Şimdi Ara

Motorola Motofone F3 Mükemmel Tasarım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
27.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tip oLarak fena değiL asLında..ÖzeLLik oLarak pek bşi yokmuş heraLde..ama bunun pili uzun oLur..buda 2. telefon olarak kullanılabilir.
  • ya sıktı artık hep aynı tür motorola
  • Yeni resimler;

Motorola Motofone F3 Mükemmel Tasarım

• İnce olması bakımından kullanılabilinir
  • Motorola ya mail attım, ne zaman Türkiye'de olur diye. Cevap gönderdiler, konu ile ilgili bilgimiz yoktur diye

Acaba Motorola diye başka bir firmaya mı mail attım diye düşündüm ama gelen cevapta Motorola dan dı

Arkadaşlar Motorola bilmiyor ama belki aranızda bilen vardır bu telefon ne zaman Türkiye'ye gelecek?
  • bir bayide maketini gördüm ve bayi hafta içinde satışa çıkacağı bilgisini verdi, fiyatıda 90 civarı olacakmış..
  • Harika bir haber
  • quote:

Orjinalden alıntı: magisterial

bir bayide maketini gördüm ve bayi hafta içinde satışa çıkacağı bilgisini verdi, fiyatıda 90 civarı olacakmış..

90 mı harika fiyat vallahi süper yav

ben bunu fake sandım yav ekran bi acayip olmuş göstergeleri beyendim ama ekran sanki eski ateriler vardı hani tetrisonun ekranı gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagolen -- 14 Mayıs 2007; 10:25:39 >
  • beyler t-mobiledan alınmış olarak elime geçti ama sim kilitli napmamız lazım bilgisi olan var mı??
  • çok şık olan telefon bu mu?ben de bişey zannettim.afedersiniz de bi taraflarına benzetmişler.tasarım olarak iğrenç!
  • var mı bilgisi olam???
    quote:

Orjinalden alıntı: MHMN

beyler t-mobiledan alınmış olarak elime geçti ama sim kilitli napmamız lazım bilgisi olan var mı??
  • quote:

var mı bilgisi olam???
    quote:

beyler t-mobiledan alınmış olarak elime geçti ama sim kilitli napmamız lazım bilgisi olan var mı??

Sim kilitli ise malesef başka kartla kullanamazsın
  • Veee Türkiyede satışta. Yorumlarınızı alalım arkadaşlar. Ben siparişi verecem birazdan galiba.

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepmotf3#tablnk
  • Gerçekten tasarımı göz kamaştırıcı bir model.Gözlerm kamaştı yhaw
  • beyler ben çok seçiciyim galiba...tasarımı hiç hoşma gitmedi (kızmayın ama )
  • Bende seçiciyim ama çok süper olmasada f/p olarak şık bir tasarıma sahip.
  • Arkadaşlar Hepsiburadada 95ytl felan. 2. telefon olarak almak istiyorum nasıl sizce mesaj yazması pratikmi batarya kaç gün gider???
  • Ben Hepsiburadadan sipariş verdim sabah. Yarına gelir galiba. Mesaj konusunda fikir sahibi değilim.
  • Linkteki Sayfada en altta videolu bir tanıtım yapmışlar. (İngilizce)

http://www.geardiary.com/2007/02/24/motorola-motofone-f3-review/

Bende sipariş verdim. Muhtemelen haftaya sizlerle deneyimleri paylaşırım.
  • pahalı bence
    herşeyden kısmışlar gene pahalı
    nokia 1600 alırım
    philips s220 alırım
    hiç olmasa renkli ekranlı olur
    rdayolu olur
    3-4 gün şarjı gider
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.