Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3.289
Cevap
49
Favori
174.683
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4220 Mesaj

Anlamıyorum CANON teknolojisi mi bekliyorlar. Şuan değil ileride anca.

Samsung s8 ile karşılaştırabilirsiniz fotoğrafları, cidden abartıyorlar, diğer telefonlarda böyle. çift kameralı olanlar daha hızlı çekim yapıyor, daha kısa sürede odaklıyor, onların farkıda bu.
    |
    |
    bluemet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: .i.

Anlamıyorum CANON teknolojisi mi bekliyorlar. Şuan değil ileride anca.

Samsung s8 ile karşılaştırabilirsiniz fotoğrafları, cidden abartıyorlar, diğer telefonlarda böyle. çift kameralı olanlar daha hızlı çekim yapıyor, daha kısa sürede odaklıyor, onların farkıda bu.

ben orada arkadası elestirmedim aslında ama kendisi yaptıgı elestiriyi cok yüzeysel yapmıs orta segment telefonlarda su ana kadar gördügüm en iyi kamera performansını z ve z play de gördüm sonrada zenfone 3 te

misal iphone 6dan bariz sekilde iyi kareler cekiyor ama sen gidipte orta segment bir cihazı p10 gibi leica lens kullanan bir cihazla yada diger amiral gemileriyle kıyaslarsan olmaz elbet

ben play modeli ve zenfone 3 arasında kaldım kullanıcı yorumlarını soruyordum burada ama herkes elestirmeye yer arıyor sanırm:)

• Teğmen
    201 Mesaj

Evet amiral gemileriyle kıyaslıyorum çünkü z play olmasa da Z amiral gemisiydi, orta segment yada giriş seviyesi değildi. Günümüzde zaten orta segment ile amiral gemilerini ayıran yegane tek fark kamera haline gelmiş durumda. Orta segment SoC'ler performans olarak amiral gemilerini yakalamış durumda. Hal böyle olunca amiral gemisi diye sunulan bir cihazın kamera performansının belirli bir beklentiyi karşılaması gerekiyor. Z burada sınıfta kalıyor, play zaten orta segment cihazı olduğu için kamera açısından amiral gemileriyle kıyaslamak dediğiniz gibi haksızlık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heithered -- 12 Aralık 2017; 16:23:9 >
    |
    |

Size p2 nin kamerası z play'den daha iyi diye spesifik bir öneride bulunmadım ki.Segment dahilinde öneride bulundum.Kaldı ki sadece batarya değil ram , ekran kasa oranı ,fm radyo,fiyat vs... gibi başka artıları da var aynı z play'in kendi artıları olduğu gibi.Ben müneccim değilim ki siz ne arıyorsunuz bileyim.Siz baştan belirtirsiniz ne aradığınızı öncelikli olarak, size de ona göre öneri sunarlar...o kadar iso , pozlama , diyafram demişsiniz daha almak istediğiniz telefonda ois var mı diyafram değeri nedir bir habersiniz.Hayır mevzu bilip bilmemekte değil size kamerası hakkında doğru değerler belirtildiği halde yanlış da ısrarcı olmanız gayet abesle iştigal.Londra da ki kuzeninize bir ara söyleyin de motorola ile iletişime geçip ürün özelliklerinin resmi sitelerinde eksik olarak belirtildiğini iletiversin.
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: hwogk

Size p2 nin kamerası z play'den daha iyi diye spesifik bir öneride bulunmadım ki.Segment dahilinde öneride bulundum.Kaldı ki sadece batarya değil ram , ekran kasa oranı ,fm radyo,fiyat vs... gibi başka artıları da var aynı z play'in kendi artıları olduğu gibi.Ben müneccim değilim ki siz ne arıyorsunuz bileyim.Siz baştan belirtirsiniz ne aradığınızı öncelikli olarak, size de ona göre öneri sunarlar...o kadar iso , pozlama , diyafram demişsiniz daha almak istediğiniz telefonda ois var mı diyafram değeri nedir bir habersiniz.Hayır mevzu bilip bilmemekte değil size kamerası hakkında doğru değerler belirtildiği halde yanlış da ısrarcı olmanız gayet abesle iştigal.Londra da ki kuzeninize bir ara söyleyin de motorola ile iletişime geçip ürün özelliklerinin resmi sitelerinde eksik olarak belirtildiğini iletiversin.

tesekkurler hocam ben zaten tartısma yaratma amacıyla yazmadım tam tersi sizin gibi cihazı kullanan arkadasların yorumlarını almak icin yazmıstım ,gördügüm kadarıyla sizde dahil z ve z play kullanan herkes memnun kimsedn bir sikayet yok stabilite konusu malum en zor bulunan konu fakat bu cihazlarda var bende emin oldum artık

kamera icin yazılan görüslerede katılıyorum ois konusunda da beni bazı türk siteleri ve inceleme videoları yanılttı,kusura bakmayın.

p2 de gercekten basarılı bir cihaz öneri anlamında düsünülebilecek bir cihaz özellikle ilk öncelik batarya diyenlerin fazlasıyla memnun kaldıgı bir cihazmıs

ben fiyat/performans cihazı arıyorum acıkcası iphone 6s i cöpe gönderdikten sonra,öneriler yorumlar icinde tesekkurler.

• Teğmen
    201 Mesaj

Fiyat performans cihazı olarak şu anda z play çok çok iyi durumda. Tek sıkıntısı dediğim gibi iphonedan geçiyorsanız kamera canınızı sıkabilir. Gündüz aydınlık ortamlarda pek farketmeyebilirsiniz fakar gece çekimleri dediğim gibi canınızı sıkabilir. Ayrıca Oreo dan sonra güncelleme almayabilir onu da göz önünde bulundurun derim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: heithered

Fiyat performans cihazı olarak şu anda z play çok çok iyi durumda. Tek sıkıntısı dediğim gibi iphonedan geçiyorsanız kamera canınızı sıkabilir. Gündüz aydınlık ortamlarda pek farketmeyebilirsiniz fakar gece çekimleri dediğim gibi canınızı sıkabilir. Ayrıca Oreo dan sonra güncelleme almayabilir onu da göz önünde bulundurun derim.

tesekkurler,iphone 6ya verdigim her bir kurus cöpe gitti iyi olan hicbir yanı yok stabil calısması dısında
    bataryası beni cıldırtmaya yetti zaten
    motorola samsung gibi degil epeydir arastırıyorum 2-3 sene gecti kastı dondu sisme yaptı vs gibi sacmalıkların belkie en az oldugu cihaz eger yanılmazsam

telefon bayileri ve teknoloji marketleri hala samsung itelemenin derdinde ilginc bir sekilde.

Samsung son zamanlarda çok büyük atılımlar yaptı. Eskiden kullandığı touchwiz arayüzü yüzünden en iyi donanıma sahip olsa bile hantal, donan, kasan, zamanla yavaşlayan samsung şimdi ise hız konusunda geri kalmadığı gibi özellik/işlev bakımından diğer çoğu telefonu geride bırakıyor. Ben saf android seven biri olarak kardeşimin samsung a7'sini kullandığımda bu değişimi bizzat gördüm ve gayet hoşuma gitti. Tabi fiyat performans söz konusuysa samsung liste dışı orası ayrı
    |
    |

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-moto-z-full-moto-mods-projeksiyon-jbl-soundboost-510743933/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [ MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G GDDR6 192Bit DX12 ] [ AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 4.2GHz 35MB 65W 7nm ] [ MSI B450 GAMING PLUS MAX AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz ] [ CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 3200MHz CL16 Dual Kit ] [ Kingston 500GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 2200MB / Yazma 2000MB) ] [ Kingston 240GB HyperX Fury 3D Serisi Sata 3.0 ] [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 650W MidT ATX SİYAH ] [ MONITOR: LG 34UM580 21:9 IPS ]https://www.flickr.com/photos/161705755@N05/
  • Onbaşı
    16 Mesaj

neredeyse ayda bir fabrika ayarlarına dönüyorum pek bir şey değişmedi aslında yüklü olan da 50 uygulama falan var ne kadar doğrudur bilemem ama accubattery de pil verimini %33 civarı gösteriyor servisteyken kullanabileceğim bir telefon bulduğum anda telefonu servise vericem vodafone'dan almıştım telefonu
    |
    |
    MetalWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bir yerde ilkbaharda gelecek diye okudum. nisanda falan sanırım.
    |
    |
    IMPEDIMENTA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    // INTEL CORE i5 2500k @4,5Ghz // ASUS P8P67 LE // CORSAIR XMS3 12GB 1600MHZ RAM// MSİ ARMOR GTX 1070 8GB OC //KİNGSTON HYPERX SAVAGE 240GB SSD // WD CAVİAR BLACK 750GB // XILENCE 800W PSU // THERMALTAKE ELEMENT G KASA // AKASA VENOM VOODOO // LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM // LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM // // LOGİTECH G502 PROTEUS SPECTRUM //// SAMSUNG S23A550H 23
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

dostum lenovo nerden cıktı ben lenovodan bahsetmedim bile. s7 edge den bahsediorum. 7milimetreye 3600mah. 11mm diyosun. zaten s7edge 11milimetre cıksa 6bin mah çıkarır. herneyse. hala neden övüyosun motomodsu anlamıs degilim. sana dediğim bu motomodsu kimse kullanmaz.

P2 8 mm e 5100 mah yaptı. 11 mm de 10k sıkıştırırdı oraya. Samsung batarya konusunda aşırı vasat. Mesela 1 yıl sonra rahatsız edici derecede performanstan düşüyor bataryası. Lenovo ya bak bir de. 2 yılda geçse de gözle görülür kayıp yok. Kıyaslama konusunda konuya çok yanlış bakıyorsun. Bir kere Samsungun ısınma derdi var. Adam akıllı çekmiyor hat. 2 yıldan sonra kasıyor. Lenovo ve motorolalarda böyle bir durum söz konusu değil. Telefon alıyoruz yani sonuçta. Çık dağ bayır demeden çeker motorola. İnceliğin de çok önemi yok benim için. Ha 5mm ha 11mm. Bu yönden Samsung kötüdür demek istemiyorum. Kullanmadığım bir Xiaomi kaldı Türkiyeye giren markalardan. Onun dışında en başarılı telefon diyebilirim motorolaya. Tabi her telefon firmasında olduğu kadar bunda da sorunlar var. Hat çekmemesi ya da el yakması gibi bir durum yok. Şarjı da rahat yetiyor. E internet performansı da yerinde. Niye gidip de daha pahalı bir ürünü daha çok sorunu olduğunu bildiğim halde alayım ki? Akıl karı mı?
    |
    |

• Çavuş
    57 Mesaj

En geç 2018 ilk çeyrek deniliyor yabancı kaynaklarda. Test sürümü Brezilya için aktif zaten şu an. Çok yakında dağıtım başlar muhtemelen.

|
    |
    saMetallica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

inşallah.
    |
    |
    berkaykas28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    // INTEL CORE i5 2500k @4,5Ghz // ASUS P8P67 LE // CORSAIR XMS3 12GB 1600MHZ RAM// MSİ ARMOR GTX 1070 8GB OC //KİNGSTON HYPERX SAVAGE 240GB SSD // WD CAVİAR BLACK 750GB // XILENCE 800W PSU // THERMALTAKE ELEMENT G KASA // AKASA VENOM VOODOO // LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM // LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM // // LOGİTECH G502 PROTEUS SPECTRUM //// SAMSUNG S23A550H 23
  • Yarbay
    4081 Mesaj
    telefonu alalı 1 seneyi geçti ilk modu yeni aldım batarya modunu aldım artık pil beni sıkıntıya sokmaya başlamıştı. bataryayı hangi modda kullanıyorsunuz verimliliğe aldım ben
    [ MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G GDDR6 192Bit DX12 ] [ AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 4.2GHz 35MB 65W 7nm ] [ MSI B450 GAMING PLUS MAX AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz ] [ CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 3200MHz CL16 Dual Kit ] [ Kingston 500GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 2200MB / Yazma 2000MB) ] [ Kingston 240GB HyperX Fury 3D Serisi Sata 3.0 ] [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 650W MidT ATX SİYAH ] [ MONITOR: LG 34UM580 21:9 IPS ]https://www.flickr.com/photos/161705755@N05/
  • Çavuş
    57 Mesaj

Hocam nasıl cihaz kalın oluyor mu? 6mm diye okudum cihazla birlikte 11/12mm oluyor galiba, kötü duruyor mu? İzlenimlerinizi alsak.

|
    |
    MetalWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kalınlaşıyor ve ağır oluyor. benim gibi sabah 8 akşam 6 çalışan biri için sorun olmayacak bir yapıda. zaten iş yerinde masaüstünde duruyor telefon. akşam iş bitimine kadar bataryayı bitirir sonrasında telefon dan yemeye başladığı zaman zaten amacına ulaşmış oluyor. gece yatarkende beraber sarj ettin mi bir sıkıntınolmuyor. görüntüsünde ve kullanımında bir sıkıntı olmuyor. tek el kullanımında bir süre sonra bilek yaptırabilir :) bayanlar bu şekilde tek el kullanamaz.hassas terazide 222 gr geliyor

|
    |
    berkaykas28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.