Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.320
Cevap
42
Favori
190.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: r.yilmaz4545

garanti firması dandik diyorsunuz yani doğru mu anladım? Ancak yukardaki arkadaşın ekran dokunmatiği sıkıntı çıkarınca temiz bir şekilde değiştirmişler öyle diyordu bilginiz olsun.

Yok hocam sen yanlış anladın, adama serviste sorarlar bu cam nerede diye cihazın işlem görme olasılığından bahsederler. Sıkıntı olur bence. Apple'ın servisinde bu tip şeyler yaşanıyor mesela. Yoksa Lenovo servis samsung servisten daha kotu olamaz emin ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

garanti firması dandik diyorsunuz yani doğru mu anladım? Ancak yukardaki arkadaşın ekran dokunmatiği sıkıntı çıkarınca temiz bir şekilde değiştirmişler öyle diyordu bilginiz olsun.

Valla bilemedim ne amaçla kullandılar :D

Benim bir sorum olcak birde klasörleri ya da uygulamaları parmakizi ile kitleyebiliyor muyuz?

burada kendini cevaplamissin sanırım.

• daha telefonu bile almadan sırf forumda konu canlı kalsın diye kendi kendime konuştum hocam :D . şaka bir yana parmak izi ile kilitleyebiliyor muyuz uygulamaları?
  • quote:

daha telefonu bile almadan sırf forumda konu canlı kalsın diye kendi kendime konuştum hocam :D . şaka bir yana parmak izi ile kilitleyebiliyor muyuz uygulamaları?

:) super, tebrık ederım.

evet kılıtleyebılıyorsunuz.
  • Merhaba arkadaşlar elinde kamera modu olup da satmak isteyen varmı?

• telefonu pc ye bağlamak için dönüştürücü almıştım, bir kaç kere kullandım sonra artık pc telefonu görmez oldu. dedim herhalde bozuldu, bir de kablo aldım tip c ama kablo hiç çalışmadı.

telefonda böyle bir ayar olabilir mi? resetlesem düzelir mi?
  • moto z play de şebeke üzerinden görüntülü görüşme var mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

moto z play de şebeke üzerinden görüntülü görüşme var mi acaba?

Yok hocam

• telefonu kullanıyorsanız tavsiye eder misiniz? kronik bir sorunu mevcut mu?
  • Hiç bir sorunu yok. Stabil bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

telefonu kullanıyorsanız tavsiye eder misiniz? kronik bir sorunu mevcut mu?

Bu soru ve benzerlerinin cevabı konuda hatta son sayfalarda bolca mevcut hocam. Kullanan herkes defalarca yazmış . Cihaz stabil.

• Z playi inceledim. Arka kisim cok degisik ve guzel olmus. Fotoğraflar aldatici. Elime alana kadar tasarimini vasat bulurdum ancak arka kisimdaki cam yuzey, motorolanin Msinin guzelce yedirilmesi baya hos olmus. On kisim ise cagin gerisinde. Hele sadece parmak okumaya yarayan o tusu tasarlayan muhendislere saygilarimi sundum

Kalinlik olarak, abartildigi kadar kalin gelmedi bana. Belkide s plus kullandigim icindir,bilemiyorum. Kilifla kullaniyorum telefonumu, o yuzden moto z playin kalinligi ve elde tutus hissi garip gelmedi.

Menu ecisleri cok akici. Hatta su an kullandigim telefondan bile akici bir arayuzu var. (6s plus kullaniyorum)

Sık sık sehirdisi isim oldugu icin genis ekran ve buyuk pil vazgecilmezim. Zira laptop veya tablet taşımıyorum,her seyi telefonumdan hallediyorum.

Z2 play geldiginde onu degerlendirip son kararimi verecegim. Belki note 7 r modeli de gelir. Soylentiler gelebilecegi yönünde...

• cevap için teşekkürler.

• Arkadaslar moto z vodafone hattimla apartman giris katinda oturuyorum.Diger hatlardada cekmeme sorunu oluyor yalniz benim moto z hic cekmiyor.Sizin telefonlaeda durum nedir.Acaba format atsam vs tekrar yuklesem duzelirmi iyi forumlar.

• Arkadaşlar bu telefonun çift simli olup olmadığı nasıl anlaşılır, telefon içinde nereye bakılmalı, hangi kodlar yazmalı,

Yurtdışından getirilen modeller var , hafıza kartıda var ama adam tek simli sanırım diyor, nasıl anlaşılır net olarak.

Telefon paketinin açılmadığını düşünerekten kutu üzerindeki model numarları hangileri çift simli modeller XT16xx lerden anlaşılmıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 4 Haziran 2017; 13:5:29 >
  • LG G3'üm öldükten sonra girdiğim uzun arayış sonucunda Moto Z aldım. Alalı daha 3 gün oluyor ama ilk izlenimlerimi paylaşmak istedim. Sarj kullanımının pil boyutuna göre iyi olduğunu düşünüyorum. Bir iş gününü rahat çıkarttım; sabah 7'den akşam 6 ya kadar aktif kullanım daha sonra pasif kullanım ile 12 ye kadar gitti ( Facebook - Instagram - Snapchat- Whatsapp - Spotify - LinkedIn - Mail - Chrome ve bazı ufak uygulamalar, oyun yok ve ekran %25 parlaklıkta ki bence %25'te bile gayet parlak). %5 gibi bir doluluktan %100'e 70 dakikada sarj oldu. Fazla fotoğraf çekmedim, gözlemlediğim kadarıyla gece çekimi çok iyi değil ama gündüz ya da herhangi ışıklı ortamda gayet başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Henüz profesyonel modda çekmeyi denemedim. Bildirim ışığı olmaması çok düşündürmüştü beni ama hiç sorun olmuyor, ufak bir el hareketiyle saat ve bildirimlerin yer aldığı ekran geliyor hemen. Parmak izi okuyucusu başarılı. Kendi albüm uygulaması olmaması eksi bir özellik. Kapasitif tuşların yerini sanırım ayarlayamıyoruz ben geri tuşunu sağ tarafta seviyorum ama değiştirmeyi bulamadım. Ben telefonu Hepsiburada'dan aldım ve herhangi bir modum henüz yok. InstaShare modunu denemek istiyorum uygun fiyatlı satan olursa iletişime geçebilir.

• Arkadaşlar merhaba bu cihazı alma arifesindeyim kullanan arkadaşlar bu cihazın kulaklık performansı hakkında bilgi verebilir mi ses seviyesi yüksek mi?

• 17reyhan17 kullanıcısına yanıt
    cihazda kulaklık çıkışı yok. ara kabloyla bağlanılıyor. ben aldığımdan beridir bluetooth kullanıyorum.
  • JBL SoundBoost Moto Mod var, çok az kullanılmış. uygun fiyata ihtiyaçtan.
  • 17reyhan17 kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıkan dönüştürücüyle kulaklık kullanıyorum. Eski telefonum lg g4 dü ona göre daha yüksek ve kaliteli ses alıyorum. Yabancı bir incelemede de kulaklık çıkışından memnun kaldıklarını yazmışlardı, hangi site olduğunu hatırlayabilirsem linkini paylaşırım. Yalnız telefonun hoparlörü iyi değil ama jbl soundboost modunu kullandığım için sıkıntı olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.