gittiği veya konuşma kısmını kullanırken günlük hayatta sıkıntı yaratıp yaratmadığı

• 40 tl ye satiyorum 1 yada 2 kere kullandim satmamin sebebi sony pulse ps3 wireless stereo headset alacak olmamdir . Ilk 2011 sonunda aldim o zaman 1 yada 2 kere kullandim kenarda oylece durdugu icin satmaya karar verdim . Note 2 hp pavlion laptopta sorunsuz calisiyor .

Not . Urunun kutusu kayıp cope gitmis galiba ama aramaya devam edip kesi bilgi veririm alacak olan olursa

Kulakligi ve kulakligin kendi sarj kablosu vardir. Icinde ben media markttan 110 tl ye almistim zamaninda. Isteyen olursa fotograf koyarim .

Tel . 05362035844
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellino

quote:

Orijinalden alıntı: akibet12

quote:

quote:

Seste bir bozukluk yok gayet net geliyor.
    Ama İdeos X5 sahipleri sterio bt kulaklık düşünmesinler. Orijinal 2.3.5 ile sorun yaşıyor.
    Başka bir rom da denemedim belki custom romlar ile sorun aşılmış olabilir.

yabancı kaynaklardan okuduğum sinyal dengeleyici bir çip kullanılmış buda o kulaklığı çok öne atıyor sinyalin zayıf olduğu noktada extra enerji ile kaliteyi arttırarak tölerans sağlıyor . belkide 20 yakın kulaklık kullandım ama bunun gibisini görmedim. f/p çok iyi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.