Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
3.252
Cevap
51
Favori
171.832
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu
Giriş
    54 Mesaj
    Açıklamada yazan; ekran arka panel ücreti verildi.
    Arka panel demek ekran ve ekranın arkasımı oluyo anlamadım 😆
    Ben en iyisi yeni bi telefon alıcam artık başka yere de götürsem iflah olmaz gibi düşünüyorum..
    Xiaomi redmi note 7 yada General Mobile gm9 pro düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arka panel demek ekran ve ekranın arkasımı oluyo anlamadım 😆
    Ben en iyisi yeni bi telefon alıcam artık başka yere de götürsem iflah olmaz gibi düşünüyorum..
    Xiaomi redmi note 7 yada General Mobile gm9 pro düşünüyorum

İki telefonda şuan fiyat performans telefonları. Sıfır Moto Z bulunursa oda düşünülebilir. Moto Z'nin sizinle ömrü bu kadarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 16 Eylül 2019; 15:39:31 >
    |
    |
    gulada kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    KVK böyle yazılar için kura çekip şanssız kişilere bu mesajlarımı gönderiyor çok merak ediyorum. Telefonda hatalı kullanım olabilecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Ekranda çizik yok. Arka tarafta çizik yok. Çok ufak vuruk harici herhangi bir deformasyonda yok. Gönderdikleri mesaj benim eşimin telefona hiç uymuyor. Bunun ne Lenovo nede Motorola ile alakası olduğunu düşünüyorum, sorun sadece KVK'da. Gerekli tüm işlemleri yapıp hakkımı sonuna kadar arayacağım.

KVK Servis ten haber var; Sn.Musterimiz; XXXXXXXXXX Form Nolu cihazinizda garanti disi kullanimdan kaynakli ariza tespit edilmis olup, islemlerine baslayabilmemiz icin tarafinizdan 574 TL islem bedeli onayi beklenmektedir.EVET veya HAYIR bir bosluk birakip,10 haneli FORM NUMARANIZI yazarak mesaji cevaplayabilirsiniz.(Onarim esnasinda, onarima bagli olarak fiyat artisi oldugu taktirde, tarafinizdan tekrar fiyat onayi alinacaktir.) 200 TL uzerindeki islemler odemesi gelmeden yapilmayacaktir. http://cihaztakip.kvkteknikservis.com/ sitemizden kredi kartiniz ile odeme yapabilirsiniz. http://www.kvkteknikservis.com/CihazTakip/HesapBilgileri islem yapilan servisimizin hesap numarasina havale yapabilirsiniz. SMS almak istemiyorsaniz 4607 ye KVK RET yazip gonderebilirsiniz. 08502221585 ten KVK Teknik Servise ulasabilirsiniz. MERSIS: 0607034230300019
    B050
    |
    |

• Teğmen
    207 Mesaj
    KVK'yı arayıp bilgi aldım. Arka panel yamukmuş. (Sinirden gülüyorum şuan.) Kasada yamukluk yoktu. Telefon geldiğinde yamuk gelecek mi çok merak ediyorum. Umarım servisteki arkadaş telefonumu yamultmamıştır. Sadece arka kasa için 574 TL para istediler. Ret verip şikayetimi yapacağımı söyledim. Telefonu vermeden kısa bir vidyo çektim umarım vidyo işime yarar.
    |
    |

Sadece arka kasaya 574 TL fiyat çıkardıklarını düşünerek söylüyorum. Size sadece ekran fiyatı çıkardıklarını düşünüyorum. Telefon tepkime verdiğini söylemiştim. Sonrasında ek ücret çıkabilir yazıyor mesajda. Telefon testlerini yapıp ekstra sorun çıkarsa sizden ek ücret talep edeceklerdi.
    |
    |

evet aynen ekstra işlem ücretide çıkartacaklar 1040 lira boşuna vermiş olcam. zaten sıfırı 1400-1500 lira hiç öyle atraksiyona gerek yok diye düşündük.
    telefonumdan çok memnundum hiç bir oyunda ne kasma ne donma olmadı pupg ve mobil legends oyunlarını oynadım hala da oynuyordum tam iki sene olmasına rağmen harikaydı. ama beni çok yordu 1 sene içinde bataryası gitti kvk ya verdim ücretsiz değiştirdiler fakat batarya takerken hoparlörü de değiştirmişler ama bana geldiğinde hoparlör patlaktı bidaha uğraşmamak için tekrar vermedim o şekilde kullanıyordum ama ekranın kırılınca ipleri kopardım telefonla. çünkü bu kadarla kalmicak yukarda yazan bi arkadaşa olan olacak 2000 e kadar yolu var allahualem.
    iki gündür araştırıyorum daha güncel olduğu için redmi note 7 de karar kıldım ama ağırlığı soru işareti oluşturdu motoz çok hafifti ama bu daha ağır. güncel ve bu fiyatlarda 1700-1800 civarı başka telefonda bulamadım
    |
    |
    castbreeder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    207 Mesaj

Gm 9 Pro'nun kamerası daha iyi gözüküyor. Redmi Note 7'nin 4K vidyo çekmemesi kötü olmuş. Kamera haricinde aralarında pek bir fark yok. İkiside alıp kullanılacak telefonlar. Ağırlık olarak bu ebatlarda telefonlarda Moto Z gibi hafifi yok.
    |
    |

general mobile yerine xiaomi almak yerinde bir tercih olur bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Benim cihaz halen serviste.Batarya yeni tedarik edilmis,beklemeye devam.

İki telefonda parasına göre kullanıcıyı üzmez. Fiyat performans. Benim tercihim GM 9 Pro olurdu.
    |
    |
    juniorcaesar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bugün gidip baktım iki telefonuda elime aldım inceledim tamam gm9 pro daha hafif güzel ama redmi daha çok hoşuma gitti.
    teknosa ve media markette 2299 tl metro da 2000 tl ama internette 1720 liraya buldum ordan alıcam inşaallah
    |
    |

ya tek sevmediğim yanı o öndeki kameranın ekranın içinde olması tepede ortada. hiç sevmedim bu dizaynı
    ama evet xiaomi alıcam inşaallah ama
    |
    |

hocam sadece ozelliklere bakip telefonu almamak gerekli. su ana kadar general mobile kullanip da sikinti yasamayan cok az kisi gordum. onun haricinde bu firma moto z'nin gelistirilerinden erfanoabdi'nin treble romunu yeniden adlandirip resmi google guncellemesi diye sunan tabiri caizse hirsiz bir firma. kaynak
    o nedenle xiaomi almak daha mantikli. ustelik yazilim destegini xiaomi kestiginde gelistirici destegi cok olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniorcaesar -- 17 Eylül 2019; 19:23:22 >
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: juniorcaesar

hocam sadece ozelliklere bakip telefonu almamak gerekli. su ana kadar general mobile kullanip da sikinti yasamayan cok az kisi gordum. onun haricinde bu firma moto z'nin gelistirilerinden erfanoabdi'nin treble romunu yeniden adlandirip resmi google guncellemesi diye sunan tabiri caizse hirsiz bir firma. kaynak
    o nedenle xiaomi almak daha mantikli. ustelik yazilim destegini xiaomi kestiginde gelistirici destegi cok olur.
    zaten şöyle bişey varmış izlediğim videolarda bahsediliyordu redmi xiaomide ayrılıp ayrı bir firma olarak devam edecekmiş. o yüzden Mi serisine de baktım ama bu fiyat aralığında böyle performansı olan yok.
    general mobile bi çok kişiden bende duydum sorunlu olduğunu ama gm 9 için o hatalarını düzeltti diyorlar tabi bilemicem.
    hırsız olan xiaomi değil mi zaten iphone ile falan tasarımdan dolayı davaları vardı demi

• Teğmen
    136 Mesaj

davalari olup olmadigini bilmiyorum ama general mobiledan kat kat iyi oldugu kesin

|
    |
  • Teğmen
    207 Mesaj

Dediklerinize katılıyorum. Yazılım geliştirme konusunda olsun, marka olsun Xiaomi (2.markası Redmi) çok daha iyi. Telefonlarıda her sene daha kaliteli oluyor. Ama iki telefon arasında GM9 Pro daha çok hoşuma gitti. Telefonu kullanan arkadaşlardada henüz sorun görmedim. General Mobile hiç kullanmadım. Çevremde eski modellerini kullananlar sorunda yaşadı. İki sene öncesinde marka tercihinde ne Xiaomi nede General Mobile tercih ederdim. Ama şuan marka tercihleri değişiyor.

Android geliştirme konusunda geriyiz. Bu haberi okumuştum. Çalıntıda olsa en azından eskiye nazaran daha çok uğrasıyorlar :)

|
    |

Yine de emek hirsizligi hic etik bir davranis degil. Tepki gelmeseydi tesekkurler listesine bile yazmayacaklardi. Bir de zaten iki ay daha bekleseler aosp 10 kaynak kodlari yayinlanacakti, ondan da rom yapamiyorlarsa kepenkleri kapatsinlar

|
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Benim telefonu cuma kargoya verdim. Pazartesi ulaştı ellerine. Ama bugün çarşamba olmasına rağmen hala bi servis kaydı dahi oluşturmadılar. Dün telefonla aradım yoğunluktan dolayı kaydı henüz oluşturulamamıştır dediler. Ama bi tuhaflık yok mu sizcede ?
    |
    |
    K.v.k iş gücüni arttırdı haliyle müştetiye ihtiyacı yok, o yüzden ince eleyip sık dokuyup işin sonunu astronomik ücret ödemelerine dayatıyor. Uğraşmak istemeyen yada araştırmayan müşteriler razı oluyor,diğerleride 2.el alım yada başka cihazlara yöneliyor. Avrupalı gibi dükkan açıyoruz ama işletleye geldimi para odaklı hizmet eşittir bol ücret mantığıyla çalışıyoruz. Geçen bright star firması tr den çekilmeden önce bütün cihazlara geri ödeme yada birebir değişim yaptı. Bunlardan biride bendim cihazın kozmetiği 10 üzerinden 6 idi hatta ön camın sağ tarafında ekran kırık ve parçası dahi yoktu. O şekilde sıfır cihaz ile değişim yaptılar.

Kesinlikle ve kesinlikle pahalı cihaxlar almayın bozulunca uykularınız kaçmasın..

|
    |
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.