Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır kendi standart yazılımı var. ama önceliğim root lingo osu sonra deneyeceğim.
  • MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    Uyumlu son sürüm TWRP https://dl.twrp.me/griffin/twrp-3.2.3-0-griffin.img.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 14 Nisan 2019; 15:52:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: castbreeder

Uyumlu son sürüm TWRP https://dl.twrp.me/griffin/twrp-3.2.3-0-griffin.img.html
    falineage os yüklü değil. onu sonra yükleyecem. öncelikle root kısmını nasıl yaparız. twrp nin önceki sürümü yüklü sanırım emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: castbreeder

Telefonun bootloader kilidini açmışsın. Bad id key bendede yazıyordu. Açılışta uyarıyla açılıyor. Onuda logo.bin dosyasıyla kaldırmışsın. Ortada bir sorun yok. Telefonuna uyumlu TWRP kurduktan sonra ilk telefonun yedeğini al. TWRP kurulumunda hata alırsan yardımcı olurum. Sonra kurulum yap. LineageOs 16 (Pie 9.0) yüklemeye çalıştım. İlk açılışta desen yada kilit kodu ekranı geliyordu. Doğru kilit kodu girmeme rağmen kodu kabul etmiyordu. Başka custom romlarda denedim, eksikleri vardı. En son LineageOs 15.1 yükledim. Sorunsuz, hatasız çalışıyor.
    lineage 16 icin encription fix var forumda eski mesajlari okusaydiniz keske

https://forum.xda-developers.com/moto-z/development/rom-lineage-os-16-0-t3871409/post79068444

bu arada rom ile ilgili sorusu olan arkadaslar xda da nickim @JuniorCaesar ozel mesaj atarsaniz yardimci olurum

• juniorcaesar kullanıcısına yanıt
    Bazen çok aceleci olabiliyoruz. Açıkça illaki çözümü vardır diye düşündüm. Ama forumu okumadan direk LineageOs 15.1 kurdum. Çalışıncada uğraşmadım. Sorunsuz da çalışıyor.

• aynen 15.1 gayet stabil ama 16 da fena degil yeni ozellikler ve gorunumu pek onemsemeyenler icin 15.1 daha mantikli bir secim olur ama guvenlik guncellemesi almacayak tek sikintisi o.

9 ay önce eşime sıfır Moto Z aldım. Pil aynı durumda.Devamlı TurboPower şarj aletiyle şarj ediyor.
    Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu .

Buda benim Moto Z pilin son değerleri. Pil şuan 9.şarjda. 9 ay sonra ne durumda olur bilemesemde şuan ki değerler süper.
    Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu

Telefonu uzun müddet kullanmayacaksan bence garantiden bir pil değiştirmen daha doğru olur. Pil ölmeye başlayıncada telefonu satarsın yada 9 ay sonra benim pilin ne durumda olduğunu görür, pilim ölmediyse aldığım pilden alır, belki yeni telefon almaktanda vazgeçersin

• castbreeder C kullanıcısına yanıt
    accubattery telefon sarj oldukca gercege daha yakin degerleri soyluyor sanirim birkac defa daha sarj ettim tekrar yukseldi degerler, dun de galaxy a5 2017 aldim bu telefonu satacagim bu haliyle

• Samsung Galaxy A5 2017 şirket telefonu olarak kullanıyorum. Arka kapak kolay kırılıyor. Kamerası çok iyi değil. Boyut ve konuşma olarak iyi, pilide iyi gidiyor. Hız olarak Moto Z ile kıyaslandığında yavaşlığını hissedeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 15 Nisan 2019; 20:58:21 >
    telefonun pili gercekten cok iyi gidiyor ama kararsiz kaldim, moto z icin telefoncular 400-500 lira arasi diyor, bir yerden 700 lira teklif aldim fakat icim hic el vermiyor ne kadar motorolanin alicisi olmasa da. suan cok kararsizim ne yapacagim konusunda

ayrica moto z'nin kamerasi ekrani ve performansi a5 i katliyor dediginiz gibi

• 6 ay önce türkcell in kampanyası ile moto z yi aldım.telefon bildiğiniz gibi batarya dışında çok iyi.batarya süresi gitgide düşüyo 3 4 saat anca alıyorum)tahminim 6 7 aya 1 2 saat ekran süresi anca alırım:) 2 tane sorum var
    1- kayseride bizim bu telefonlara hangi servis bakıyor

2-https://www.hepsiburada.com/moto-turbo-power-pack-siyah-p-HBV00000A3IFB?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=EAIaIQobChMI3P6m6djT4QIVq7ftCh3blQD2EAQYAiABEgL2ivD_BwE
    Batarya modu bu mudur moto z ye uygun olan,
    sizce 210 tl verilir mi, satan başka bir firma bulaladım fiyat kıyaslayamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 16 Nisan 2019; 7:15:24 >
    700 TL teklifi telefoncu yaptıysa iyi fiyat söylemiş. Telefonculardan daha yüksek fiyat veren çıkmaz. Forumdada satışını yapabilirsin. A5 2017 telefonu kaça aldın? 2.el fiyatları Moto Z ile hemen hemen aynı.

• kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlara satılıyor. Aynı fiyata Amazon.com.tr'de satışını yapıyor. https://www.amazon.com.tr/Style-Shell-k%C4%B1l%C4%B1f%C4%B1-uygundur-Siyah/dp/B074JHDDHG?th=1&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 16 Nisan 2019; 9:5:16 >
    Sağolasın.2sinden birinden alacağım ürünü

700 lirayi telefoncu vermedi 400-500 lira arasi fiyat bictiler telefonu uzun sure kullansam o fiyata verecegim ama telefon cok temiz oldugu icin vermek istemiyorum ilgilenen arkadaslar olursa mesaj atabilir bana temmuz 2020 ye kadar garantisi var + kutu icerigi tam sarj aleti hala posetinde duruyor ve ekranda herangi bir burn-in sorunu da yok aklimdaki fiyat 750-800 arasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

10 saati gecen ekran sürelerini konuya atiyordum 6 ay önce (moto z play) simdi 2 saat gitmiyor :) pzt servise vermeyi düşünüyorum
    Ayın 8'inde servise vermiştim, bugün teslim aldım. Batarya, hoparlör, sim yuvası, ön flaş, hepsini değiştirmişler. Neredeyse yeni gibi oldu telefon
  • Güle güle kullan. Genellikle ilk garantiye gönderildiğinde güzel hizmet veriliyor. İkinciye garantiye gönderdiğimiz de bu hizmeti alamayabiliyoruz, komik şekilde garanti dışı bırakabiliyorlar. Tekrar yapmak için uğraştırıyorlar. 10 saatlik ekran sürelerini almaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 16 Nisan 2019; 18:6:17 >
    Bir kaç tanıdığıma telefonu önereceğim. Hayırlı satışlar.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.